Blade GT II elektrinis paspirtukas su 2*1500W motorais ir iki 85km/h max! Kaina: €1320

2024-05-07

Užsisakyk pigiau

Šiuo metu atnaujintą 2023 metų Blade GT / GT+ elektrinį paspirtuką pigiausiai galima užsakyti iš DHgate el. parduotuvės. Galima rinktis variantą su 26Ah baterija arba 30Ah. Siuntimas iš Kinijos (CN) sandėlio į Lietuvą trunka apie 2 - 2.5 mėn., visais mokesčiais ir muitais pasirūpina pats pardavėjas, todėl nieko papildomai nereikia mokėti. Pristatymas per kurjerį tiesiai į tavo nurodytą adresą. 

Teverun elektrinis paspirtukas
Blade GT II (60V 26Ah | APP)
Blade GT+ II (60V 35Ah | APP)
EU sandėlis
1699 €1320 €
Kuponas: KLAUSTI NIUXTECH
Kuponas: DHMAY60OFFDEAL
Pirmą kartą užsakinėji iš DHgate? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Jokių papildomų mokesčių ar muitų perkant iš EU sandėlio
Siuntimas iš EU sandėlio vidutiniškai trunka apie 1-2 sav. Jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia, viskuo pasirūpina pardavėjas.
Kinijos sandėlis
2299 €1680 €
Kuponas: KLAUSTI NIUXTECH
Kuponas: DHMAY80OFFDEAL
Pirmą kartą užsakinėji iš DHgate? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir muitais
Didesnių gabaritų bei sunkesnėms prekėms iš Kinijos (CN) sandėlio siuntimas vidutiniškai trunka apie 2-2.5 mėn. Iš pradžių prekės keliauja traukiniais iki EU, pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir muitais, o nuo EU iki Lietuvos prekės atkeliauja per kurjerį. Dėmesio: ši taisyklė galioja tik mūsų paskelbtiems pasiūlymams iš atrinktų DHgate pardavėjų.

BLADE GT II - labai solidus kainos / parametrų / kokybės pasirinkimas. Taip, šiame kainų ruože gausis tik base modelis su 60V 26Ah baterija, tai labiausiai tiks tiems, kas neplanuoja važinėti didesnių atstumų, bet nori galingo ir komfortiško paspirtuko. Savo kokybe ir surinkimo detalėm jis pranoksta visokius BOYUEDA, LAOTIE ir pan. Tie, kas nori talpesnės 35Ah baterijos ir kitų privalumų - rinkitės Blade GT+ II modelį (skaityti žemiau).

BLADE GT+ II pagal atsiliepimus ir apžvalgas atrodo kaip vienas iš geriausių, o gal net geriausias pasirinkimas šiame kainų ruože. Išsiskiria tuo, jog turi didesnius 11" ratukus nei konkurentai (Mantis, OXO, VSETT eina su 10"), turi galingus 2*1500W varikliukus, talpią 60V 35Ah bateriją, hidraulinius diskinius stabdžius. Top modelis eina su sinewave kontroleriu, dideliu TFT ekranu ir reguliuojamais hidrauliniais amortizatoriais. Abu modeliai turi prisijungimą prie Teverun APP'so per bluetooth.

Nori sužinot daugiau apie geriausius 2023 metų elektrinius paspirtukus skirtingose kainų kategorijose? NiuxTech sudarė asmeninį TOP paspirtukų sąrašą ir palyginimą su kitais modeliais! 

Geriausi 2023 elektriniai paspirtukai!

2023-03-16

Geriausi 2023 metų elektriniai paspirtukai – by NiuxTech

Geriausi 2023 metų elektriniai paspirtukai – by NiuxTech

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

NiuxTech tikslas - padėti tau sutaupyti ir įsigyti norimą prekę už žemiausią kainą rinkoje! Kasdien dalinamės išskirtinėmis akcijomis, nuolaidos kodais bei atsakome į tavo rūpimus klausimus.

© 2022 NiuxTech. Visos teisės saugomos

X
X