Kaip įsigyti prekę už žemiausią kainą per 11.11 ir Black Friday išpardavimus?

2023-11-08

NiuxTech komanda dalinasi savo sukaupta patirtimi ir patarimais, kaip pagriebti geriausius "11.11" ir "Black Friday" pasiūlymus už žemiausią įmanomą kainą! Paskaitom 😉 

1. Kai kurie pasiūlymai prasideda anksčiau! Taigi, jeigu pamatėt gerą kainą ar nuolaidos kodą mūsų Facebook puslapyje ar www.niuxtech.lt - siūlome nelaukti, nes prekė gali būt labai greit išparduota, net nesulaukus oficialios 11.11 ar Black Friday starto pradžios.

2. Kinijoje kalendorinė Lapkričio 11 diena prasideda anksčiau negu Lietuvoje dėl laiko juostų skirtumų (laiko skirtumas yra - 6 val.). Taigi, Lietuvos laiku 11.11 oficialiai prasidėda lapkričio 10 dieną nuo 18:00 LT laiku! Tiesa, kai kurios el. parduotuvės gali pagal save nustatyti 11.11 IŠPARDAVIMO startą. Lygiai tas pats galioja ir su Black Friday.

3. Visais geriausiais pasiūlymais dalinsimės savo NiuxTech FB puslapyje ir savo tinklapyje www.niuxtech.lt! Pastoviai tikrinkite ir refresh'inkit mūsų puslapį. Jeigu kainos kris - update'insim tuos pačius įrašus su atnaujinta žemesne kaina. Todėl jeigu Jums aktuali ta prekė - pakomentuokite po FB postu ir taip gausite notification'us!

4. SUPER DEAL'ai 11.11 / Black Friday dažniausiai turi limituotą kiekį ir juos išperka vos per kelioliką sekundžių! Kartais, jeigu limitas didesnis - tada "Super Deal" kaina gali laikytis iki kelių ar keliolikos minučių. Todėl labai svarbu nuolat tikrinti naujus pasiūlymus mūsų FB puslapyje!

5. Jei per 11.11 / Black Friday užmatėt patinkantį gerą deal'ą - iškart spauskite "BUY NOW", formuokite užsakymą ir atlikite mokėjimą kuo greičiau. Tokios strategijos kaip "įsidėsiu į krepšelį ir apmokėsiu vėliau" neveikia, nes kainos yra suteikiamos tam momentui / baigiasi kuponų kiekis / baigiasi prekių likutis sandėlyje.

6. Visoms prekėms, kurios yra užsakomos iš EU sandėlio - jokie papildomi mokesčiai, muitai, PVM ir t.t nėra taikomi, galite būt ramūs. Dėl prekių užsakymo iš Kinijos sandėlio - kiekviena elektroninė parduotuvė turi skirtingas taisykles. Plačiau apie tai rasite paspaudę čia.

7. Jei tik yra galimybė - rekomenduojame atsiskaityti naudojant PayPal. Mokėjimas per šią platformą yra patikimas, lengvas ir užtikrina daugiau apsaugų bei garantijų pirkėjo atžvilgiu. Kitais atvėjais - dėl didesnio duomenų saugumo - galite naudoti virtualias vienkartines korteles, kurios yra skirtos apsipirkimams internetu (asmeniškai naudojame REVOLUT).

8. Kaip žinia, Kinijoje žemiausios kainos būna būtent per 11.11 išpardavimą. Pas juos ši šventė yra didesnė negu Black Friday ar Cyber Monday. Todėl, kas svarsto pirktis elektrinius paspirtukus, dviračius, surron'us, EUC vienračius ar kitas prekes - galimai tai bus geriausi deal'ai negu laukt žiemos ar pavasario "akcijų".

9. Šios MEGA 11.11 / Black Friday šventės metu e-shopai Kinijoje gauna milijonus užsakymų, todėl nemaža tikimybė, jog išsiuntimas iš sandelio ir siuntos kelionė gali užtrukti ilgiau nei perkant įprastą dieną. Gali prisidėti iki kelių papildomų savaičių, tad įsivertinkite ir tai.

10.  Kai kurios elektroninės parduotuvės akcijiniu laikotarpiu papildomai pritaiko nuolaidą atsiskaitant per PayPal arba banko kortele. Ši papildoma nuolaida bus matoma "Check Out" etape, kur reikės pasirinkti mokėjimo būdą.

Have fun! Jeigu nespėjot pagriebt prekės su gera nuolaida ar pasibaigė kupono limitas - per daug neliūdėkite ir pastoviai sekite kitus deal'us! Kaip ir minėjome pradžioje - galimai užtaikysite ant naujos akcijų / kuponų etapo!

Patarimai

2023-06-19

Geriausių Roborock robotų siurblių palyginimas – kurį modelį pasirinkti?

Geriausių Roborock robotų siurblių palyginimas – kurį modelį pasirinkti?

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

X
X