DUOTTS F26 žvėriukas su 2* 750W motorais, 17.5Ah baterija ir 50km/h max. greičiu

2023-10-25

Šį kartą NiuxTech turėjo galimybę išbandyti DUOTTS F26 elektrinį dviratį, kuris savo parametrais tikrai nustebino. Du varikliukai po 750W, talpi 48V 17.5Ah baterija, 50km/h išvystomas greitis, plačios 26" padangos. Ant popieriaus atrodo smagiai, o kaip realybėje?

DUOTTS F26

Vertinimas:

Customers served! 0 Customers served!

Kas mums patiko?

 • Modernus dizainas: integruota į rėmą bateriją, užslėpti laidai
 • Smagi akseleracija dėl 2* 750W motorų (1500W bendrai)
 • 50km/h+ išvystomas greitis
 • Gausi komplektacija: priekinis žibintas, purvasaugiai, bagažinė
 • Talpi 48V 17.5Ah (840Wh) baterija
 • Lengvai užvažiuoja į vidutines ir statesnes įkalnes
 • Galimybė įjungti / išjungti antrą motorą (priekinį)
 • Didelis spalvotas ekranas

Kas mums nepatiko?

 • Didelis svoris, net 38kg
 • Važiuojant sunku "pasikelti" priekinį ratą (ratas su motoru)
 • Atrodytų gražiau jeigu kontroleris būtų integruotas į dviračio rėmą
 • Stabdžių sistema galėtų būti efektyvesnė

Unboxing

DUOTTS F26 elektrinis dviratis atkeliavo iš elektroninės parduotuvės Geekbuying. Kaip ir įprasta, siuntimas iš EU sandėlio greitas ir be jokių nesklandumų, užtruko 1 sav. kol pristatė kurjeris iki namų durų. Pati dėžė šiek tiek aptrinta, bet be jokių didesnių pažeidimų, viskas okay.

Dėžės viduje radome elektrinį dviratį, manual knygutę, kroviklį, surinkimui skirtus įrankius bei dviračio priedus. Surinkimui užtrukome maždaug 20 min., reikėjo uždėti priekinį vairą, sėdynę, vairą, prisukti priekinį žibintą, pedalus, purvasaugius. Na ir galiausiai prisipūsti padangas, čia į pagalbą atėjo Xiaomi elektrinė pompa.

Kokybė

Visų pirma į akis krenta gražus dviračio dizainas. Integruota į remą baterija, užslėpti laidukai, Iki pilnos laimės pritrūko, kad ir kontrolerio dėžutė būtų gražiai sutalpinta į remą. Turbūt to gamintojui nepavyko padaryti, nes stengėsi įtalpinti kuo didesnę bateriją. Iš kitos pusės, jeigu kažkas nutiktų - kontroleris lengviau pasiekiamas, gausis greičiau ir patogiau sutvarkyti.

Kalbant apie pačią kokybė tai kažkokių didesnių priekaištų neturiu. Atrodo visai tvirtas ir solidžiai surinktas. Komponentai nėra kažkokie high-end, bet maloniai nustebino, kad ir tie patys stabdžiai. Kai standartiškai ant tokio tipo dviračių eina įprasti mechaniniai diskiniai, ant šito jau sudėti hidrauliniai.

Motorai ir galia

Iš pradžių gan skeptiškai žiūrėjau į modelius su 2 motorais. Kažkaip maniau, jog realiai galėjo tiesiog įdėti galingesni 1500W motorą į galinį ratą ir būtų viskas paprasčiau. Pradejus važinėti su DUOTTS F26 nustebino jo smagi akseleracija. Pajungus tik 1 motorą - nieko neišskiria nuo kitų panašių elektrinių dviračių, bet vat aktyvavus abu, iškart pasijaučia skirtumas ir galia.

Pajudant iš vietos kartais net priekinis ratas prasisukinėja, o užvažiuoti į statesnius kalniukus irgi ne problema šiam galiūnui. Kadangi tuo pačiu metu testavau ir ENGWE M20 modelį, tai labai akivaizdžiai pasijautė skirtumas, net ir pajungus vieną motorą. DUOTTS F26 visada buvo priekyje, nors ant popieriaus jie abu po 750W.

Nuvažiuojamas atstumas

Storos padangos, didelis dviračio svoris (~38kg), dvigubi motorai nesudaro pačių optimaliausių sąlygų nuvažiuoti ilgesnių atstumų. Net ir žinant, jog po rėmu slepiasi ganėtinai talpi 48V 17.5Ah baterija, realiomis sąlygomis, važiuojant daugiausiai tik ant elektros, įveikti pavyko maždaug 40km. Testuojama buvo su 85kg apkrova, pajungus 2 motorus, miesto sąlygomis.

Kiti apžvalgininkai teigia, jog važiuojant su vienu motoru įveikia ir iki 50-60km atstumą, kas tikrai įmanoma, tik reikia suprasti, jog labai nemažai priklauso nuo vairuotojo svorio bei pasirinkto važiavimo greičio, ar važiuojama vien tik elektra ar dar paminant pačiam.

Važiavimo kokybė

DUOTTS F26 elektrinis dviratis turi priekinius spyruoklinius amortizatorius, sėdynė minkštesnė ir patogesnė nei ant ENGWE M20. Miesto takais važiuoja gan komfortiškai. Testavom ir miško takais, ten duobės, šaknys ir kiti nelygumai yra labiau juntami. Turbūt dar ir dėl to, kad priekis ratas iš savęs sunkesnis (dėl motoro), vibracijos persiduoda dar labiau.

Norint minkštesnio važiavimo - galima šiek tiek pažaisti su padangų slėgiu. Bet lygiai taip pat kaip ir su kitais "fat-tire" dviračių modeliais nesinori prarasti nuvažiuojamo atstumo. Kuo mažesnis padangų slėgis, tuo mažesnis efektyvumas ir atitinkamai greičiau išsikrauna baterija. Tad kiekvienam asmeniškai pagal poreikius reikės atrasti aukso viduriuką.

Kas patiko?

F26 labiausiai patiko dėl savo galios bei akseleracijos. Du motorai po 750W savo darbą atlieką puikiai, užvažiuoti į vidutinio ir statesnius kalniukas bus lengva. Na, o jeigu norėsite labiau pataupyti bateriją - tereikia ant vairo nuspausti raudoną mygtuką ir pasirinkti važiavimą naudojant tik galinį motorą. Didžiausias ištestuotas greitis apie 50km/h, miesto sąlygomis realiai tiek net ir neprireikia.

Šis elektrinis dviratis atrodo kaip aukštesnės klasės modelis dėl savo dizaino. Integruota į korpusą baterija, užslėpti laidukai suteikia daugiau estetiškumo. Žodžiu, užskaitom. Purvasaugiai laikosi tvirtai, gerai apsaugo nuo drėgmės ir purvo. Ekraniukas taip pat ryškus, spalvotas, jame matoma informacija apie greitį, nuvažiuotą atstumą, baterijos likutį.

"Half-throttle" rankenėlės variantas man asmeniškai labiau patinka nei kai būna pilnai visa rankenėlė, nes tai suteikia daugiau komforto, daugiau stabilumo važiuojant. Komplekte taip pat yra pridėta tvirta bagažinė, esant poreikiui galima užsidėti vaiko sėdynę arba kelioninius krepšius.

Kas galėtų būti geriau?

Kadangi motorai ir priekyje ir gale, priekinis ratas iš savęs yra sunkus. Sitaucijose, kai norisi važiuojant "pasikelti" dviratį ant kokio bordiurio - nėra taip lengva, reikiau daugiau jėgos. Prie to pačio galima pridėti ir bendrą dviračio svorį, kuris yra apie 38kg. Jeigu reiktų užsikelti / užsinešti į kokį trečią ar ketvirtą aukštą, tai padaryti nebus labai lengva.

Kaip ir įprasta tokio biudžeto segmente - pavarų sistema, nors ir Shimano, bet ji yra vieną iš pigiausių. Taip, darbą jos atlieka, bėgiai persijungia, bet visada norėtųsi kažko bent biški geriau, bent kokie Altus kad būtų. Gamintojas taip pat galėtų pagalvoti apie didesnio diametro diskus bei aukštesnės klasės hidraulinius stabdžius, tam jog būtų geriau sutramdomas šitas sunkiasvoris žvėriukas.

DUOTTS F26 ant vairo turi užrakinimo spynelę, tad norint įjungti elektroniką - reikia pasukti raktą. Ir nors tai patikimiausias ir pigiausias sprendimo variantas, tuo pačiu norisi labiau modernumo. Galėtų juk padaryti NFC atrakinimą arba išvis per APP'są, visgi gyvename 21 amžiuje. Na bet tuo pačiu suprantame, jog viskas dar atsiremia ir į kainą.

Kaip ir jau užsimiau pradžioje, dviratis estetiškai tikrai atrodo puikiai, o jeigu dar gamintojas būtų sugebėjęs integruoti kontrolerį į dviračio rėmą - būtų išvis tobula. Didesnį važiavimo komfortą nelygiais keliais galėtų užtikrinti galinis amortizatorius, kurio šiame modelyje nėra.

Verdiktas

DUOTTS F26 elektrinis dviratis buvo smagiausias NiuxTech testuotas 2023 metų modelis. Žavesį suteikia modernus dizainas, o puikiomis emcijomis pasirūpina dvigubi 750W varikliukai, gera akseleracija bei plaukus kedenantis 50km/h max. greitis.

Važiuojant su šiuo dviračiu jautiesi stabiliai, užtikrintai, tvirtai. Žinai, kad paspaudus gazo rankenėlę - motorai užtikrins pakankamai galios užvažiuoti net į statesnius kalniukus. Tiesa, jeigu portabilumas ir svoris yra didesnis prioritetas ieškant tinkamo eletrinio dviračio, tuomet siūlyčiau labiau pasižvalgyti į kitus modelius.

DUOTTS F26
Juodas (Geekbuying)
Baltas (Geekbuying)
EU sandėlis
1599 €1249 €
Kuponas: EJUHR6
Pirmą kartą užsakinėji iš Geekbuying? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Jokių papildomų mokesčių ar muitų perkant iš EU sandėlio
Siuntimas iš EU sandėlio vidutiniškai trunka apie 1-2 sav. Jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia, viskuo pasirūpina pardavėjas.
EU sandėlis
1599 €1249 €
Kuponas: EJUHR6
Pirmą kartą užsakinėji iš Geekbuying? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Jokių papildomų mokesčių ar muitų perkant iš EU sandėlio
Siuntimas iš EU sandėlio vidutiniškai trunka apie 1-2 sav. Jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia, viskuo pasirūpina pardavėjas.

Nori sužinot daugiau apie geriausius 2023 metų elektrinius dviračius iki €1000? NiuxTech sudarė asmeninį TOP paspirtukų sąrašą ir palyginimą su kitais modeliais! 

Geriausi 2023 metų elektriniai dviračiai!

Patarimai

2024-02-27

2023 perkamiausi elektriniai dviračiai iki €1000. Atrinkome ir palyginome geriausius!

2023 perkamiausi elektriniai dviračiai iki €1000. Atrinkome ir palyginome geriausius!

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

NiuxTech tikslas - padėti tau sutaupyti ir įsigyti norimą prekę už žemiausią kainą rinkoje! Kasdien dalinamės išskirtinėmis akcijomis, nuolaidos kodais bei atsakome į tavo rūpimus klausimus.

© 2022 NiuxTech. Visos teisės saugomos

X
X