Pristatyti naujieji Roborock S8 serijos robotai siurbliai! Kas naujo ir kiek kainuos?

2023-02-26

2023 metų sausio 4 dieną visiems gerai žinomas gamintojas Roborock pristatė naujus - S8 serijos - robotus siurblius bei automatines surinkimo stoteles! Šiuo metu yra žinoma apie 3 skirtingus modelius: Roborock S8, Roborock S8 Plus ir Roborock S8 Pro ULTRA. Taigi, kokių naujovių ir patobulinimų sulauksime bei kiek kainuos flagship serijos siurbliai?

"DuoRoller" - dviguba šepečių sistema

Iki šiol dvigubų šepečių sistemą rinkoje buvo pasiūlę pagrinde tik iRobot Roomba robotai siurbliai. Na, bent jau iki šio, nes Roborock nusprendė pasiskolinti šią puikią įdėją bei pritaikė šį patobulinimą savo naujos serijos modeliuose. "DuoRoller" sistema turėtų užtikrinti efektyvesnį siurbimą bei pasirūpins, jog kuo mažiau plaukų apsiviniotų aplink šepečius. Na, o tai, žinoma, reikšia, jog robotas siurblys reikalaus dar mažiau priežiūrios ir valymo!

"Reactive 3D" - kliūčių apvažiavimo sistema

Jeigu anksčiau kliūčių aptikimo - apvažiavimo sensoriai buvo įrengti tik į brangesnius Roborock siurblius, pvz. Roborock S7 MaxV, Roborock S6 MaxV, tai nuo šiol - visa S8 serija bus tuo aprūpinta. Galima sakyti, jog tai bus naujas standartas premium klasės modeliuose.

Tiesa, reiktų atkreipti dėmesį, jog priešingai negu su "MaxV" modeliais, naudojami bus kitokio tipo sensoriai, o ne kameros, todėl nebus galimybės pamatyti aptiktų kliūčių nuotraukas bei tuo pačiu nebus galimybės matyt tiesioginio roboto siurblio kameros vaizdo savo išmaniajame telefone.

Atnaujinta "VibraRise" sistema

Roborock S7 buvo pirmasis robotas siurblys su pakeliamu bei vibruojančiu drėgno valymo mechanizmu. Toks drėgnos šluostės nuolatinis vibravimas į skirtingas pusės tarsi imituoja šveitimo judesius ir žymiai efektyviau išvalo grindis palyginus su įprastais robotais siurbliais, kur šluostė tiesiog tempiasi iš paskos.

Naujasis Roborock S8 / S8 Pro atkeliauja su patobulinta 2 vibravimo zonų sistema, todėl užtikrina dar efektyvesnį drėgną valymą ir teoriškai turėtų išvalyti dar geriau negu ankstesnės S7 serijos modeliai. Belieka sulaukti pirmųjų testų bei palyginimų, jog įsitikinti šio patobulinimo efektyvumų. O gal visgi tai tik marketinginis triukas? 

Net 6000Pa siurbimo galia

Roborock nestabdo ir toliau stebina su siurbimo galios didinimu. Bet vėlgi, esminis klausimas ar tokios galios tikrai reikia? Net ir ankstesni modeliai su 2200Pa siurbimo galia tikrai puikiai išsiurbdavo tiek įprastas grindins, tiek kilimines dangas. Vėliau pristatyti Roborock S7 Pro / MaxV modeliai jau nustebino, nes jų galia buvo padidinta iki 5100Pa, o štai S8 serija - išvis kosmosas su 6000Pa.

Tiesa, turbūt nedaug kas žino, jog kombinuojant sausą siurbimą su drėgnu valymu (tuo pačiu metu), tos maksimalios siurbimo galios vistiek nebus galima išnaudoti, nes atsiranda rizika, jog vandens lašelius robotas tiesiog įsiurbs, o tai gali turėt neigiamų padarinių pačiam siurbliui. Taigi, jeigu norėsite išnaudoti tą MAX galią - tą pasirinkti galėsite tik nustačius sauso siurbimo funkciją per APP'są. 

Atnaujinta ULTRA stotelė

Pirmoji Roborock ULTRA stotelė buvo pristatyta dar 2022 metų pradžioje ir ji buvo labai arti tobulumo. Puikiai išvalo roboto siurblio šluostę, papildomo siurblį švariu vandeniu bei išsiurbia surinktas dulkes ir purvą iš vidinės dulkių dėžutės į didesnės talpos dulkių maišelį. 

Antros kartos ULTRA stotelė turi minimaliai pakitųsi dizainą, bet dar svarbiau - nuo šiol ji turi drėgnos šluostės džiovimo funkcija, kurios trūko pirmutiniama modelyje. Šį džiovinimo sistema užtikrina daugiau higieniškumo bei užkerta sumažiną galimybes plėstis įvairiems mikrobams. 

Roborock S8 / S8+

 • Padidinta siurbimo galia iki 6000Pa
 • Nauja dvigubų šepečių sitema
 • 30% efektyvesnis plaukų surinkimas
 • Dvigubos drėgno valymo vibravimo zonos
 • 3D kliūčių aptikimo / apvažiavimo sensoriai
 • Atnaujinti 360' skenavimo sensoriai
 • 3D namų žemėlapio sudarymas

Roborock S8 Pro ULTRA

 • Padidinta siurbimo galia iki 6000Pa
 • Nauja dvigubų šepečių sitema
 • 30% efektyvesnis plaukų surinkimas
 • Dvigubos drėgno valymo vibravimo zonos
 • 3D kliūčių aptikimo / apvažiavimo sensoriai
 • Atnaujinti 360' skenavimo sensoriai
 • 3D namų žemėlapio sudarymas
 • Drėgnų šluosčių džiovinimo funkcija
 • Šepečių pasikelimo sistema / platforma

Numatomas kainos

Roborock ir toliau stengiasi tobulinti savo siurblius ir iš tiesų S8 serija atrodo labai patraukliai. Tiesa, visi šie atnaujinimai tuo pačiu reiškia, jog ir kainos bus kiek didesnės nei anksčiau. Numatoma Roborock S8 modelio kaina JAV rinkoje sieks $749, Roborock S8 Plus (su automatine dulkių surinkimo stotele) kainuos $999, na o už patį pažangiausią Roborock S8 Pro ULTRA  teks pakloti netgi $1599.

Kiek tiksliai kainos Europoje kolkas dar neaišku. Žinoma, NiuxTech iš savo pusės kaip visad pasistengs surasti geresnių pasiūlymų ir nuolaidos kuponų, kad šiuos robotus siurblius galėtumėte įsigyti pigiau! Jeigu nenori praleist pasiūlymų - būtinai sek naujienas mūsų Facebook puslapyje.

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

X
X