NECESPOW N1200 – mobili energijos stotelė su 1280Wh LiFePO4 baterija ir 2400W max. galia!

2022-11-15

NECESPOW N1200

Vertinimas:

Customers served! 0 Customers served!

Kas mums patiko?

 • Nuostabus kainos / parametrų santykis (1200W + 1280Wh)
 • LCD ekranas su info apie baterijos likutį, gaunamą ir suvartojamą energiją
 • Turi net 3x AC 220V jungtis + 2x USB-C su 100W Power Delivery
 • Turi pakankamai galios - veikė su visais namie turimais įrenginiais
 • Tvirta ir patogi rankenėlė transportavimui / nešimui
 • Naudojamos kokybiškos ir ilgaamžės LiFePO4 celės 

Kas mums nepatiko?

 • Dėl savo 12kg svorio - nėra pats idealiausias pasirinkimas žygiams ar panašioms kelionėms
 • Nėra apsauginių dangtelių jungtims (nuo drėgmės / lietaus)
 • Atskiru mygtuku reikia įjungti power station’ą, o tik po to galima įjungti norimą modulį (dvigubas veiksmas)

Unboxing

Siuntinys keliavo apie 2 savaites iš EU sandėlio todėl jokio muito mokėti nereikėjo, pristatė DPD kurjeris. Supakuota į atskiras dėžes, vienoje dėžėje - saulės modulis, kitoje - power station’as. Juokinga buvo tai jog mobili elektros stotelė buvo supakuota į dvi transportavimo dėžes ir tik po to į gaminio pakuotę.

Atidarius saulės modulio dėžę komplekte radau laidą su MC-4 jungtimis (spec. laidas saulės moduliams) turintis 6 skirtingus antgalius bei instrukciją. Mobilios stotelės komplekte - instrukciją, automobilinį 12V įkrovimą laidą, jungčių perėjimo laidą(adapterį) ir instrukciją su įvairiomis kalbomis (UA kalbos nėra).

Kokybė / dizainas

Mobili elektros stotelė NECESPOW N1200 -  dėl 12kg svorio neleis pavadinti “lengvu”. Viršuje turi tvirto plastiko patogią transportavimo rankeną. Korpusas taip pat plastikinis, tamsios spalvos su žaliais akcentai. Visos jungtys išdėstytos priekyje. Iš šonų esančios ventiliacijos angos leidžia power stationui “kvepuoti” lengviau.

Saulės modulis NECESPOW 120W - pagamintas iš atsparios lietui, tvirtos, vientisos medžiagos vadinamos ETFE. Rankenos neturi tačiau gabenimui yra skirtas krepšys kuriame taip pat telpa ir įkrovimui skirti laidai.

Funkcionalumas

NECESPOW N1200 turi: 3 elektros lizdus, 2 USB-C jungtis, 2 USB-A jungtis, 5W LED lemputė, ekraną, 12V lizdą bei automobilinę 12v jungtį. Vieną iš USB-C jungčių galima naudojama tiek įkrovimui, tiek iškrovimui. Kaip ir prieš tai bandyti FlashFish UA550 ar BlitzWolf PG1 taip ir šis neturi jokio APP’so nuotoliniam valdymui.

Nors UPS funkcijos šis modelis nepalaiko, tačiau problemų nesukėlė bandant vienu metu įkrauti ir tuo pačiu naudotis. Šiame modelyje taip kaip ir BLUETTI EB3A modelyje yra naudojamos LiFePO4 celės. Didžiausias leidžiamas įkrovimas sujungus kelis saulės modulius yra 225W (12-30 7.5A).

Parametrai

Mobili elektros stotelė NECESPOW N1200:

 • 1200W grynos AC srovės keitiklis (2400W peak);

 • 1280Wh talpa; LiFePO4 celės

 • 4 būdų įkrovimas (AC srovės / saulės / automobilio / PD);

 • 10 išėjimų, kuriais galima krauti kelis įrenginius vienu metu

Saulės modulis NECESPOW 120W: 

 • Max galia 120W; 
 • Išmatavimai: išlankstyto  1547*506mm, sulankstyto  424*506mm;
 • Atsparumas: IP65;
 • Efektyvumas: 21%;

NECESPOW N1200 - IŠTESTUOTI ĮRENGINIAI


VEikia

 • 420W Nami Burn E2 Max paspirtukas
 • 700W blenderis (be apkrovos)
 • 720W Super SOCO motociklas
 • 800W Parkside oraputė
 • 1000W Karcher WD3 siurblys
 • 1800W Xiaomi virdulys
 • 2000W Xiaomi S1 šildytuvas
 • 2000W Šildytuvas vėjelis Wagner
 • 2100W Plaukų fenas

NEVEIKIA

 • Neradau kas namie iš buitinių prietaisų neveiktų tad pabandžiau tokią kombinaciją:

 • 2100W Plaukų fenas + 2000W Wagner vėjelis / šildytuvas - suveikė apsauga ir stotelė išsijungė

Kas patiko?

NECESPOW N1200 nors ir nėra lengvas, tačiau suteikiama galia ir talpa atperka svorį. Turi 3 elektros lizdus, todėl vienu elektros šakotuvu reikės rūpintis mažiau. Jungiant antrą ar trečią įrenginį į elektros lizdą, neįvyksta joks elektros dingimas kaip ant BlitzWolf PG1.

Tikrai patogi, viršutinėje dalyje integruota, nejudanti rankena, jeigu lyginant su BlitzWolf PG1 ar Flashfish UA550 kurių rankenos keliant šiek tiek sugirgžda. Žiūrint iš toliau powerstation’as savo dizainu primena lyg kokią retro radiją. 

Pajungus 400W ar galingesnį prietaisą, įsijungia ventiliatorius. Ventiliatoriaus sukimasis kinta nuo elektros suvartojimo galios, t. y. kuo galingesnis nei 400W tuo greičiau sukasi. Skleidžiamą garsą priskirčiau nešiojamo kompiuterio ventiliatoriaus garsui, dirbančiu pilnu pajėgumu. 

Ekranas - nespalvotas, panašus į Bluetti EB3A, informacija lengvai įskaitoma, suprantama. USB-C (PD) gali atiduoti iki 100W galios. Neradau namuose buitinio prietaiso kuris neveiktų. Net ir Xiaomi virdulys kuo puikiausiai užvirė 1.5L kiekį šalto vandens. Energijos suvartojo apie 7%, tačiau norimas rezultatas pasiektas!

Nuspaudus ir palaikius 5s AC+USB modulių įjungimo mygtukus įsijungia 24h automatinio išsijungimo apsauga, todėl pamiršus išjungti, stotelė išsijunks pati. Didelė LED lemputė priekyje, kuri turi baltos/raudonos mirksinčios šviesos SOS efektą bus galima pritaikyti ne tik pagalbai išsišaukti bet ir vakarėlyje.

Saulės modulis NECESPOW 120W - tvirtos, lietui atsparios medžiagos. Gamintojas leidžia sujungti kelis saulės modulius jog įkrovimas būtų spartesnis/tolygesnis, bet tam reikia atskirai įsigyti specialų laidą.

Kas nepatiko?

Ilgai galvojau prie ko čia prikibti, vis dėlto yra kelios smulkmenos kurios man nepatiko. NECESPOW N1200 elektros stotelė kaip ir FlashFish UA550 ar BlitzWolf komplekte turi įkrovimo blokelį, pasikartosiu jog mano nuomone patogiau yra tik maitinimo laidas kaip kad turi Bluetti modelis. 

Atskiru mygtuku reikia įjungti power station’ą, o tik po to gali įjungti norimą modulį. Mano nuomonė tai bereikalinga papildoma apsauga bei atliekamas veiksmas. Tačiau jeigu prieš įjungiant powerstation’ą pirmiausiai pajungsit laidą su USB-C/A kištuku - aptiks automatiškai ir modulis įsijungs pats. USB-C/A, elektros lizdai neturi apsauginių dangtelių, taip pat kaip ir FlashFish UA550 ar BlitzWolf modeliai, asmeniškai tokie uždengimai suteikia didesnį saugumo jausmą.

Saulės modulis NECESPOW 120W, patys saulės elementai atrodo patikimiau nei TSP18V100W modelio, pagaminta iš tvirtos ETFE medžiagos, tačiau pačio modulio korpuso briaunos yra šiek tiek aštrios, nežinau ar čia tik aš tokį gavau ar visi moduliai taip gaminami, laikant už šono ir praslydus pirštams galima susižeisti.

Neturi jokių papildomų jungčių atskirai įkrauti mobiliems ar kitiems smulkiems prietaisams, tik power station’ams. Nepatiko įkrovimo laidas - turi dvi atskiras jungtis pliusui/minusui, o kitam gale antgalių raizgalynas. Prie nedidelio minuso išnešus į lauką “saulės gaudymui” laidai sukieteja - neskirta žemai temperatūrai.

Ar verta pirkti?

NECESPOW N1200 naudojamos LiFePO4 celės pasižymi ilgaamžiškumu bei talpos išlaikymu - net po 2000 įkrovimo ciklų, išlieka 80% celės pajėgumo, kas leidžia baterijai tarnauti ilgiau nei 10 metų! Puikus pagalbininkas tiek namie, tiek ir gamtoje. Namuose dingus elektrai, apart kompiuterio ar telefono įkrovimo, galima išsivirti karšto gėrimo ar net palaikyti šilumą patalpoje!

Iškylaujant gamtoje pasijusite lyg namie su visais elektros teikiamais malonumais. LED lempute galėsite ne tik pasišviesti aplinką, tačiau naudojant mirksintį baltą / raudoną šviesos efektą pagyvinti rengiamą vakarėlį. Įsigijus saulės modulį - būnant gamtoje ar keliaujant iš saulės teikiamos šviesos galėsite dalinai ar pilnai įkrauti mobilios elektros stotelę.

Jeigu ieškote mobilios elektros stotelės tik smulkiems įrenginiams įkrauti, galima rinktis iš prieš tai apžvelgtų gamintojų gaminių ir pasverti kuris jums priimtiniausias. Platesniam panaudojimui jau reikėtų galingesnio modelio.

Peržvelgus ką gi siūlo iš 1000W galingumo jau bandyti gamintojai, panašūs būtų šie: 

 1. NECESPOW N120 - 1200W - 1280Wh

 2. BLUETTI PowerOak EB70 - 1000W - 716Wh

Kainos jų yra panašios, tačiau NECESPOW yra galingesnis 200W bei beveik 2 kartus talpesnis. BLUETTI turi belaidžio įkrovimo funkciją, tačiau NECESPOW turi papildomą elektros rozetę, todėl tai yra didesnis pliusas. Funkcionalumas abiejų yra panašus.

Newsmy mobili energijos stotelė
N1200P | 1280Wh
N1200P | 920Wh
210W saulės modulis
EU sandėlis
799 €649 €
Kuponas: 23MAY3
Pirmą kartą užsakinėji iš Geekbuying? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Jokių papildomų mokesčių ar muitų perkant iš EU sandėlio
Siuntimas iš EU sandėlio vidutiniškai trunka apie 1-2 sav. Jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia, viskuo pasirūpina pardavėjas.
EU sandėlis
699 €559 €
Kuponas: 23MAY3
Pirmą kartą užsakinėji iš Geekbuying? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Jokių papildomų mokesčių ar muitų perkant iš EU sandėlio
Siuntimas iš EU sandėlio vidutiniškai trunka apie 1-2 sav. Jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia, viskuo pasirūpina pardavėjas.
EU sandėlis
349 €279 €
Kuponas: 23MAY2
Pirmą kartą užsakinėji iš Geekbuying? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Jokių papildomų mokesčių ar muitų perkant iš EU sandėlio
Siuntimas iš EU sandėlio vidutiniškai trunka apie 1-2 sav. Jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia, viskuo pasirūpina pardavėjas.

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

NiuxTech tikslas - padėti tau sutaupyti ir įsigyti norimą prekę už žemiausią kainą rinkoje! Kasdien dalinamės išskirtinėmis akcijomis, nuolaidos kodais bei atsakome į tavo rūpimus klausimus.

© 2022 NiuxTech. Visos teisės saugomos

X
X