Xiaomi Pad 6 / 6 Pro ir Xiaomi Band 8 pristatymas jau balandžio 18 d. Kas jau žinoma?

2023-04-13

Na štai, pasirodo kartu su Xiaomi 13 Ultra telefono pristatymu sulauksime ir dar keletą siurprizų! Balandžio 18 dieną oficialiai bus pristatyta taip pat ir Xiaomi Band 8 išmanioji apyrankė bei Xiaomi Pad 6 / 6 Pro planšetės! Dalinamės viskuo, ką žinome apie šiuos įrenginius jau dabar.

Xiaomi Band 8

Nors kolkas nėra žinoma apie šios naujos kartos išmaniosios apyrankės parametrus, labai tikėtina, jog daug pasikeitimų palyginus su Xiaomi Band 7 nesulauksime. Iš pirmųjų vizualų galime pastebėti nepakitusią apyrankės formą bei panašaus dydžio ekraną. Tiesa, reikia atkreipti dėmesį, jog buvo pasistengta ties stiliumi bei skirtingomis dirželių variacijomis. Atrodo tikrai nice!

Xiaomi Pad 6

Prognozuojama, jog naujoji Xiaomi planšetė turės dvi versijas: Xiaomi Pad 6 ir 6 Pro. Pigesnis modelis atkeliaus su 2.8K raiškos 120Hz LCD ekranu, Snapdragon 870 procesoriumi, 8840mAh talpos baterija, 33W krovimo sparta bei 50MP (?) pagrindine kamera.

Tuo tarpu 6 Pro modelis bus aprūpintas galingesniu Snapdragon 8+ Gen 1 procesoriumi, geresniu 2.8K AMOLED 144Hz (?) ekranu, panašios talpos baterija, palaikys 67W greito įkrovimo funkciją bei turės aukštos raiškos 50MP pagrindinę kamerą. Tik ar labai jau kas fotkina su tom planšetėm? Haha...

Xiaomi Pad 6 planšetę bus galima pasirinkti iš 3 skiritngų spalvų, o papildomai taip bus proga įsigyti ir magnetinį dėklą - klaviaturą bei išmaujį rašyklį (stylus'ą). Kolkas nėra aišku, ar Xiaomi Band 8 ir Xiaomi Pad 6 / 6 Pro balandžio 18 dieną bus pristatyti tik Kinijos rinkai bei kiek šie nauji įrenginiai kainuos.

Jeigu nori nepraleisti pačių karščiausių TECH pasaulio naujienų - būtinai užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį bei sek mus Facebook puslapyje.

Naujienos

2023-04-12

Xiaomi 13 ULTRA bus pristatytas jau balandžio 18 d. Kokia numatoma kaina ir parametrai?

Xiaomi 13 ULTRA bus pristatytas jau balandžio 18 d. Kokia numatoma kaina ir parametrai?

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

X
X