Kaabo Wolf KING GT Pro – žvėriškas paspirtukas su 8400W galia, 72V 35Ah baterija už €2500

2023-07-05

Užsisakyk pigiau su nuolaidos kuponu

Šiuo metu Kaabo Wolf Warrior King GT Pro 72V 35Ah paspirtuką pigiausiai galima užsakyti iš DHgate el. parduotuvės. Siuntimas iš Kinijos (CN) sandėlio į Lietuvą trunka apie 2 - 2.5 mėn., jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia. Viskuo pasirūpina pardavėjas.

Kaabo Wolf King GT Pro
Kinijos sandėlis
3499 €2500 €
Kuponas: DHMAY120OFFDEAL
Pirmą kartą užsakinėji iš DHgate? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir muitais
Didesnių gabaritų bei sunkesnėms prekėms iš Kinijos (CN) sandėlio siuntimas vidutiniškai trunka apie 2-2.5 mėn. Iš pradžių prekės keliauja traukiniais iki EU, pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir muitais, o nuo EU iki Lietuvos prekės atkeliauja per kurjerį. Dėmesio: ši taisyklė galioja tik mūsų paskelbtiems pasiūlymams iš atrinktų DHgate pardavėjų.

Kaboo Wolf Warrior KING GT Pro - 8400W monstras su 72V 35Ah baterija ir 100km/h max greičiu... Šis monstras pravažiuos visais keliais, "dual-stem" vairo dizainas užtikrina puikų stabilumą, kuris ypač aktualus važiuojant miško keliukais ar lengvu off-road. Ypač ryškūs priekiniai žibintai leis organizuotis žygius bei pasivažinėjimus net ir tamsiausiu paros metu. P.S. Motociklo lygio garsinį signalą rekomenduoju nenaudot prie žmonių ir negadint jų nervų. Haha. Paspirtukas tikriems adrenalino fanatikams!

Nori sužinot daugiau apie geriausius 2023 metų elektrinius paspirtukus skirtingose kainų kategorijose? NiuxTech sudarė asmeninį TOP paspirtukų sąrašą ir palyginimą su kitais modeliais! 

Geriausi 2023 elektriniai paspirtukai!

2023-03-16

Geriausi 2023 metų elektriniai paspirtukai – by NiuxTech

Geriausi 2023 metų elektriniai paspirtukai – by NiuxTech

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

NiuxTech tikslas - padėti tau sutaupyti ir įsigyti norimą prekę už žemiausią kainą rinkoje! Kasdien dalinamės išskirtinėmis akcijomis, nuolaidos kodais bei atsakome į tavo rūpimus klausimus.

© 2022 NiuxTech. Visos teisės saugomos

X
X