NiuxTech ištestavo VSETT 10+ elektrinį paspirtuką! Ar verta pirkti?

2021-10-02

Tęsiam savo apžvalgų skiltį ir šį kartą dalinamės savo įspūdžiais apie VSETT 10+ el. paspirtuką po beveik 4 mėn. važinėjimo ir testavimo! 

VSETT 10+

Vertinimas:

Customers served! 0 Customers served!

Kas mums patiko?

 • Gerai ir kokybiškai surinktas, tvirtas vairo sulenkimo mechanizmas
 • Net 2* 1400W motorai, kurie užtikrina puikią akseleraciją ir greitį
 • Minkšti amortizatoriai suteikia komfortišką važiavimą
 • Efektyvūs NUTT hidrauliniai stabdžiai, asmeniškai geresni už ZOOM
 • Paspirtuko atrakinimas NFC kortele arba telefonu - modernu
 • Ant vairo įmontuotas "SPORT" mygtukas 2 minutems leidžia išnaudot max. galią (35A)
 • Nulenkiamos vairo rankenėlės leidžia patogiau transportuoti paspirtuką
 • Amortizatoriai yra standartinio dydžio, todėl lengva upgradinti į geresnius

Kas mums nepatiko?

 • Po maždaug 500km priekinis amortizatorius pradėjo skleisti pašalinius garsus
 • Priekinis žibintas ir posūkių signalai nėra efektyvus - blogas matomumas
 • Važiuojant miško takais su įvairiom kliūtimis - trūksta stabilumo, paspirtukas per daug "supuojasi"

Unboxing

VSETT 10+ elektrinį paspirtukas užsakytas iš DHgate el. parduotuvės. Kadangi tai buvo visai šviežias modelis, užsakyti buvo galima tik iš Kinijos sandėlio. Siuntimas iki Lietuvos užtruko apie 2 mėn. Visais mokesčiais ir muitais pasirūpino pats pardavėjas, todėl nieko papildomai mokėti nereikėjo. Pristatė UPS kurjeris tiesiai į namus. Dėžė šiek tiek apdaužyta, apekliavus per pusę pasaulio, bet visas turinys viduje ir pats paspirtukas - sveikas gyvas! All good.

Kokybė

Pradedant unboxing'u - iškart pasijautė, jog VSETT 10+ modelis yra kokybiškai ir solidžiai surinktas. Kažkas panašaus į Inokim OXO kokybę, nors gal net geriau! Vairo sulenkimo mechanizmas padarytas gerai, visas korpusas tvirtas, purvasargiai rimti. Mūsų testuota 60V 28Ah versija atkeliavo su NUTT hidrauliniais stabdžiais, kurie yra žymiai geresni nei ZOOM. Iki pilnos laimės dar trūktų geresnių kontrolerių, ryškesnio ir didesnio display ir rimtesnių amortizatorių.

Parametrai

Kaip ir jau anksčiau minėjom, testavom VSETT 10+ modelį su talpiausia 60V 28Ah LG baterija, kurios pilnai užtenka net ir ilgesniems pasivažinėjimams. Realus nuvažiuojamas km priklauso nuo daug faktorių, bet mums vidutinšikai gaudavosi apie 50-60km netaupant važiuojant dviem varikliais. Net 2*1400W + (30-35A) užtikrinta labai smagų pagreitį. Paspirtukas tiesiog rauna iš vienos, priekinis ratas prasisukinėja... Žinoma, kas nemėgsta aštraus starto - galima pakeisti parametrus ir sušvelninti pagal save.

Komfortas / stabilumas

Pirmas dalykas kas labai pasijautė užlipus ant paspirtuko - labai minkšta pakaba. Važiuojant per įvairius nelygumus bei duobutes - amortizatoriai labai puikiai viską sugeria, tad mažiau vargina kojas, važiuot malonu. Iš kitos pusės žvelgiant, toks komfortas atsiliepia paspirtuko stabilumui, reikia labiau atidirbti rankomis ir viso kūno balansu. Tas ypač pasijaučia išvažiuojant į off-road'us. Važiuojant prie didesnių greičių (60km/h+) taip pat jaučias nežymus woblinimas, tad manau verta pagalvot apie demferį.

Test ride

Dėl savo minkšos pakabos VSETT 10+ paspirtukas yra idealus važinėjimui mieste. Visi kelio nelygumai, duobutės, "plyteliniai" keliai ir pan. šiam paspirtukui vieni juokai. Važiuojant jautiesi labai komfortiškai, rankų ir kojų nekrato taip kaip pvz. Kaabo Wolf Warrior King ar Kaabo Wolf Warrior X Pro modeliai. Ypač juntamas tas fainas minkštumas perlipus nuo Kaabo tiesiai ant VSETT 10+.

Tiesa, įvažiavus į kokį miško takelį, kur pati kelio danga ne tokia vientisa, kur būna visokių medžio šaknų, nukritusių šakų, smėliuko ir reikia daugiau stabilumo - tuomet Kaabo Wolf Warrior paspirtukai įgauna savo pranašumą. Taigi, miško takams ir trąsoms, mano nuomone, VSETT'as yra kiek per minkštas, per daug sūpuojasi ir dėl to jį sunkiau suvaldyti. Taip, važiuoti vis tiek galima ir buvo nemažai prvažiuota su juo miškais, bet visgi maloniau su juo važinėt miesto takais.

Kas patiko?

VSETT 10+ atrakinti galima NFC kortelėmis arba telefonu - labai fainas ir modernus sprendimas. Pats dizainas tikrai akį traukiantis, kažkas iš "Bumblebee" serijos. Kokybė, galia, greitis, komfortas - tai šio paspirtuko vizitinė kortelė. Galima sakyt (ne galima, o taip ir yra) tai atnaujintas ZERO 10X modelis su ištaisytom klaidom ir sveikintinais patobulinimais. 

Krovimą galima paspartinti naudojant 2 kroviklius (komplekte būna tik 1 vnt.). VSETT 10+ taip pat turi nusukamas / nulenkiamas vairo rankenėles dėl didesnio kompaktiškumo ir patogesnio transportavimo. Vairo viduryje yra kabliukas, kuris pasitarnauja norint kažkur užsinešti ar pasikelti paspirtuką. 

Kas galėtų būti geriau?

Važiuota su šiuo VSETT buvo įvairiausiais keliais, matęs jis ir miesto kelių ir miško siaurų keliukų ir žvyro su smėliuku. Pravažiavus apie 500km pradėjo girdėtis girdžėjimas iš amortizatorių. Žinoma, važiuot toliau netrukdo, bet kiek teko domėtis tai visi kas daugiau pravažiavę su savo VSETT 10+ susiduria su ta pačia problema. Gera žinia, jog amortikus galima lengvai pasikeisti į geresnius, nes jie yra standartiniai (priekyje 125mm, gale 165mm). 

Nusukamos vairo rankenėles mėgsta po kurio laiko atsilaisvinti, tad prieš važiavimą nepamirškit pasitikrinti. Taip pat verta susižiūrėt visus purvasargių varžtelius, nes jie nuo vibracijos mėgsta atsilaisvinti ir pasimesti. LED šviestuvas priekyje ganėtinai silpnas, tad tamsesniu paros metu reikėtų užsidėt kažką rimtesnio ant vairo. VSETT 10+ turi posukių LED lemputės, bet jos yra sudėtos gan žemai, nėra labai ryškios - tad prastai matosi kitiems eismo dalyviams. Nu ir pabaigai - reiktų dar paminėt, jog paspirtukas sveria 36kg.

Verdiktas

VSETT 10+ mūsų nuomone yra vienas iš geriausių 2021 miesto paspirtukų. Solidus, tvirtas, komfortiškai ir minkštai važiuojantis. Kiekvieną kartą veide išspaudžia šypseną dėl savo galingų variklių ir labai smagaus pagreičio nuspaudus gazo svirtelė iki dugno. Taip, yra keletas vietų, kas galėtų būt geriau (display, amortizatoriai, demferis) - bet vertinant kainos/kokybės santykį - manau dar niekas nesigailėjo pasirinkę būtent šį modelį.

VSETT 10+
VSETT 10+ | 60V 28Ah
VSETT 10+ | 60V 20.8Ah
Kinijos sandėlis
2499 €2060 €
Kuponas: NiuxTechVip80OFF
Pirmą kartą užsakinėji iš DHgate? Sužinok, kaip užsakyti!
Kinijos sandėlis
1799 €1670 €
Kuponas: NiuxTechVip60OFF
Pirmą kartą užsakinėji iš DHgate? Sužinok, kaip užsakyti!

Nori sužinot daugiau apie geriausius 2023 metų elektrinius paspirtukus skirtingose kainų kategorijose? NiuxTech sudarė asmeninį TOP paspirtukų sąrašą ir palyginimą su kitais modeliais! 

Geriausi 2023 elektriniai paspirtukai!

Patarimai

2023-03-16

Geriausi 2023 metų elektriniai paspirtukai – by NiuxTech

Geriausi 2023 metų elektriniai paspirtukai – by NiuxTech

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

X
X