Roborock Dyad Pro Combo 5in1: ar verta pirkti šį multifunkcinį belaidį siurblį šluotą?

2024-02-13

Roborock Dyad Pro Combo

Vertinimas:

Customers served! 0 Customers served!

Kas mums patiko?

 • Ilgas baterijos veikimo laikas
 • Patogiai ir lengvai įsistato į išsivalymo / įkrovimo stotelę
 • Siurblį lengva manevruoti / valdyti
 • Vienu metu galima ir siurbti ir plauti
 • Be problemų sutraukia tokią masę kaip pomidorų padažas, garstyčios ir pan.
 • Patogus mygtukų išdėstymas ant rankenų
 • Stotelė gerai išplauna ir išdžiovina šepečius (volelius)

Kas mums nepatiko?

 • Reikia priprasti prie valymo / plovimo laikysenos kampo
 • Siurbiant laiptus, užrakinimo funkcjia suveikia dažniau dėl per didelio pakreipimo į priekį
 • Siurblys nesilaiko pats vietoje, o atremti galima tik tam tikru kampu
 • Besisukantys mechanizmai dėl per greito sukimosi kartais „pataško“ nešvarumus į priekį
 • Tam tikri dizaino sprendimai galėtų būti geresni

Unboxing

Roborock Dyad Pro Combo, dar kitaip mano vadinama „šluotsiurbė“ atkeliavo iš Geekbuying el. parduotuvės Lenkijos sandėlio. Kadangi sandėlis europoje, todėl jokio muito mokėti nereikėjo. Siuntinys atkeliavo per 4 dienas DPD kurjerių pagalba.

Kaip jau įprasta, Roborock gamintojas savo gaminio pakuotę papildomai dar įdeda į transportavimo dėžę. Tokiu būdu yra sumažinama tikimybę pažeisti prekę kelionės metu. Ne Išimtis ir šiam Dyad Pro Combo modeliui. Išėmus iš šios dėžės gaminys neturėjo jokių „kelionės“ pažeidimų.

Dėžės turinys: atskirai užmaunamas surinktų šiukšlių rezervuaras, mažesnis motorizuotas antgalis minkštiems baldams, pagrindinis motorizuotas antgalis siurbimui, 2in1 antgalis skirtas įvairiems tarpeliams, prailginimo strypas, šlapio / sauso valymo korpusas, plovimo / džiovinimo / įkrovimo  stotelė, pats siurblys, papildomas oro filtras, vartotojo instrukcija, maitinimo laidas, priežiūros šepetėlis.

Kokybė

Vertinant viso gaminio plastiką, jis kaip ir pirmtako atrodo pigiai, tačiau yra tvirtas, manau turėtų tarnauti ne vienerius metus. Nusiimantys antgaliai užsideda standžiai, uždėjus nekliba. Jeigu lyginant su pirmuoju Roborock Dyad Pro, tai kokybė vienas prie vieno.

Roborock Dyad Pro Combo korpuso rankena yra tvirta, įsistato ir užsifiksuoja gan standžiai, todėl reikės šiek tiek jėgos norint ją išimti. Jos viršuje yra 3 mygtukai: įjungimo / išjungimo, galios parinkimo bei savaiminio išsivalymo. 

Kaip pirmajame modelyje taip ir šiame, vandens talpos įsideda tvarkingai bei lengvai. Purvino vandens talpa 770ml, švaraus vandens 950ml. Tik šiame modelyje, švaraus vandens talpa yra nugarinėje siurblio konstrukcijos pusėje.

Plovimo voleliai atrodo kokybiškai, jokių papildomų išlindusių siūlelių nematyti, labai panašūs į dažymui skirtus volelius. Į korpusą įsideda standžiai, tačiau kartais mėgstą ištrūkti iš savo vietos jeigu siurblys stumiamas ne į priekį, o į šoną.

Siurblio rankena turi du mygtukus: įjungimo / išjungimo bei galios parinkimo. Ekranas sumontuotas ant siurblio korpuso. Atvaizduoja likusios baterijos lygį %, įjungtą siurbimo programą, dangos nešvarumo lygį. Norint išimti siurblį  iš siurbimui / plovimui skirto korpuso, tereikia paspausti „eject” mygtuką ir suėmus už rankenos palenkti žemyn. Įsistato patogiai, nereikia jokių specialių judesiukų. Šio korpuso svoris, kartu su varikliu, yra apie 5.5 kg be užpildytų vandens talpų. Pripildžius vandens bei ploviklio talpas, siurblys dar pasunkėja apie 1kg. 

Įkrovimo / išsivalymo stotelės korpusas yra iš plonesnio plastiko, todėl lengvai lankstosi. Prisijungiantis padėklas, likusiems antgaliams susidėti, turi šiek tiek storesnį korpusą, galimai dėl didesnio naudojimo, jog atlaikytų susidarančią trintį. Visi antgaliai turi savo vietas. Surinktų šiukšlių rezervuarui skirta vieta nėra gerai apgalvota, labiau skambėtų „bus gerai jį ir čia padėti”.

Šio modelio naujovė - išsiimantis siurblio variklis prie kurio atskirai jungiasi šiukšlių konteineris, o prie jo norimi siurbimo antgaliai. Abu besisukantys šepetėliai turi po varikliuką, todėl papildomai yra naudojama baterijos energija. Prailginimo strypą galima naudoti su abejais besisukančiais šepetėliais, patogu jeigu norima kažkur toliau pasiekti. Mažesnio šepetėlio volelį galima išimti, o didensio ne, nesuprantu kodėl toks sprendimas.

Funkcionalumas

Įkrovimo / išsivalymo stotelė skirta ne tik įkrauti Roborock Dyad Pro Combo siurblį, bei išvalyti ir išdžiovinti volelius po naudojimo. Valdymas per APP’są – jį paleidus, pirmiausiai prasisuka neilga pristatomoji animacija. Pagrindinio ekrano mygtukų rodymas priklauso nuo siurblio būsenos.

Atsidarius programėlę kai „šuotsiurbė“ įstatyta į stotelę, matomi tokie mygtukai:

 • Krumpliaratis (nustatymai);

 • Išsivalymo funkcijos įjungimo;

 • Džiovinimo funkcijos įjungimo.

Nuspaudus krumpliaratį (nustatymų mygtuką):

 • Savaiminio išsivalymo režimą:

  • Subalansuotas

  • Gilus

 • Automatinio išsivalymo funkcijos įjungimą / išjungimą;

 • Džiovinimo intervalą nuo 1h iki 6h (vienos valandos tikslumu)

Išėmus iš stotelės, programėlės meniu pasikeičia į tokį išdėstymą:

 • Krumpliaračio (nustatymų);

 • Galimų siurbimo režimų:

  • Auto - siurblys pats nuspręs kokiu galingumu siurbti

  • MAX - didžiausios siurbimo galios režimas

  • Floor Drying - grindų sauso valymo režimas

  • Eco Mode - energiją taupantis režimas

Norint pradėti siurbti / plauti galima uždėti koją ant kairės plovimo / siurbimo korpuso antgalio pusės ir taip prilaikant palenkti rankeną žemyn. Taip skaitysis, jog siurblys yra atrakintas ir galima naudoti darbui, paspaudus įjungimo mygtuką - siurblys pradės veikti. Jeigu per papildomus nustatymus nustatyta, jog Roborock Dyad Pro Combo įsijungtų automatiškai, po atrakinimo, siurblys kaip mat pradės veikti.

Baigus valymo darbus ir palenkus rankeną atgal į užrakinimo padėti, siurblys išsijungs. Siurbimo galios ir vandens tekėjimo intensyvumą atvaizduoja ant ekrano esanti mėlyna / raudona linija. Šią technologiją Roborock pavadino „DirTect“.

Sensorius mato kur yra daugiau purvo and valomos dangos ir atitinkamai padidina ar sumažina siurbimo galią bei vandens srautą. Atvaizduojant pokyčius mėlynos linijos vidurys pasikeičia į raudoną spalvą ten, kur yra daugiau nešvarumų.

Po siurbimo / plovimo įstačius į „doką” pasileidžia valymo programa. Arba galima tiesiog paspausti išsiplovimo mygtuką rankenoje. Toliau vyksta valymosi procesas imant švarų vandenį ir pilant ant besisukančių medžiaginių volelių. Kitaip tariant imituoją dangos valymą, tik tai atlieka vietoje - stotelėje.

Nešvarus vanduo yra įtraukiamas į atskirą vandens talpą. Jeigu švaraus vandens nėra arba purvino  vandens rezervuaras pilnas – valymo programa nevykdoma. Įėjus į papildomą aplikacijos meniu galima pasirinkti ar pradėti valymo programą automatiškai po įstatymo į stotelę bei kokios trukmės džiovinimas bus vykdomas po to.

Po šios procedūros, per integruotą garsiakalbį nuskamba balsinis pranešimas primenantis nepamiršti išpilti sukauptą nešvarų vandenį. Po „maudymosi” procedūros įsijungia džiovinimo funkcija. Jos metu reguliariai prasukami voleliai jog būtų užtikrintas tolygus džiovinimas.

Norint panaudoti atskirus priedus iš komplekto, reikia ištraukti siurblį pagrindinę dalį iš valymo korpuso. Šiam veiksmui yra atskiras mygtukas, nuspaudus jį ir palenkus variklį, jis patogiai išsiima. Sekantis žingsnis būtų uždėti šiukšlių konteinerį ir norimą antgalį. Tokio tipo siurbime leidžiama rinktis iš kelių siurbimo galingumų: Auto ir MAX. Norimą režimą galima keisti nuspaudus mygtuką ant siurblio rankenos. APP‘se jokių pasirinkimų nėra, atvaizduojama tik kokios antgaliu variacijos yra galimos.

Kas patiko?

Patogiai ir lengvai įsistato į išsivalymo / įkrovimo stotelę. Nereikalingi jokie papildomi veiksmai, jog Roborock Dyad Pro Combo rastų savo vietą. Po įstatymo siurblys pradeda krautis arba aktyvuojasi išsivalymo funkcija.

Ilgas baterijos veikimo laikas – 80m² pavyksta sutvarkyti sunaudojant 35-40% baterijos naudojant AUTO režimą kai yra plaunama ir siurbiama tuo pačiu metu. Jeigu naudojama be besisukančiu antgaliu, baterijos sunaudojama mažiau – 15-20%.

Nenorint užkimšti kriauklės, išėmus nešvaraus vandens talpą ir ištraukus plastiką, jo konstrukcijoje yra atskiras kiaurasamtis. Pilant nešvarų vandenį pro jį kiaurasamtis surenka didesnius nešvarumus. Po to sukauptą „turtą“ patogu išmesti į šiukšlių dėžę.

Siurblį-šluotą lengva manevruoti tarp ant žemės padėtų daiktų, taipogi ir tarp baldų dėl įtaisytų besilankstančių mechanizmų. Nesvarbu, ar siurblys yra įstatytas į didįjį korpusą, ar sukombinuotas su papildomais priedais.

Šio namų tvarkytojo labai didelis pliusas tas, jog vienu metu galima ir siurbti ir plauti. Be problemų sutraukia tokią masę kaip pomidorų padažas, garstyčios ir panašiai. Jeigu tvarkomame kambaryje yra pvz. didelė sofa, su komplekte pridėtais priedais galima atlikti švaros procedūras ir jai.

Patogus mygtukų išdėstymas ant abiejų rankenų. Vieną kartą pasinaudojus lengvai įsimenama ir ateityje su neteisingu paspaudimu problemų nekils.

Gamintojas atsižvelgė į klientų atsiliepimus bei pageidavimus ir integravo ploviklio padavimo kiekio funkciją. Šį nustatymą galima keisti ištraukus iš įkrovimo stotelės ir atsidarius Roborock aplikaciją išmaniamajme įrenginyje nuspaudus “nustatymų” ikonėlę.

Kas nepatiko?

Pirmajame modelyje buvo problema dėl prasto volelių išdžiovinimo. Šiame šios problemos nebeliko, tačiau atsirado kita. Jeigu paliekamas kad ir nedidelis kiekis nešvaraus vandens, jo kvapas persiduoda į aplinką. Išpylus prieš tvarkymąsį, šio kvapo nebelieka. Papildomai pridėsiu jog nebeliko greito volelių džiovinimo funkcijos.

Jeigu po šlapio grindų valymo, atsiranda poreikis papildomai kažką išsiurbti naudojant atskirus priedus, ištraukus variklį iš valymo stotelės, volelių džiovinimas sustoja. Na bent jau pliusas tas, jog neišdžiuvusių volelių kvapas nėra juntamas.

Reikia priprasti prie valymo / plovimo laikysenos kampo, kadangi per daug palenkus į priekį – siurblys išsijungia, nes užsirakina. Siurbiant / valant laiptus, užrakinimo funkcjia suveikia dažniau dėl per didelio pakreipimo į priekį. Negalima palenkti žemiau (atgal) nei 60⁰, jog nepakliūtų vandens į variklį ar nebūtų nešvaraus vandens nutekėjimo.

Naudojant su papildomais priedais ir ilgu strypu, atsiranda keblumų patraukti kažkokį daiktą nuo žemės. Tokiu atveju reikia išjungti siurblį, ir jį kažkur padėti. Atrėmus į sieną, jis dažnai nuslysta ir nukrenta ant žemės, padėjus ant žemės – papildomas nugaros lankstymas.

Žiemos metu, kai ypatingai daug prisineša purvo iš lauko, besisukantys mechanizmai dėl per greito sukimosi „pataško“ nešvarumus į priekį. Taip pat, jeigu didesnė šiukšlė, papraščiau įtraukti į šiukšlių konteinerį kai ant jos uždedamas antgalis nei kai bandoma pervažiuoti per ją.

Atskiras siurblio konteineris tai yra didžiausia įrenginio projektuotojo-dizainerio fail‘as. Atjungus nuo priedo, kartais iškrenta šiukšlės per sujungimo vietą. Statant šiukšlių konteinerį į jam skirtą vietą stotelės praplėtime, iškrenta oro filtras, ir viskas aplinkui pasidengia smulkiomis dulkėmis. Net jeigu ir iškratytas konteineris yra kažkur pastatomas, reikia labai atsargiai dėti, jog neiškristų ir netektų papildomai valyti.

Taipogi, pats konteineris kol nebuvo pasidevejes, užsisdėdavo daug lengviau, dabar kai mažos smėlio dalelės pabraižė būtent tą vietą kur užsimauna, tai padaryti tapo sudėtingiau. Man asmeniškai tinkamai uždėti pavyksta iš kokio 3 karto.

Tiek šis, tiek ir senasis modelis, turi problemą kai siurbiamas kilimas. Kartais voleliai nori „išeiti pasivaikščioti“ iš savo vietų. Jeigu kilimas turi ilgus šerelius, dažnai siurblys išsijungia dėl susidariusios apkrovos ir galvojimo jog jis užstrigo.

Verdiktas

Roborock puikiai darbuojasi ties įrenginių kūrimu, kurie palengvintų namų ruošos darbus. Robotai siurbliai užima didelę rinkos dalį, todėl su jais manau yra sunku konkuruoti. Vis dėlto patogiau kai užtenka tik vieno mygtuko paspaudimo, jog namų pagalbininkas pradėtų suktis namuose.

Pagalbininkas Roborock Dyad Pro Combo tai yra jau bandytas pirmtako variantas su papildomais patobulinimais. Mano nuomonę apie anksčiau testuotą Roborock Dyad Pro galite rasti paspaudę nuroodą žemiau.

9.0

Apžvalgos

2023-04-06

Roborock Dyad Pro: ar vertas šis siurblys – šluota dėmesio? Pliusai, minusai, verdiktas!

Roborock Dyad Pro: ar vertas šis siurblys – šluota dėmesio? Pliusai, minusai, verdiktas!

Ar verta pirkti Dyad Pro Combo?

Turint būstą su daugiau nei vienu aukštu, daug patogiau išvalysite patalpas darant kelis darbus vienu metu t.y. siurbiant susikaupusias dulkes nuo lentynų, baldų, sunkiai pasiekiamų kampų ir tvarkymosi pabaigą užbaigiant efektyviu šlapiu grindų valymu.

Taip, grindų valymu gali pasirūpinti ir robotas siurblys, bet pvz. ant laiptų jis neužvažiuos, na nebent turite noro kelti po vieną laiptą, cha cha. Įdomus vaizdelis turėtų būti, nors yra video kur liaudis siurbia automobilių bagažines su robotu siurbliu...

Roborock Dyad Pro Combo didžiausias privalumas tai, jog gali efektyviai išsiurbti / susiurbti įvairius skysčius, padažus, sudužusį ant grindų kiaušinį ir pan., ko negali padaryti robotas siurblys. Sunkiai pasiekiami kampai tampa lengvesniu iššūkiu naudojant papildomus besisukančius priedus iš Roborock Dyad Pro Combo komplekto.

Prieš valant kambario grindis, galima ganėtinai greitai prasibėgti pro lovą, sofą, fotelį ar panašius minkštus baldus. Knygų lentynose susidarusias dulkes, paprasčiau išsivalys naudojant komplekte esantį tarpų antgalį su nedidele šluotele.

Po viso būsto sutvarkymo, jeigu dar liko jėgų, tuo pačiu galima prasibėgti ir pro automobilio saloną. Roborock Dyad Pro Combo leidžia universaliau sutvarkyti namus naudojant tik vieną prietaisą. Daiktas geras, tačiau jo kaina labai jau skaudžiai kanda per piniginę. Siūlau labai gerai įsivertinti, ar toks komplektas jums reikalingas.

Roborock siurblys šluota
Dyad Pro Combo (Geekmaxi)
Dyad Pro Combo (Geekbuying)
EU sandėlis
599 €479 €
AKCIJINĖ KAINA!
Pirmą kartą užsakinėji iš Geekmaxi? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Jokių papildomų mokesčių ar muitų perkant iš EU sandėlio
Siuntimas iš EU sandėlio vidutiniškai trunka apie 1-2 sav. Jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia, viskuo pasirūpina pardavėjas.
EU sandėlis
599 €479 €
AKCIJINĖ KAINA!
Pirmą kartą užsakinėji iš Geekbuying? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Jokių papildomų mokesčių ar muitų perkant iš EU sandėlio
Siuntimas iš EU sandėlio vidutiniškai trunka apie 1-2 sav. Jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia, viskuo pasirūpina pardavėjas.

Kurį Roborock siurblį pasirinkti?

Patarimai

2023-06-19

Geriausių Roborock robotų siurblių palyginimas – kurį modelį pasirinkti?

Geriausių Roborock robotų siurblių palyginimas – kurį modelį pasirinkti?

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

NiuxTech tikslas - padėti tau sutaupyti ir įsigyti norimą prekę už žemiausią kainą rinkoje! Kasdien dalinamės išskirtinėmis akcijomis, nuolaidos kodais bei atsakome į tavo rūpimus klausimus.

© 2022 NiuxTech. Visos teisės saugomos

X
X