Geriausių Roborock robotų siurblių palyginimas – kurį modelį pasirinkti?

2023-06-19

Roborock yra tikras robotų siurblių lyderis visame pasaulyje. Šį populiarumą ir sėkmę nulėmė keletas esminių faktorių, tokių kaip: kokybė, išbaigtumas, efektyvus siurbimas, sklandus veikimas, patogus valdymas per APP'są bei nuolatinis dėmesys atnaujinimams iš technologinės bei programinės pusės. Visgi, kurie Roborock robotai siurbliai yra populiariausi ir perkamiausi? Ir kaip išsirinkti geriausią?

Populiariausi modeliai

Lietuvoje per pastaruosius keletą metų populiariausi ir perkamiausi Roborock modeliai iki €400 buvo šie: Roborock S5 Max, Roborock Q7 Max bei Roborock S7. Tiesa, Roborock S5 Max jau yra kiek senesnis modelis, kurį jau sunku rasti prekyboje, tad dažniausiai pasirinkimas būna tarp Q7 Max ir S7.

Q7 Max vs S7 - kas geriau?

Šiuo metu kaina tarp Roborock Q7 Max ir Roborock S7 modelių yra maždaug apie €50. Esminis skirtumas tarp šių modelių yra tas, jog Q7 Max turi didesnę maksimalią siurbimo galią, tuo tarpu S7 - geresnę "VibraRise" drėgno valymo sistemą. Ši sistema pasižymi tuo, jog drėgno valymo šluostė vibruoja staigiais judesiais į skirtingas puses bei efektyviau išvalo net ir labiau pridžiuvusias vietas.

Taip pat, svarbu paminėti jog "VibraRise" sistema gali pakelti drėgną šluostę 0.5 cm į viršų, tam, jog užvažiavus robotui siurbliui ant kiliminės dangos - jis nebūtų drėkinamas / šlapinamas. Tiesa, ši funkcija yra veiksmingiausia ant trumpo plauko kilimų, kitais atvėjais - galima pakeisti nustatymus, jog robotas siurblys tiesiog išvengtų visų kilimų (jeigu nustatytas drėgnas valymas).

Na, o kaip dėl siurbimo galios? Juk Roborock Q7 Max turi net 4200Pa, kai Roborock S7 tik 2500Pa. Kalbant iš asmeninės patirties, manau, jog 2500Pa siurbimo galios yra pakankamai, jog siurblys kokybiškai išsiurbtų esant skirtingoms situacijoms. Taip, jeigu Jūsų namuose prisineša daugiau smėlio ar akmenukų, ypač ant ilgesnio plauko kilimų - tuomet Q7 Max didesnė galia gali tapti svarbiu faktoriu.

Automatinės stotelės

Jeigu iš roboto siurblio tikitės daugiau, t.y. norite daugiau komforto, patogumo, autonomiškumo - Roborock leidžia rinktis kpmplektacijas su "Plus" arba "Ultra" stotelėmis. Trumpai apžvelkime, ką šios stotelės daro ir ar vertas jas pirkti?

Roborock S7 Plus ir Roborock Q7 Max Plus turi skirtingo dizaino stoteles, tačiau jų funkcijos yra identiškos - perkelti surinktas dulkes iš roboto siurblio vidinės dulkių dėžutės į didesnės talpos dulkių maišelį stotelėje. Nors S7 modelio "Plus" stotelė taip pat dulkes gali kaupti ir į plastikinę talpą (nereikia maišelių tuomet), bet jeigu esate alergiški ir norite daugiau higieniškumo - tuomet rekomenduojame vistiek naudoti vienkartinius keičiamus dulkių maišelius.

ULTRA multifunkcinės stotelės priskiariomos jau premium segmentui tiek dėl savo didesnės kainos, tiek dėl funkcinių galimybių. Dažniausiai šios ULTRA stotelės būna iš karto komplektuojamos su aukštesnės klasės robotais siurbliais, pvz. Roborock S7 Pro Ultra, Roborock S7 MaxV Ultra. Šios stotelės sugeba netik surinkti dulkes, bet ir papildyti robotą siurblį švariu vandenius bei išplauti drėgno valymo šluostę. Naujausias S8 Pro ULTRA modelis taip pat turi šluostės džiovinimo funkciją.

Kaip ir minėjau anksčiau, tiek "Plus", tiek "Ultra" stotelės yra tarsi priedas, kuris suteikia daugiau patogumo bei sutaupo Jums daugiau laiko. Tačiau už tai atitinkamai reikia susimokėti. Ar verta pirkti tokius komplektus? Viskas priklauso nuo turimo biudžeto bei poreikių. Bet iš patirties galiu pasakyti, - prie gero tikrai lengva priprasti, ypač turint ULTRA stotelę.

Premium segmentas

Čia jau kalba eina apie tokius robotus ir komplektus kaip Roborock S7 MaxV, Roborock S7 MaxV Ultra, Roborock S7 Pro Ultra, Roborock S8 Pro Ultra. Esminiai šių modelių išskirtinumai yra, žinoma, suderinamumas su ULTRA stotėlimis, bet keletas siurblio išskirtinių funkcijų, pvz. kliūčių aptikimo sensoriai bei kameros.

Svarbu žinoti, jog ULTRA stotelės gali veikti tik su S7 Pro, S7 MaxV, S8 Pro modeliais. Jeigu tarkim turite Roborock S7 ir norite papildomai įsigyti jam stotelę - pirkti reikia "Plus" stotelę, nes "ULTRA" modelis neveiks dėl skirtingose vietose integruotų krovimo kontaktų. Lygiai taip pat ir su S8 serija - S8 gali būt komplektuojamas tik su "Plus", o S8 Pro - tiek su "Plus", tiek su "Ultra" stotelėmis. 

Rekomendacijos

Ieškantiems pirmojo roboto siurblio arba planuojantiems atsinaujinti - Roborock yra vienas iš geriausių (gal net geriausias pasirinkimas) atsižvelgiant į kainos / kokybės / funkcijų santykį. Modelio pasirinkimas priklauso nuo asmeninių poreikių bei turimo biudžeto, tačiau NiuxTech iš savo pusės labiausiai rekomenduoja šiuos Roborock robotus siurblius.

Roborock S7 - geriausias modelis už ~ €400. Puikus pasirinkimas dėl "FloatingBrush" technologijos, kokybiško siurbimo bei efektyvaus vibruojančio drėgno valymo. Pakeliamas šluostės mechanizmas ypač naudingas tais atvėjais, jeigu namie turite trumpo plauko kilimų.

9.3

Apžvalgos

2021-05-22

Roborock S7 – geriausias 2021 metų robotas siurblys?

Roborock S7 – geriausias 2021 metų robotas siurblys?

Roborock S7 Plus - kai norisi gero roboto siurblio ir šiek tiek extra patogumo, kurį suteikia "Plus" automatinė dulkių surinkimo stotelė. Stotelė dar išsiskiria tuo, jog gali dulkes surinkti į plastikinę talpą arba vienkartinius keičiamus dulkių maišelius. Kaina ~ €600.

Roborock S7 Pro ULTRA - puikus premium segmento robotas siurblys su multifunkcine ULTRA stotele už ~ €850. Šis modelis turi žymiai geresnį kainos / kokybės santykį negu pvz. S7 MaxV Ultra. Taip, S7 Pro neturi kliūčių aptikimo sensorių, bet ar tikrai norisi už šią funkciją mokėti papildomus ~ €400?!

Roborock S8 - naujausios kartos Roborock siurblys su puikiais atnaujinimais: dvigubi šepečiai, įspūdinga 6000Pa siurbimo galia, 3D kliūčių aptikimo sensoriai. Šis modelis turėtų būt naudingas ypač tais atvėjais, jeigu namie ant grindų būna paliktų drabužių, žaislų ar gyvūnėlių kakučių.

Roborock S8 Pro ULTRA* - tiems, kas nori iš roboto siurblio ir stotelės MAX geriausių funkcijų ir technologinių sprendimų, ką gali šiuo metu pasiūlyti rinka. Šio modelio prekyba numatoma 2023 metų balandžio mėn. pabaigoje - gegužės pradžioje. Numatoma kaina ~ €1400.

Pigesnės alternatyvos

Turbūt pastebėjote, jog šiuo metu Roborock nelabai turi pigesnių, labiau biudžetinių robotų siurblių pasiūlymų. Pigiausias modelis su akcija - Roborock Q7 Max, kuris kainuoja ~ €350. Taigi, variantai du: arba pasitaupyti ir imti iškart geresnį Roborock Q7 Max / S7; arba žiūrėt pigesnių alternatyvų iš Xiaomi / Dreame modelių, pvz. Xiaomi Mop Pro, Dreame D9 Max ir pan.

O gal Roborock artimiausiuose planuose nustebins mus visus ir su pigesniom alternatyvom? Visko gali būt, tad jeigu norėtum sužinot apie tai pirmas - būtinai sek mus Facebook puslapyje arba užsiprenumeruok naujienlaiškį! 

_

* Visos nurodytos kainos yra pateiktos akcijiniu laikotarpiu. Kainos gali nuolat keistis į vieną arba kitą pusę priklausomai nuo nuolaidos kuponų, akcijų bei kitų rinkos faktorių. Visus naujausius bei atnaujintus pasiūlymus rasite NiuxTech puslapyje.

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

X
X