Dreame Roboticmover A1 – vejos robotas su OmniSense™ 3D Ultra aptikimo sistema už €1940

2024-05-22

Užsisakyk pigiau

Šiuo metu Dreame Roboticmover A1 vejos robotą pigiausiai galima užsakyti iš elektroninės parduotuvės TechZona. Nemokamas pristatymas Lietuvoje per 1-2 darbo dienas. Taikoma 2 metų nuo durų iki durų garantija. TechZona yra autorizuotas Dreame Technologies partneris.

Dreame Roboticmover A1
Vejos Robotas
Pakaitiniai peiliukai (12 vnt.)
EU sandėlis
2099 €1940 €
Kuponas: NiuxTech2024
Pirmą kartą užsakinėji iš TechZona? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Numatomas pristatymas į namus nuo balandžio 30 d.
Šiuo metu vyksta išankstiniai užsakymai, numatomas pristatymas į namus nuo balandžio 30 d. Ribotas kiekis!
EU sandėlis
19 €16 €
AKCIJINĖ KAINA!
Pirmą kartą užsakinėji iš TechZona? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Jokių papildomų mokesčių ar muitų perkant iš EU sandėlio
Siuntimas iš EU sandėlio vidutiniškai trunka apie 1-2 sav. Jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia, viskuo pasirūpina pardavėjas.

Greitesnis ribų nustatymas be jokių laidų

Su OmniSense™ technologija galite lengvai sukurti savo vejos žemėlapį ir pritaikyti skirtingų pjovimo zonų nustatymus pagal savo poreikius. Pamirškite netvarkingus laidus ar sudėtingas GPS sistemas, kurios trukdo džiaugtis šviežiai nupjauta ir nepriekaištinga veja.

Efektyvus ir preciziškas žemėlapių sudarymas

Dreame A1 turi itin tikslų 3D LiDAR jutiklį, kuris užtikrina 70 m aptikimo diapazoną ir 360°x59° platumo aprėptį. Šie parametrai leidžia vejos robotui sparčiai ir tiksliai įvertinti aplinką iš visų pusių ir sudaryti Jūsų sodo žemėlapį.

Jūsų vejos užkariautojas

Sudėtinga ir netvarkinga lauko aplinka? A1 reaguoja. Itin jautri 3D OmniSense™ jutiklių sistema užtikrina patikimą darbą įvairiomis lauko sąlygomis, esant silpnam ar ryškiam apšvietimui, ant lygaus ar nuožulnaus paviršių.

U formos pjovimo trajektorijos planavimas

A1 veikia novatoriška U formos trajektorija, kuri užtikrina nepriekaištingą vejos padengimą ir tolygų bei itin kokybišką pjovimą. Dideliems iki 1 000 m²plotams prižiūrėti tereikia vos 24 valandų.

Sklandus pjovimas be jokių pastangų

A1 įsikrauna pats: pamirškite rūpesčius dėl išsikrovusių baterijų. Kai baterijos įkrovos lygis nukrenta žemiau 15 proc., šis išmanusis vejos robotas automatiškai grįžta į įkrovimo stotelę ir, visiškai įsikrovęs, vėl pradeda darbą. Dėl to jis idealiai tinka dideliems sodams. Greitas įkrovimas vos per 65 minutes.

Ypač lengva priežiūra

IPX6 atsparumas vandeniui reiškia, kad vejos robotas yra apsaugotas nuo galingų vandens srovių. Tai leidžia lengvai nuplauti jo išorę ir apačią, pašalinti nešvarumus, žolę ir dulkes. Dėl konstrukcijos, leidžiančios greitai nuimti peilius, juos pakeisite be papildomų įrankių.

Pažangus lietaus aptikimas ir įspėjimai

Jei robotas vejapjovė A1 aptinka lietų, jis automatiškai grįžta į įkrovimo stotį ir atnaujina pjovimo darbus, kai lietus baigiasi. Kai A1 vejos robotas pakeliamas nuo žemės, jis skleidžia įspėjamąjį garsą, o programa iškart siunčia pranešimą apie pakėlimą, užtikrindama interaktyvų saugumą.

Specifikacija

Pristatomasis video

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

X
X