VSETT 11+ elektrinis paspirtukas su 60V 40Ah baterija dabar už €3030

2023-03-10

Užsisakyk pigiau su nuolaidos kuponu

Šiuo metu VSETT 11+ 60V 40Ah paspirtuką pigiausiai galima užsakyti iš DHgate el. parduotuvės. Siuntimas iš Kinijos (CN) sandėlio į Lietuvą trunka apie 2 - 2.5 mėn., visais mokesčiais ir muitais pasirūpina pats pardavėjas, todėl nieko papildomai mokėt nereikia. Pristatymas per kurjerį tiesiai į tavo nurodytą adresą visoje Lietuvoje!

VSETT 11+
Kinijos sandėlis
3399 €3030 €
Kuponas: NiuxTechVip120OFF
Pirmą kartą užsakinėji iš DHgate? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir muitais
Didesnių gabaritų bei sunkesnėms prekėms iš Kinijos (CN) sandėlio siuntimas vidutiniškai trunka apie 2-2.5 mėn. Iš pradžių prekės keliauja traukiniais iki EU, pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir muitais, o nuo EU iki Lietuvos prekės atkeliauja per kurjerį. Dėmesio: ši taisyklė galioja tik mūsų paskelbtiems pasiūlymams iš atrinktų DHgate pardavėjų.

VSETT 11+ tai dar vienas sunkiasvoris žvėriukas su talpia LG / Samsung 60V 40Ah baterija ir 2*1500W varikliais. Šis modelis labai panašus į Warrior KING GT dėl savo dvigubo vairo rėmo, savo masyvumo ir plataus vairo. VSETT 11+ važiuoja šiek tiek minkščiau ir komfortiškiau dėl galė naudojamų hidraulinių amortizatorių, kuriuos galima taip pat nesunkiai upgrade'inti. Nepaisant to, jog savo galia ir max. greičiu (~ 85km/h) jis nusileidžia tiesioginiui Kaabo konkurentui - VSETT 11+ yra kokybiškas ir dėmesio vertas pasirinkimas.

Nori sužinot daugiau apie geriausius 2023 metų elektrinius paspirtukus skirtingose kainų kategorijose? NiuxTech sudarė asmeninį TOP paspirtukų sąrašą ir palyginimą su kitais modeliais! 

Geriausi 2023 elektriniai paspirtukai!

2023-03-16

Geriausi 2023 metų elektriniai paspirtukai – by NiuxTech

Geriausi 2023 metų elektriniai paspirtukai – by NiuxTech

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

X
X