OnePlus 10 Pro telefonas 12+256GB su nuolaidos kuponu tik už €599

2023-05-17

OnePlus 10 Pro yra vienas iš geresnių 2022 metų telefonų kainos / kokybės atžvilgiu! Flagship lygio telefono parametrai: spartus Snapdragon 8 Gen 1 procesorius, puikus 6.7" 2K AMOLED LTPO 2.0 ekranas, 48MP+50MP+8MP HASSELBLAD kamerų rinkinys, talpi 5000mAh baterija, greitas 80W krovimas, 50W bevielio krovimo funkcija.

OnePlus 10 Pro
12+256GB
Kinijos sandėlis
799 €599 €
Kuponas: NIUXTECH
Pirmą kartą užsakinėji iš GIZTOP? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Svarbu pasirinkti "Express" siuntimo metodą
Siuntimas iš Kinijos (CN) sandėlio vidutiniškai trunka apie 3-4 sav. Svarbu pasirinkti "Express" siuntimo metodą, jog nebūtų jokių papildomų mokesčių ar muitų.

Pigiau su nuolaidos kuponu

Šiuo metu OnePlus 10 Pro su Oxygen OS (Global ROM) - pigiausiai galima užsakyti iš el. parduotuvės GIZTOP. Siuntimas iš Kinijos (CN) sandėlio į Lietuvą trunka apie 2-3 savaites, jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia, tuo pasirūpina pats pardavėjas.

Nors GIZTOP prekiauja Kinijos rinkai skirta OnePlus 10 Pro versija - telefonas kuo puikiausiai veikia Lietuvoje, nes palaiko visus reikiamus operatorių dažnius (taip pat ir B20). Perkant OnePlus 10 Pro telefoną, būtinai pasirinkite "Oxygen OS" tam, jog prieš siunčiant telefoną Jums - būtų įrašyta pasaulinei rinkai skirta programinė įranga, kuri taip pat palaiko visus Android atnaujinimus bei turi lietuvių kalbą.

Jokių regioninių blokavimų ant OnePlus 10 Pro telefonų su "Oxygen OS" iš GIZTOP el. parduotuvės nėra. Viskas veikia kuo puikiausiai, turime nemažai klientų, kurie jau įsigijo telefoną ir puikiausiai naudoja Lietuvoje!

Svarbu žinoti, jog komplekte pridedamas 80W SuperVOOC kroviklis yra pritaikytas Kinijos rinkai, tačiau GIZTOP nemokamai prideda adapterį į EU rozetę, todėl nieko papildomai nereikia rūpintis.

Naujienos

2023-01-05

Oficialiai pristatytas OnePlus 11 telefonas! Paaiškėjo parametrai ir kainos

Oficialiai pristatytas OnePlus 11 telefonas! Paaiškėjo parametrai ir kainos

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

X
X