Nepražiopsok! Sutaupyk ir pasiruošk 2023 metų važinėjimo sezonui iš anksto!

2023-01-06

Visi turbūt puikiai žino posakį "roges ruošk vasarą, o ratus - žiemą!". Bet ar tai tiesa? Ir apie ką mes čia? Skaitom žemiau!

Taigi... tie, kas svarsto apie Surron, VSETT, Nami, Kaabo, Blade, Teverun, Begode, Inmotion ir kitų galingų elektrinių transporto priemonių užsakymą iš Kinijos sandėlio - dabar jau pats metas galvoti ir užsakinėti! Kodėl?

1. El. paspirtukų ir vienaračių siuntimas iš Kinijos sandėlio vidutiniškai užtrunka apie 2 - 2,5 mėn. Tam tikriems Surron modeliams - gamyklos paruošimo ir siuntimo terminas gali užtrukti dar ilgiau - netgi iki 3-4 mėn. (priklausomai nuo modelio). Taigi, jeigu norite prekę gaut ir pradėt džiaugtis jau "ant geresnių orų" - apie užsakymą reikia pradė galvot dabar!

2. Pagal mūsų 5+ metų sukauptą patirtį bei bendras tendencijas - žiemos laikotarpiu kainos el. paspirtukams, vienaračiams, dviračiams būna palankesnės negu lyginant su sezono laikotarpiu. Pavasarį ir vasarą paklausa šioms transporto priemonėms padidėja, todėl natūraliai išauga ir prekių kainos. Na ir standartiškai užsakant prekes iš Kinijos sandėlio gaunas pigiau negu iš EU sandėlio.

3. Taip pat, šiuo metu turime išskirtinių didelės vertės nuolaidos kodų visiems surron el. moticiklams ir Nami Burn E2 Max / Ninebot GT2 paspirtukams. Šie nuolaidos kodai buvo suderinti specialiai tik NiuxTech fanams ir sekėjams, o jų galiojimo terminas iki sausio mėn. pabaigos. Jeigu turite pageidavimų dėl kitų prekių spec. nuolaidos kodo - parašykite mums asmeninę žinutę.

4. BONUS. Šiai dienai USD / EUR kursas yra kritęs, o tai reiškia, jog galutinės kainos gaunasi mažesnės nei prieš keletą savaičių. Vien dėl to, kainos pasidaro mažesnės 30-150 EUR, priklausomai nuo pačios pirkinio vertės.

Jeigu domina surron'ai, galingi el. paspirtukai ar vienaračiai - parašykite mums asmeninę žinutę ir galėsime informuoti dėl specialių nuolaidos kodų, kainų ir siuntimo terminų! 

Patarimai

2023-03-16

Geriausi 2023 metų elektriniai paspirtukai – by NiuxTech

Geriausi 2023 metų elektriniai paspirtukai – by NiuxTech

Patarimai

2024-02-27

2023 perkamiausi elektriniai dviračiai iki €1000. Atrinkome ir palyginome geriausius!

2023 perkamiausi elektriniai dviračiai iki €1000. Atrinkome ir palyginome geriausius!

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

NiuxTech tikslas - padėti tau sutaupyti ir įsigyti norimą prekę už žemiausią kainą rinkoje! Kasdien dalinamės išskirtinėmis akcijomis, nuolaidos kodais bei atsakome į tavo rūpimus klausimus.

© 2022 NiuxTech. Visos teisės saugomos

X
X