Prasidėjo prekyba naujos kartos Roborock S8 robotais siurbliais

2023-03-18

2023 metų kovo 18 dieną Europoje prasidėjo prekyba naujos kartos Roborock S8 robotais siurbliais! Kolkas galima įsigyti tik bazinės komplektacijos modelį Roborock S8 modelį su įprasta krovimo stotele, na o S8 Plus ir S8 Pro Ultra prekyboje prelimenariai turėtų pasirodyti balandžio - gegužės mėnesį. 

Roborock S7 vs S8. Kokie esminiai skirtumai?

Visų pirma tai Roborock S8 atkeliauja su padidinta net iki 6000Pa siurbimo galia (palyginimui S7 tik 2500Pa). Taigi, galios tikrai užteks susiurbti net ir sunkesnius akmenus ar giliau sukritusį smėliuką nuo kilimės dangos, o naujasis "Dual Brush" pagrindinis šepetys užtikrins net iki 30% efektyvesnį plaukų surinkimą. Tai pat, Roborock teigia, jog ilgesni plaukai mažiau apsivinios aplink šepečius, tad robotas reikelaus mažiau priežiūros ir valymo.

Kitas svarbus atnaujinimas - tai roboto priekyje imontuoti kliūčių aptikimo sensoriai, kurie gali identifikuoti net iki 42 skirtingų objektų, bei sėkmingai juos apvažiuoti. Taigi, net jeigu ir namie netyčia paliksite numestas kojines, ant grindų liks vaiko žaislai, ar galbūt jūsų šuniukas iš streso paliks kakutį - Roborock S8 su tokiais iššūkiais turėtų susitvarkyti, t.y. apvažiuoti bei pažymėtį "radinius" APP'se. 

Roborock S8 siurblys lygiai taip pat kaip ir S7 serijos modelis turi vibruojančią bei pakeliamą "VibraRise" drėgno valymo sistemą, kuri efektyviai išvalo net ir labiau pridžiuvusias vietas, o užvažiavus ant trumpo plauko kiliminės dangos - automatiškai pakelia šluoste į viršų ir jo nedrėkina / nešlapina.

Užsakyk už akcijinę kainą!

Šiuo metu Roborock S8 siurblį pigiausiai galima užsakyti iš el. parduotuvių Geekbuying bei Geekmaxi. Tiesa, verta paminėti, jog pirmiems 100 užsakymų iš Geekbuying - prie siurblio bus pridedamos dar dovanos - papildomos drėgno valymo šluostės bei filtrai. 

Roborock S8
Geekbuying (juodas)
Geekbuying (baltas)
Priedų rinkinys
EU sandėlis
749 €460 €
Kuponas: NNNAFFS10
Pirmą kartą užsakinėji iš Geekbuying? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Jokių papildomų mokesčių ar muitų perkant iš EU sandėlio
Siuntimas iš EU sandėlio vidutiniškai trunka apie 1-2 sav. Jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia, viskuo pasirūpina pardavėjas.
EU sandėlis
749 €460 €
IŠPARDUOTA
Pirmą kartą užsakinėji iš Geekbuying? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Jokių papildomų mokesčių ar muitų perkant iš EU sandėlio
Siuntimas iš EU sandėlio vidutiniškai trunka apie 1-2 sav. Jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia, viskuo pasirūpina pardavėjas.
Kinijos sandėlis
39 €26 €
AKCIJINĖ KAINA!
Pirmą kartą užsakinėji iš AliExpress? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Pirkiniams iki €150 - jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia
Siuntimo iš Kinijos (CN) sandėlio trukmė priklauso nuo pasirinkto siuntimo metodo. Pirkiniams iki €150 - jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia.

Ką svarbu žinoti apie S8 seriją?

NiuxTech nori atkreipti dėmesį, jog Roborock S8 modelis atkeliauja su įprasta krovimo stotele. Tuo tarpu Roborock S8 Plus modelis atekliauja su automatine dulkių surinkimo stotele (vadinkime stotelę "Plus"), na ir pats brangiausias S8 Pro Ultra modelis atkeliauja su multifunkcine aptarnavimo stotele (vadinkime stotelę "Ultra").

Kolkas nėra aišku, ar ateityje bus galima įsigyti atskirai vien tik "Plus" ar "Ultra" stoteles, tačiau svarbu žinoti, jog Roborock S8 modelis gali būt suderinamas tik su "Plus" stotele, o Roborock S8 Pro modelis - suderinamas tiek su "Plus", tiek su "Ultra" stotelėmis.

Nori sužinot daugiau apie visus Roborock S8 serijos robotus siurblius? Tuomet skaityk NiuxTech paruoštą straipsnį žemiau! 

Roborock S8 / S8+ / S8 Pro Ultra

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

X
X