2023 perkamiausi elektriniai dviračiai iki €1000. Atrinkome ir palyginome geriausius!

2024-02-27

Fiido, Engwe, Samebike, Eleglide, Lankeleisi, Bezior, Himo... tai tik keletas elektrinių dviračių gamintojų, kurie siūlo daugybę įvairiausių modelių. Kadangi pasirinkimas platus - darosi vis sunkiau apsispręsti. Kuris modelis geriausias? Kuris verčiausias savo kainos? Kad gyvenimas būtų kiek lengvesnis - NiuxTech atrinko populiariausius bei perkamiausius 2023 sezono modelius iki €1000 bei sudarė naudingas palyginimo lenteles!

Populiariausi 20" el. dviračiai

FIIDO D4S Pro - populiariausias ir perkamiausias modelis Lietuvoje! Išskirtiniai šio el. dviračio privalumai: ypač lengvas, sveria tik 18.5kg (konkurentai ~24-28kg), turi 418Wh bateriją, 250W motorą, išvysto iki 30km/h* greitį na ir svarbiausia tai, jog kainuoja vos €630. Pasinaudojus APVA kompensacija, galima atgauti €500, tei reiškia iš savo kišenęs susimokt lieka tik €130.

ADO A20+ elektrinis dviratis nors ir kainuoja kiek brangiau, ~ €750, tačiau turi kelis pranašumus prieš Fiido D4s Pro. Visų pirma tai ištraukiama baterija. Patogu tokiais atvėjais, jeigu dviratį galite palikti prirakintą laiptinėje / rūsyje, o bateriją pasiimti kartu su savimi į namus pasikrauti. Antra, ADO A20+ turi amortizatorius priekyje, bei platesnės padangas, todėl važiuoja kiek komfortiškiau ir minkščiau.

SAMEBIKE 20LVXD30 - savo parametrais atrodo rimčiausiai dėl galingesnio 350W motoro bei talpesnės 48V 10.4Ah baterijos. Max. išvystomas greitis siekia 35km/h, o nuvažiuojamas atstumas gali siekti apie 50km hibridiniu režimu. Taip pat šis modelis turi bagažinę, ant kurios galima susimontuoti kėdutę vaikui arba užsidėti kelioninį krepšį.

Populiariausi 20" "Fat Tire" el. dviračiai

ENGWE EP2 Pro - ant popieriaus šis modelis atrodo kaip TOP1 kainos / kokybės pasirinkimas. Net 750W galios motoras (960W peak), talpesnė 625Wh baterija, iki 40-45km/h išvystomas max. greitis. Turi priekinius amortizatorius, turi bagažinę bei ištraukiamą bateriją. NiuxTech testavimo metu - kokybė pasirodė taip pat solidi: rimti metaliniai purvasargiai, metaliniai pedalai. Galėtų tik stabdžiai dar būt hidrauliniai, vietoj mechaninių.

FIIDO M1 Pro - dar vienas modelis, kurį patiems teko išbandyti. Ir tiesą sakant, įspūdžius paliko tikrai gerus. Iškart reik atkreipt dėmesį, kad šis el. dviratis yra gerokai lengvesnis nei kiti (tik ~25kg), turi pakankamai galingą 500W varikliuką, 615Wh bateriją, amortizatorius priekyje ir gale. Fiido M1 Pro taip pat turi ratus su stipinais, tad jeigu reiktų pasitiesinti - tą padaryti yra žymiai lengviau.

SAMEBIKE XWLX09 - šis modelis savo dizainu labai panašus į ENGWE EP2 Pro ir iš esmės turį vienintelį pranašumą, t.y. galinį amortizatorių. Apart to, variklis jame 500W galios, baterija kiek mažesnė 500Wh, turi tvirtą bagažinę ir kainuoja apie €940. Galbūt ir nėra pats perkamiausias modelis, bet tikrai vertas dėmesio ir savo kainos.

Populiariausi 26" el. dviračiai

ENGWE P26 -  klasikinio dizaino modelis, kuris išsiskiria talpesne 610Wh baterija, 250W motoru, o "atrakinus" galima pasiekti net iki 35km/h greitį. Šis modelis turi lengvai ir patogiai ištraukiamą bateriją, tiesa dėl tokio dizaino, elektrinis dviratis nėra "sulenkiamas" kaip, kad Bezior ar Samebike konkurentai. Dar vienas privalumas - komplekte atkeliauji kokybiški purvasargiai bei solidi bagažinė.

BEZIOR X500 Pro - sportiškesnio, labiau MTB stiliaus el. dviratis, kuris turi tiek priekinius, tiek galinius amortizatorius, tad suteiks malonesnį ir komfortiškesnį važiavimą. Žinoma, stebuklų iš šių amortizatorių tikėtis nereikia, visgi tai yra biudžėtinės klasės modeliai, tad atitinkamai ir komponentai yra labiau biudžetiniai. Apart to, šis modelis yra viena iš pigesnių alternatyvų savo klasėje.

SAMEBIKE LO26 II - atnaujintas modelis su 750W varikliuku, todėl ta papildoma galia turėtų labiau pasijausti askeleruojant iš vietos bei važiuojant į statesnius kalniukus. SAMEBIKE yra ganėtinai populiarus modelis ir Lietuvoje, netgi patiems teko važinėti su pirmos kartos LO26. Dar vienas atnaujinimas - tai didesnis, spalvotas 3.5" TFT ekranas su USB jungtimi, tad kelionės metu - bus galima krautis telefoną.

Patarimai

2024-04-15

APVA kompensacija pridavus taršų automobilį – atgauk net iki €1000 už el. dviračius!

APVA kompensacija pridavus taršų automobilį – atgauk net iki €1000 už el. dviračius!

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

NiuxTech tikslas - padėti tau sutaupyti ir įsigyti norimą prekę už žemiausią kainą rinkoje! Kasdien dalinamės išskirtinėmis akcijomis, nuolaidos kodais bei atsakome į tavo rūpimus klausimus.

© 2022 NiuxTech. Visos teisės saugomos

X
X