Kaabo Wolf Warrior X off-road žvėriukas! Su specialiu nuolaidos kodu tik €1420

2023-05-06

Užsisakyk pigiau

Šiuo metu Kaabo Wolf Warrior X Pro 60V 21Ah paspirtuką pigiausiai galima užsakyti iš DHgate el. parduotuvės. Siuntimas iš Kinijos (CN) sandėlio į Lietuvą trunka apie 2 - 2,5 mėn., jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia. Viskuo pasirūpina pardavėjas.

Kaabo Wolf Warrior X
Warrior X | 60V 21Ah
Kinijos sandėlis
1799 €1420 €
Kuponas: DHMAY80OFFDEAL
Pirmą kartą užsakinėji iš DHgate? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir muitais
Didesnių gabaritų bei sunkesnėms prekėms iš Kinijos (CN) sandėlio siuntimas vidutiniškai trunka apie 2-2.5 mėn. Iš pradžių prekės keliauja traukiniais iki EU, pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir muitais, o nuo EU iki Lietuvos prekės atkeliauja per kurjerį. Dėmesio: ši taisyklė galioja tik mūsų paskelbtiems pasiūlymams iš atrinktų DHgate pardavėjų.

NiuxTech komandai šis paspirtukas labai patiko ir jeigu reiktų rinktis optimalų ir kokybišką off-road variantą - tai būtų Wolf Warrior X Pro. Taip, KING'as galingesnis ir greitesnis, bet mažesnis broliukas lygiai taip pat turi žvėriuko savyje. Pridėkime dar tai, jog Wolf X Pro yra kompaktiškesnis, gerokai lengvesnis ir dėl to jį yra lengviau bei maloniau pažaboti kelyje.

Nori sužinot daugiau apie visus pliusus, minusus ir palyginimus su kitais modeliais? Tuomet skaityk išsamią apžvalgą žemiau!

NiuxTech apžvalga

8.6

2021-10-10

Kaabo Wolf Warrior X Pro – greitas ir smagus off-road paspirtukas

Kaabo Wolf Warrior X Pro – greitas ir smagus off-road paspirtukas

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

NiuxTech tikslas - padėti tau sutaupyti ir įsigyti norimą prekę už žemiausią kainą rinkoje! Kasdien dalinamės išskirtinėmis akcijomis, nuolaidos kodais bei atsakome į tavo rūpimus klausimus.

© 2022 NiuxTech. Visos teisės saugomos

X
X