Soundcore Life Q30 bluetooth ausinės iš EU tik €58. Puikus kainos / kokybės pasirinkimas

2024-06-03

Soundcore Life Q30 bluetooth ausinės - vienos iš populiariausių ir perkamiausių pasirinkimų šiuo metu! Šis modelis pasižymi ANC - triukšmo slopinimo funkcija, net iki 60 val. veikimo trukme, Hi-Ress Audio aukšta garso kokybe.

Puiki proga užsakyti pigiau su nuolaidos kodu

Šiuo metu Life Q30 ausines pigiausiai galima užsakyti iš AliExpress elektroninės parduotuvės. Siuntimas iš Kinijos (CN) sandėlio į Lietuvą trunka apie 3-4 savaites, jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia. Viskuo pasirūpina pardavėjas. Norintiems greitesnio pristatymo - galima užsakyti tiesiogiai iš Soundcore puslapio EU sandėlio.

Soundcore Q30 ausinės
Soundcore Official (EU)
AliExpress (CN)
EU sandėlis
89 €58 €
Kuponas: WS7DKJVVQR
Pirmą kartą užsakinėji iš Soundcore? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Jokių papildomų mokesčių ar muitų perkant iš EU sandėlio
Siuntimas iš EU sandėlio vidutiniškai trunka apie 1-2 sav. Jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia, viskuo pasirūpina pardavėjas.
Kinijos sandėlis
89 €58 €
Kuponas: 24SC08
Pirmą kartą užsakinėji iš AliExpress? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Pirkiniams iki €150 - jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia
Siuntimo iš Kinijos (CN) sandėlio trukmė priklauso nuo pasirinkto siuntimo metodo. Pirkiniams iki €150 - jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia.

Puikus kainos / kokybės pasirinkimas!

Soundcore Life Q30 bluetooth ausines būtų galima priskirti biudžetiniam arba "entry level" klasės segmentui. Už savo kainą - jos pasižymi gera surinkimo kokybe, garsas yra švarus, žemi, vidutiniai ir aukšti dažniai gerai subalansuoti. Minkštos ausinių pagalvėlės maloniai ir komfortiškai apgaubia ausis, o ANC (triukšmo slopinimo funkcija) ganėtinai neblogai užgožia aplinkos skleidžiamus garsus. 

Soundcore ausinių palyginimas

Taip pat, jeigu dairaisi naujesnių ir geresnių bluetooth ausinių - siūlome atkreiptį dėmesį į Soundcore Q45 modelį bei perskaityti mūsų išsamią apžvalgą žemiau.

NiuxTech apžvalga apie Q45

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

NiuxTech tikslas - padėti tau sutaupyti ir įsigyti norimą prekę už žemiausią kainą rinkoje! Kasdien dalinamės išskirtinėmis akcijomis, nuolaidos kodais bei atsakome į tavo rūpimus klausimus.

© 2022 NiuxTech. Visos teisės saugomos

X
X