Kaabo Wolf KING GT – žvėriškas paspirtukas su 8400W galia ir 72V 35Ah baterija!

2023-07-05

Užsisakyk pigiau su nuolaidos kuponu

Šiuo metu Kaabo Wolf Warrior King GT 72V 35Ah paspirtuką pigiausiai galima užsakyti iš DHgate el. parduotuvės. Siuntimas iš Europos (EU) sandėlio į Lietuvą trunka apie 1 - 2 sav., jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia. Taip pat galima rinktis ir pigesnį Wolf Warrior King Plus su 72V 28Ah baterija ir 2* 1500W varikliais arba manevringesnį Wolf Warrior X Pro modelį su 60V 28Ah baterija ir 2* 1100W varikliais.

Kaabo Wolf King GT
EU sandėlis
Kinijos sandėlis
EU sandėlis
3499 €2700 €
Kuponas: DHDECVIP120
Pirmą kartą užsakinėji iš DHgate? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Jokių papildomų mokesčių ar muitų perkant iš EU sandėlio
Siuntimas iš EU sandėlio vidutiniškai trunka apie 1-2 sav. Jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia, viskuo pasirūpina pardavėjas.
Kinijos sandėlis
3499 €2650 €
Kuponas: DHDECVIP100
Pirmą kartą užsakinėji iš DHgate? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir muitais
Didesnių gabaritų bei sunkesnėms prekėms iš Kinijos (CN) sandėlio siuntimas vidutiniškai trunka apie 2-2.5 mėn. Iš pradžių prekės keliauja traukiniais iki EU, pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir muitais, o nuo EU iki Lietuvos prekės atkeliauja per kurjerį. Dėmesio: ši taisyklė galioja tik mūsų paskelbtiems pasiūlymams iš atrinktų DHgate pardavėjų.

Kaboo Wolf Warrior KING GT - 8400W monstras su 72V 35Ah baterija ir 100km/h max greičiu... Šis monstras pravažiuos visais keliais, "dual-stem" vairo dizainas užtikrina puikų stabilumą, kuris ypač aktualus važiuojant miško keliukais ar lengvu off-road. Ypač ryškūs priekiniai žibintai leis organizuotis žygius bei pasivažinėjimus net ir tamsiausiu paros metu. P.S. Motociklo lygio garsinį signalą rekomenduoju nenaudot prie žmonių ir negadint jų nervų. Haha. Paspirtukas tikriems adrenalino fanatikams!

Nori sužinot daugiau apie geriausius 2023 metų elektrinius paspirtukus skirtingose kainų kategorijose? NiuxTech sudarė asmeninį TOP paspirtukų sąrašą ir palyginimą su kitais modeliais! 

Geriausi 2023 elektriniai paspirtukai!

2023-06-24

Geriausi 2023 metų elektriniai paspirtukai – by NiuxTech

Geriausi 2023 metų elektriniai paspirtukai – by NiuxTech

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

X
X