BLUETTI AC60 power station’as + BLUETTI B80 išplėtimo baterija su IP65 atsparumu

2023-11-15

BLUETTI AC60 + B80

Vertinimas:

Customers served! 0 Customers served!

Kas mums patiko?

 • Puiki surinkimo kokybė
 • Patogi transportavimo rankena
 • IP65 atsparumas
 • Greito įkrovimo funkcija
 • Ilga gamintojo garantija
 • Valdymas per APP'są
 • Belaidis įkrovimas
 • Informacinis ekraniukas

Kas mums nepatiko?

 • Didelė kaina atsižvelgiant į baterijos talpą ir galingumą
 • Nėra galimybės įkrauti energijos stotelės per USB-C jungtį
 • Tik viena USB-C jungtis

Unboxing

Elektros stotelė Bluetti AC60 kartu su išplėtimo baterija Bluetti B80 atkeliavo iš Lenkijos sandėlio. Kadangi EU sandėlis todėl kaip ir visiems suprantama – jokių muitų mokėti nereikėjo. Siuntinio transportavimu rūpinosi DPD kurjerių tarnyba. Ši logistikos firma apsisuko per 4 d.d. Abi pakuotės buvo visiškai sveikos todėl neturėjo jokių pažeidimų.

Abi pakuotės buvo įdėtos į transportavimo dėžes. AC60 pakuotės turinys: elektros stotelė, įkrovimo laidas iš saulės kolektoriaus, įkrovimo laidas iš automobilinio 12/24V kištuko, įkrovimo laidas iš namų elektros tinklo, instrukcija bei kelios informacinės kortelės. Išplėtimo baterijos B80 pakuotės turinys: baterija, sujungimo laidas (extended battery expansion cable), instrukcija.

Kokybė

Manau drąsiai galiu dar kartą pasikartoti jog Bluetti gaminiai pasižymi moderniu bei stilingu dizainu. Kaip ir ankstesni, modeliai taip ir AC60 bei B80 yra stačiakampio formos. Korpusas pagamintas iš tvirto plastiko, jungtys turi guminius uždengimus. Rankenų apačios turi guminius paminkštinimų patogiam suėmimui nešant.

AC60 priekyje turi: LCD ekraną, 2x EU tipo rozetes, 2x USB-A jungtis, 1x USB-C jungtį, automobilinį 12/24V lizdą, AC įjungimo mygtuką, DC įjungimo mygtuką, pagrindinį įjungimo mygtuką.

Kairiajame šone: dvi jungtis skirtos išplėtimo baterijų pajungimui. Dešiniajame: įžeminimo varžtą, AC srovės saugiklį, DC įkrovimo lizdą, AC įkrovimo lizdą. Galinėje dalyje įtaisyta LED lempa kartu su jos įjungimo mygtuku. Na ir viršuje, kaip jau įprasta Bluetti gaminiams, 15W belaidžio įkrovimo pad'ą. Svoris ~9.1 kg.

Išplėtimo baterija B80 turi šias jungtis priekyje: 1x USB-A, 1x USB-C, automobilinis 12/24V lizdas, DC jungtis. Taip pat priekyje matomas: pagrindinis įjungimo mygtukas, DC įjungimo mygtukas, baterijos lygio indikatorius sudarytas iš 5 LED lempučių. Kairiajame šone: baterijos išplėtimo jungtis, saugiklis. Svoris ~9.9 kg.

Funkcionalumas

Kaip ir daugumą Bluetti elektros stotelių, taip ir šią galima valdyti tiek naudojant programėlę, tiek ir spaudžiant fizinius mygtukas ant pačios elektros stotelės.

Valdymas programėle: principas išliko toks pats kaip ir seniau bandytų modelių. Atsidarius Bluetti APP’są, pagrindiniame ekrane galima įjungti / išjungti skirtingas elektros sroves AC arba DC. Taip pat matoma: baterijos likutis procentais, įkrovimo galia naudojant skirtingus įkrovimo tipus.Energijos sunaudojimą irgi per skirtingus elektros srovės tipus. 

Pasirinkus „Battery information“, galime matyti kiek baterijų blokų (ar kitaip - modulių) šiuo metu yra pajungta. Nuspaudus nustatymų ikonėlę, pasirinkimai identiški prieš tai bandytuose modeliuose: įkrovimo tipas, „power lifting“, ECO režimas, LED lemputės šviesos tipas (ryški šviesa, blanki, bei SOS mirgėjimas), programinės įrangos atnaujinimas, bei papildomi nustatymai. Verta paminėti tai jog programėle galima valdyti tik AC60 elektros stotelę, išplėtimo baterija B80 BT nepalaiko.

Kuo skiriasi AC60 nuo B80? AC60 yra įkrovimo stotelė, o B80 yra išplečiamoji baterija kuri jungiasi atskiru laidu prie elektros stotelės ir taip išplečiama bendra baterijos talpa. B80 dar galima pavadinti didele „powerbank“ baterija.

Tarkime jeigu pajungtas prietaisas suvartoja AC srove ~201W, tai naudojant tik AC60  jūsų prietaisas galės veikti ~ 2 val. Sujungus gamintojo pateiktu laidu abi baterijas, toks prietaisas veiktų apie 5,7 val. Prie elektros stotelės AC60 vienu metu galima pajungti dvi tokias išplėtimo baterijas.

B80 išplėtimo bateriją galima įkrauti naudojant jam pritaikytų įkrovimo blokeliu arba prijungus šią bateriją prie elektros stotelės. Naudojant elektros stotelę AC60 galima pajungti visus prietaisus kurie neviršija 600W galios. Prietaisai kurie įsijungiant reikalauja didesnės galios, galima įjungti  „power lifting“ režimą.

Kas patiko?

Prietaiso valdymas programėle. Programėlė yra informatyvi ir lengvai suprantama. Patogu kai galima nustatyti elektros stotelės veikimo laikmatį. Pvz. stovyklaujant prieš miegą nusistatai jog po valandos išsijungtų, taip nereikės keltis ir išjunginėti apšvietimo.

Bluetti gamintojas, šiai elektros stotelei AC60 bei B80 baterijai, suteikia IP65 atsparumo įvertinimą. Dėl to yra visiškai saugu naudoti lauko sąlygomis. Lietus ar paplūdymio smėlis neturėtų pakenkti šiems prietaisams. Veikimo temperatūra nuo -20°C iki +40°C.

Guminiai jungčių uždengimai, užsidaro standžiai, todėl galėsite būti visiškai ramūs jog netikėtai užklupęs lietus ar stiprus vėjas, galėtų pakenkti šiai stotelei. 

Išplėtimo baterijų prijungimas. Sumanus sprendimas, kadangi pritrūkus akumuliatoriaus talpos, galima tiesiog įsigyti išplėtimo bateriją ir ją prijungti prie jau turimos elektros stotelės. Tokiu būdu jūsų prietaisas veiks ilgiau. O įkraunant elektros stotelę, tuo pačiu įsikraus ir išplėtimo baterija

Kas nepatiko?

B80 komplekte įkrovimo blokelio nerasite, jį teks įsigyti atskirai. Šioje vietoje gamintojas puikiai sužaidė, kadangi galima įkrauti tik per blokelį arba sujungus. Jokie įkrovimai per USB jungtis nėra numatyti. Jeigu norėsit įsigyti B80 kaip „powerbank“, būtinai nepamirškite pagriebti ir įkrovimo blokelio.

AC60 galinė LED lempa įsijungia tik kai įjungiama elektros stotelė. Šiek tiek nepatogu tai, jog reikės atlikti papildomą veiksmą norint sukurti apšvietimą tamsesnėje aplinkoje.

Ar verta pirkti?

Bluetti gaminiai yra tikrai aukštos kokybės. Ir manau galiu drąsiai teigti jog visi bandyti modeliai nepavedė. Kalbant apie bandomąją stotelę AC60 ir prijungiamą bateriją B80, veikimui jokių priekaištų neturiu.

Korpusai yra tvirti, jungtys išdėstytos patogiai, AC60 informacinis ekranas bei B80 indikacinės baterijos likučio LED lemputės yra lengvai suprantamos kiekvienam. Ir svarbiausias aspektas yra tas jog šiems modeliams yra suteikta IP65 atsparumo klasė.

Kaip ir buvo tikėtasi, elektros prietaisai, kurie yra iki 600W, pajungti prie AC60 veikia be jokių nesklandumų. Pajungus galingesnius prietaisus, suveikia saugikliai ir elektros stotelė išsijungia. Vienintelis aspektas kodėl apsimokėtų imti būtent šį komplektą, tai dėl to jog suteiktas IP65 įvertinimas. Youtube platformoje galite rasti kokius mestus iššūkius šiam modeliui teko įveikti, po kurių jis ir toliau sėkmingai veikė.

Panaršius internete radau jog panašus gaminys būtų Arkpax Ark kuriam suteiktas net IP67. Tokio bandyti dar neteko, todėl nieko plačiau pasakyti negalime, tačiau labai krenta į akis jo kaina kuri yra laaabai didelė. Jeigu ieškote elektros stotelės naudojimui tik vidaus sąlygomis, tai šios kainos rėžyje galima įsigyti kad ir Newsmy N1200P, kuri gali sutalpinti elektros energijos 3 kartus daugiau nei AC60 modelis. Šios elektros stotelės apžvalgą galite rasti paspaudę čia.

BLUETTI
AC60 stotelė
EU sandėlis
799 €699 €
AKCIJINĖ KAINA!
Pirmą kartą užsakinėji iš BLUETTI? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Jokių papildomų mokesčių ar muitų perkant iš EU sandėlio
Siuntimas iš EU sandėlio vidutiniškai trunka apie 1-2 sav. Jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia, viskuo pasirūpina pardavėjas.

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

X
X