NiuxTech išbandė Soundcore Q45 bluetooth ausines! Ar verta pirkt už €119?

2023-01-29

Soundcore Q45

Vertinimas:

Customers served! 0 Customers served!

Kas mums patiko?

  • Gera ir subalansuota garso kokybė
  • Modernus ir patrauklus dizainas
  • 35 val. veikimas su ANC funkcija
  • Didelis EQ pasirinkimas per APP'są
  • Dviejų įrenginių palaikymas vienu metu (patogus perjungimas)
  • Atsparus ir kokybiškas kėlioninis krepšys komplekte

Kas mums nepatiko?

  • Prijungus AUX laidą, mikrofonas ir ANC funkcija / filtrai neveikia
  • Trūksta ANC funkcijos algoritmų išdirbimo (juntamas pulsavimas)
  • Ausinių pagalvėlės šaltyje sukietėja
  • Nejuntamas garso kokybės skirtumas su įjungtu / išjungtu LDAC

Unboxing

Soundcore Q45 pirktos iš HEKKA parduotuvės, iš Kinijos sandėlio. Siuntinukas atkeliavo per 2.5 sav. Jokių muito ar kitų papildomų mokesčių mokėti nereikėjo. Įpakuota į plastikinį siuntinių maišelį, be jokių paminkštinimų, todėl pakuotės kampai turėjo šiek tiek “pagražinimų”.

Pakuotėje ausinės įdėtos į joms pritaikytą nešiojimo krepšį. Pačiame krepšyje papildomai komplektacijoje atkeliauja: USB-A / USB-C ir 3.5mm / 3.5mm audio laidas. Ant pakuotės užrašai EN kalba, tačiau gaminio instrukcija - CN kalba, bet kas ją skaito? Ha ha!

Kokybė

Perkant belaides BT ausines galėjau rinktis iš dviejų spalvų: baltos arba juodos. Pats gamintojas savo puslapyje papildomai dar turi ir mėlynos spalvos modelį, tačiau HEKKA tokio pasirinkimo neturėjo. Man patraukliausiai pasirodė juoda spalva, todėl tokias ir pasirinkau.

Pačios BT ausinės yra juodos spalvos, tačiau išorinis garsiakalbių korpusas turi tamsios mėlynos metallic spalvos atspalvį, kas tikrai atrodo labai moderniai. Space Q45 lankelis - metalinis, turintis galimybę prasiplėsti ir prisitaikyti prie įvairių galvos formų. Ant vidinė pusės uždėtas paminkštinimas. 

Garsiakalbių platūs paminkštinimai patogiai priglunda apgaubiant ausis. Apvilkti odos imitacija. Kairėje esantis garsiakalbių korpusas turi NC (ANC) ir power mygtukus, USB-C jungtį bei LED indikacinę lemputę. Dešinėje korpusas turi Vol + / - , Play / Pause ir ausinių lizdą. Ausinių garsiakalbiai sukiojasi bei gali susilenkti į lankelio pusę. Overall, laikant rankose pačios ausinės Space Q45 rodos pagamintos iš tvirto plastiko.

Nešiojimo krepšys turi tyliai segantį, viengubą užtrauktuką. Išorėje prisiūta nedidelė medžiaginė rankenėlė. Krepšio viduje įdėta specialiai išlieta forma skirta patogiam ausinių laikymui, kurią taipogi galima lengvai išimti. Komplekte esantys laidai atrodo kokybiškai, 3.5mm audio kištukai padengti aukso spalva.

Funkcionalumas

Space Q45 palaiko šias garso kodavimo technologijas: Hi-Res Wirelles, Hi-Res, LDAC. Šios technologijos užtikrina didelės raiškos garso atkūrimą, bei taipogi jo perdavimą per BT jungtį. LDAC suteikia aukštesnę garso kokybę, tačiau padidina energijos suvartojimą, palaiko tik Android telefonai.

Nuspaudus NC mygtuką galima rinktis iš trijų pasirinkimų: NC (ANC), Normal, Transparent, be to NC mygtuko funkcijas galima valdyti per programėlę. Ausinėse moters balsas praneša į kokį filtrą perjungia. Taip pat NC mode yra dvi galimybės, adaptyvus ir rankinis valdymas.

Paspaudus ON / OFF mygtuką du kartus, galima prijungti antrą device. Tokiu atveju jeigu prijungta prie PC galima dar papildomai prisijungti prie telefono. Programėlėje galima matyti prie kokių device yra prijungta bei norimą atjungti. 

Kas patiko?

Soundcore Q45 dizainas verčiantis atkreipti dėmesį. Minkštos ausų pagalvėlės nespaudžia nei ausų nei pačios galvos, o lengvai priglunda. Patogiam nešiojimui, lankelio ilgį galima koreguoti pagal save. Dirbant openspace office NC funkcija labai praverčia. Įjungus “ANC” atrodo tarsi visų buvo paprašyta skleisti mažiau triukšmo, todėl mėgstu tiesiog užsidėti ausines aktyvavus ANC be jokios muzikos.

Pakankamai ilgas baterijos tarnavimo laikas. Užtenka tik 5 min įkrovimo iki 4h naudojimui. Išbandžius pokalbius, pašnekovai įvertino jog balsas girdimas aiškus ir sodrus, jokio papildomo triukšmo.

Taip pat jokių problemų kalbant ir lauke, mikrofonai puikiai susidoroja su triukšmu. Transparent filtras leidžia garsinti iki 40% garsumo jog nesusidarytų aidas. Papildomai turi AUX jungtį, išsikrovus ausinėms, jeigu turimas device leidžia, galima pajungti laidu.

Programėlėje galima pasirinkti norimą EQ ar susidaryti savo. Įsijungus Bass Boost, žemas dažnis yra labai pagyvinimas. Nustebino jog žiūrint filmus puikiai girdisi visi garso efektai. Patogi funkcija - baterijos lygio pranešimas - nusistato per programėlę, įjungus ausines praneša koks yra baterijos lygis: High, Medium ar Low.

Nusiėmus BT ausines galima pasukti garsiakalbius taip jog jie prisispaustu prie krūtinės - like DJ. Vis pamirštant išjungti Space Q45 galima nustatyti automatinį išsijungimą - galimi šie pasirinkimai: 30, 60, 90, 120 min ar always on.

Patogus kelioninis krepšys - mažiau rizikos traukiant iš pilnos kuprinės sulaužyti ausinių korpusą ar kitaip pažeisti. BT 5.3 - ilgo nuotolio veikimas. Ofise Q45 jungiu prie pc dėl pokalbių ir muzikos klausymo, vaikštant su jomis po patalpas už 30 metrų per dvi sienas esanti virtuvė - jokių problemų!

Kas nepatiko?

Na neslepiant pasakysiu jog ausinės turi tiek pliusų tiek minusų. NC filtras - puiki funkcija, tačiau tik office ar kai yra nedidelis / tolygus triukšmas. Važiuojant autobusu girdimas vieno ar kito garsiakalbio staigus garso patylinimas / pagarsėjimas / pulsavimas. Manyčiau jog AI mikrofonai nesugeba pilnai išfiltruoti žemo dažnio. Taip pat įjungus šį filtrą atrodo lyg susidarytų nedidelis vakuumas ausyse.

Normal filtras duoda didelį baltą triukšmą, išjungus ausines - triukšmas sumažėja. Ateinantis triukšmas iš nugaros yra labiau slopinamas nei iš priekio. Todėl kramtant ar sukiojant galvą girdisi triukšmo lygio svyravimas.

Prijungus AUX laidą, mikrofonas neveikia taip kaip ir visi filtrai. Gamintojas deklaruoja jog naudojant ANC baterija turėtų veikti apie 50 val., na taip tikrai nėra, daugiausiai iki 35 val. klausant 28-35 procentų garsumu. Darbe naudojant apie 8 val., užtenka 3-4 dienom. Esant šaltam sezonui baterija lauke senka greičiau.

Taip pat ausinių paminkštinimai šaltyje sukietėja. Gamintojas nenurodo informacijos apie ausinių atsparumą drėgmei (vandeniui). Nešiojimo krepšyje esantis išlietas plastikas ausinių talpinimui nėra gerai apgalvotas, nors ir pažymėta kur kuris garsiakalbis turi įsidėti, vis tiek iš pirmo karto nepavyksta teisingai patalpinti. Forumuose kiti vartotojai siūlo tiesiog išimti šią formą.

Jeigu nustatytas automatinis išsijungimas, reikia nepamiršti spustelėti vis kokį mygtuką, nes kitu atveju ausinės paskys “bye bye”. Įjungus LDAC android telefone, nepastebėjau jokio garso pakitimo, tokiu atveju išjungia dviejų device palaikymą. Lyginant iOS be LDAC ir Android su įjungta LDAC mano ausis jokios skirtumo nepastebėjo.

Verdiktas

Jau ilgai sukosi mintys apie belaides ausines. Prieš šiuos ofise naudojau savo senukus laidinius SENNHEISER HD 202. Jie gyvenime yra daug mate, todėl nusprendžiau jog laikas atsinaujinti, o kadangi buvo švenčių metas tai kodėl gi sau nepasidovanojus.

Pamatęs šį modelį, nutariau pasidomėti, daug gerų atsiliepimų - bandau. Plius tuo metu tikrai pasitaikė geros kainos pasiūlymas. Kaina tikrai yra nemaža, tačiau mano manymu verta. Kodėl? Puiki garso kokybė. Atkuriamas žemas dažnis yra sodrus / minkštas, neužgožia vidutinių bei aukštų. Ilgas baterijos tarnavimo laikas. Net ir realios 35h su ANC funkcija yra tikrai daug.

Kėlioninis krepšys. Smulkmena, tačiau gamintojas pagalvojo apie galimus pažeidimus nešiojantis. Medžiojant akcijas tikrai galima gauti iš labai patrauklią kainą. AUX jungtis. Nedažnai naudojamas, bet o kodėl ne? Funkcionalumas. Didelis EQ pasirinkimas, mygtukų funkcijų reguliavimas, 2-iejų device palaikymas. Modernus ir patrauklus dizainas.

Soundcore Q45
Gshopper
Soundcore
Kinijos sandėlis
149 €95 €
Kuponas: GPSS10
Pirmą kartą užsakinėji iš Gshopper? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Jokių papildomų mokesčių ar muitų
Siuntimas iš Kinijos (CN) sandėlio vidutiniškai trunka apie 3-4 sav. Jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia, viskuo pasirūpina pardavėjas.
EU sandėlis
149 €100 €
Kuponas: WS24A3040EU
Pirmą kartą užsakinėji iš Soundcore? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Jokių papildomų mokesčių ar muitų perkant iš EU sandėlio
Siuntimas iš EU sandėlio vidutiniškai trunka apie 1-2 sav. Jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia, viskuo pasirūpina pardavėjas.

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

NiuxTech tikslas - padėti tau sutaupyti ir įsigyti norimą prekę už žemiausią kainą rinkoje! Kasdien dalinamės išskirtinėmis akcijomis, nuolaidos kodais bei atsakome į tavo rūpimus klausimus.

© 2022 NiuxTech. Visos teisės saugomos

X
X