Proscenic DustZero S3 siurblys šluota su automatine dulkių surinkimo stotele tik €199

2024-04-29

Inovatyvūs sprendimai

Šiuo metu Proscenic DustZero S3 rankinį belaidį siurblį - šluotą pigiausiai galima užsakyti iš elektroninės parduotuvės Geekbuying. Siuntimas iš Europos (EU) sandėlio į Lietuvą trunka apie 1-2 savaites, jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia.

Proscenic DustZero S3
EU sandėlis
279 €199 €
Kuponas: 8DYE2VR7
Pirmą kartą užsakinėji iš Geekbuying? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Jokių papildomų mokesčių ar muitų perkant iš EU sandėlio
Siuntimas iš EU sandėlio vidutiniškai trunka apie 1-2 sav. Jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia, viskuo pasirūpina pardavėjas.

Šis modelis išsiskiria tuo, jog yra komplektuojamas su automatine dulkių surinkimo stotele, kuri užtikrina daugiau komforto, higienos bei patogumo. Įstačius rankinį siurblį šluotą į stotelę - dulkės iš vidinės dulkių dėžutės talpos bus perkeltos į stotelės dulkių maišelį, kurio talpa yra net 3L. 

Proscenic DustZero S3 siurblys pasižymi 450W galia (iki 30.000Pa), 5 sluoksnių filtravimo sistema, 0,66L vidinės dulkių dėžutės talpa, iki 60 min. veikimo trukme, ištraukiama 2500mAh baterija ir LED ekraneliu, kuriame atvaizduojame visa pagrindinė informacija. Teleskopinis vamzdis yra reguliuojamo aukščio, todėl galima patogiai susikonfiguruoti pagal savo poreikius. 

Komplekte yra pridedami net 4 praktiški antgaliai, kurie pravers skirtingose situacijose: siurbiant sunkiau prieinamas vietas, baldus, siauresnius tarpus ir pan. Taigi, vertinant kainos / kokybės / funkcijų santykį - Proscenic DustZero S3 yra tikrai vertas dėmesio modelis.

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

X
X