Dualtron Storm Limited 84V 45Ah elektrinis paspirtukas su VIP nuolaidos kuponu už €3450

2023-05-16

NiuxTech VIP nuolaida

Šiuo metu Dualtron Storm Limited elektrinį paspirtuką pigiausiai galima užsakyti iš DHgate. Siuntimas iš Kinijos (CN) sandėlio į Lietuvą trunka apie 2 - 2.5 mėn. Jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia, pardavėjas viskuo pasirūpina.

Dualtron Storm Limited 84V 45Ah
Kinijos sandėlis
4499 €3450 €
Kuponas: DHMAY160OFFDEAL
Pirmą kartą užsakinėji iš DHgate? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir muitais
Didesnių gabaritų bei sunkesnėms prekėms iš Kinijos (CN) sandėlio siuntimas vidutiniškai trunka apie 2-2.5 mėn. Iš pradžių prekės keliauja traukiniais iki EU, pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir muitais, o nuo EU iki Lietuvos prekės atkeliauja per kurjerį. Dėmesio: ši taisyklė galioja tik mūsų paskelbtiems pasiūlymams iš atrinktų DHgate pardavėjų.

Dualtron Storm Limited - vienas iš galingiausių elektrinių paspirtukų šiuo metu rinkoje! Net 11,500W momentinė galia ir ypač talpi 84V 45Ah LG baterija. Išvystomas max. greitis ~ 100km/h, tiesiog raketa... Gražus LED apšvietimas, galima reguliuotis spalvas pagal save, kokybiški minimotors kontroleriai, hidrauliniai NUTT diskiniai stabdžiai, priekyje uždėtas vairo demferis geresniam stabilumui. Paspirtukas tikriems adrenalino ir greičio fanatikams!

Nori sužinot daugiau apie geriausius 2023 metų elektrinius paspirtukus skirtingose kainų kategorijose? NiuxTech sudarė asmeninį TOP paspirtukų sąrašą ir palyginimą su kitais modeliais! 

Geriausi 2023 elektriniai paspirtukai!

2023-03-16

Geriausi 2023 metų elektriniai paspirtukai – by NiuxTech

Geriausi 2023 metų elektriniai paspirtukai – by NiuxTech

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

NiuxTech tikslas - padėti tau sutaupyti ir įsigyti norimą prekę už žemiausią kainą rinkoje! Kasdien dalinamės išskirtinėmis akcijomis, nuolaidos kodais bei atsakome į tavo rūpimus klausimus.

© 2022 NiuxTech. Visos teisės saugomos

X
X