Pristatytas naujas Kaabo Wolf Warrior KING GTR elektrinis paspirtukas!

2023-05-21

2023 metų gegužės 5 dieną Kaabo pristatė savo naujausią elektrinį paspirtuką - Wolf Warrior KING GTR. Nors iš išvaizdos paspirtukas kažkuo labai jau nesiskiria nuo ankstesnio KING GT Pro modelio, bet visgi atnaujinimų yra visai nemažai. Apžvelkime juos išsamiau.

Nauji amortizatoriai

Vienas iš pagrindinių Wolf King GTR atnaujinimų tai reguliuojamami amortizatoriai. Ankstesniuose Wolf serijos modeliuose priekiniai amortizatoriai buvo aplamai be reguliavimo funkcijos, o gale buvo naudojamos standartines spyruokles su skirtingo kietumo įvorėmis. Dabar bus galima pasireguliuoti minkštumą ne tik priekyje, bet ir minkštumą + rebound speed gale pagal savo poreikius. Taigi, važiavimas taps komfortiškesnis ir malonesnis.

Ištraukiama waterproof baterija

Kitas svarbus paspirtuko akcentas - lengvai ištraukiama bei vandeniui atspari  72V 35Ah Samsung / LG baterija. Nors talpa ir liko nepakitusi, toks baterijos dizainas turėtų būt ypač aktualus tiems, kurie paspirtuką nori laikyti kažkur sandeliuke ar rūsyje (kur nėra elektros įvado), na o bateriją galima tiesiog pasiimti su savimi ir pasikrauti namuose. Iš kitos pusės, yra turbūt nemažai klientų, kurie būtų labiau apsidžiaugę, jeigu Kaabo būtų pasiūlę tiesiog talpesnę 40Ah-45Ah integruotą baterija.

Paspirtuko apsauga

Kaabo Wolf KING GTR modelis atkeliauja su 3.5" TFT ekranu bei minimaliai atnaujintu user interface. Paspirtuką atrakinti galima suvedus 4 skaitmenų PIN kodą, o jeigu kažkas nuspręstų pajudinti ar pavogti paspirtuką - signalizacija pradės labai garsiai kaukti ir tikrai atkreips visų dėmesį. Verta dar paminėti ir tai, jog esant tokiai situacijai, motorai pradės blokuoti ratus, taip dar labiau apsunkindami gyvenimą ilgapirščiui. 

Naujas 2in1 kontroleris

Atnaujintas 2in1 tipo 100A kontroleris yra integruotas paspirtuko priekyje tarp šakių, todėl turi gerą aušinimą bei yra lengvai prieinamas. Būtent dėl to, esant kažkokiam gedimui, žymiai paprasčiau prieiti prie jo bei pašalinti problemą. Šis naujas kontroleris taip pat yra pilnai atsparus vandeniui, kaip ir baterija bei motorai.

Wolf KING GTR turi "Pedestrian Mode" (P), kuris būna standartiškai aktyvuojamas paspirtukui įjungus. Toks sprendimas padeda apsaugoti žmones nuo netyčinio stipraus gazo užspaudimo, o turint tokį galingą žverį pašonėje, ši apsauga gali tikrai būt naudinga. Taip pat ši funkcija gali labai praversti, jeigu paspirtuką reikia pasivesti šalia savęs.

Kalbant apie kitas naujas funkcijas - šis scooter'is taip pat turi "Tranction Control" (ESP) sistemą, kuri užtikrina geresnį sukibimą bei stabilumą, ypač važinėjant su paspirtukų agresyviau: staigiau gazuojant, darant aštresnius posūkius ir pan.

Kiti atnaujinimai

Ant paspirtuko vairo rėmo yra integruotas kabliukas, kuris gali puikiai pasitarnauti norit šį monstriuką patogiau pasikelti / užsikelti. Tiesa, tokia ir paguoda dėl patogesnio paėmimo, kai Kaabo Wolf Warrior King GTR sveria net 62kg. Duok dieve, kad mažiau reiktų jį kilnot. Haha.

Motorų nominali galia išliko nepakitusi 2*2000W. Tiesa, dėl naujo kontrolerio ir specialaus "S" (sport) mode - bus galima 10 sec. laikotarpiui užkelti kontrolerio srovę iki 110A ir max. greitis turėtų siekti net 110km/h. Gaunas toks tarsi "NITRO" mygtukas.

Hibridinės 12" colių padangos. Tai tarsi tarpinis variantas tarp padangų skirtų važinėt asfaltu ir bekelės (off-road) padangų. Nors Kaabo pristato jas kaip universalų variantą, manau, jog rimtesniems pasivažinėjimams miško takais ar sudėtingesne danga, visgi reikėtų dėt tam skirtas pilnai off-road padangas.

Kaina ir kada pasirodys prekyboje?

Išankstiniai pardavimai šiuo modeliu turėtų pasirodyt jau greitu metu, o kaina tikėtina jog sieks ~ €3300. Žinoma, NiuxTech iš savo pusės kaip visad pasistengs surasti geresnių pasiūlymų ir VIP nuolaidos kuponų, kad šį Kaabo Wolf Warrior King GTR žvėriuką galėtumėte įsigyti pigiau! Jeigu nenori praleist pasiūlymų - būtinai sek naujienas mūsų Facebook puslapyje.

Patarimai

2023-03-16

Geriausi 2023 metų elektriniai paspirtukai – by NiuxTech

Geriausi 2023 metų elektriniai paspirtukai – by NiuxTech

8.7

Apžvalgos

2021-10-15

Kaabo Wolf Warrior KING – galingas 72V off-road monstras

Kaabo Wolf Warrior KING – galingas 72V off-road monstras

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

X
X