Xiaomi Mi Scooter 4 ULTRA – pirmasis Xiaomi paspirtukas su amortizatoriais!

2023-03-16

2023 metų vasario 27 dieną Xiaomi pristatė savo naujausią elektrinį paspirtuką - Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra. Sunku patikėti, bet tai yra pirmasis šio gamintojo paspirtukas su amortizatoriais! O nuo pačio pirmo Xiaomi M365 paspirtuko ik Xiaomi Scooter 4 Ultra pristatymo praėjo net 8 metai.

Navee S65 kopija?

Tie, kas labiau domisi elektrinių paspirtukų rinka bei seka naujienas - turbūt pirmas klausimas pamačius Xiaomi Electric Scooter 4 ULTRA - ar tai juk ne tas pats, prieš keletą mėnesių pristatytas Navee S65 modelis? Na ir iš tiesų, dizainas atrodo kone identiškas, parametrai lygiai taip pat...

Kaip gi ten yra iš tikrųjų? Kas ką nukopijavo? Viskas labai paprasta. Kompanija NAVEE 2021 metų pabaigoje prisijungė prie Xiaomi ekosistemos ir dabar yra vienas iš Xiaomi elektrinių paspirtukų tiekėjų. Galima sakyti, jog  Xiaomi Scooter 4 Ultra yra beveik tas pats Navee S65, tik kitu pavadinimu.

Minkštesnis važiavimas

Naujasis Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra išsiskiria iš visų kitų Xiaomi paspirtukų dėl turimų amortizatorių priekyje ir gale. Važiavimas šiuo modeliu bus žymiai minkštesnis ir komfortiškesnis, ypač palyginus su tokiais modeliai kaip Xiaomi Scooter Pro 2 ar Xiaomi Scooter 1S.

Net iki 960W galia

Dar vienas sveikintinas paspirtuko atnaujinimas - padidinta galia. Xiaomi Scooter 4 Ultra atkeliauja su 500W galios varikliu, kurio maksimali išvystoma galia siekia net 960W. Iki šiol - galingiausiasias Xiaomi paspirtukas buvo Xiaomi Scooter 4 Pro, kuris išvysto iki 700W momentinę galią.

Daugiau galios reiškia, jog paspirtukas bus dinamiškesnis, turės geresnę askeleraciją bei geriau užvažiuos į kalniukus. Tiesa, reikia atkreipti dėmesį, jog nors ir paspirtuko parametrai teoriškai leistų jam važiuoti žymiai greičiau, bet pagal EU reglamentus greičiausiai bus apribotas iki 25km/h. 

Talpesnė baterija

Xiaomi ULTRA paspirtukas gali pasigirti nauja 48V 12Ah baterija. Palyginus su Xiaomi Scooter Pro 2 - tai gaunas net apie 25% didesnė talpa. Visai neblogai. Gamintojai ofcialiai deklaruoja, jog nuvažiuojamas atstumas sieks iki 70km, tačiau, jog tiek nuvažiuoti - apkrova turi būt iki 75kg, greitis 15km/h, kelias turi būt lygus ir pats važiavimas be sustojimų. Realybeje manau bus galima nuvažiuot apie 30-40km.

Kiti atnaujinimai

Kalbant apie kitus paspirtuko aspektus, būtų galima paminėti tvirtesnę paspirtuko konstrukciją, oficialiai deklaruoja iki 120kg max apkrovą, spartesnį 124W kroviklį, kuris baterija nuo 0 iki 100% turėtų įkrauti per ~ 6.5 val. bei kiek aukštesnį ir platesnį vairą.

Xiaomi Scooter 4 Ultra pasižymi IP55 atsparumu vandeniui bei dulkėms, o 10" colių "DuraGel" savaime užsiklijuojančios padangos užtikrins komfortišką važiavimą ir mažiau rūpesčių. Naujasis Xiaomi paspirtukas taip pat aprūpintas būgniniais mechaniniais stabdžiais, panašiais kaip Ninebot G30 modelyje, na ir standartiškai - extra stabdymas varikliu.

Kaina ir kada pasirodys prekyboje?

Numatoma Xiaomi Scooter 4 Ultra paspirtuko kaina Europoje yra €999. Tiek pat turėtų kainuotų ir atnaujintas Segway - Ninebot MAX G2 modelis, kuris taipogi turės dvigubus amortizatorius, 450W motorą bei panašų nuvažiuojamą atstumą. 

Žinoma, NiuxTech iš savo pusės kaip visad pasistengs surasti geresnių pasiūlymų ir nuolaidos kuponų, kad šį Xiaomi elektrinį paspirtuką galėtumėte įsigyti pigiau! Jeigu nenori praleist pasiūlymų - būtinai sek naujienas mūsų Facebook puslapyje.

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

X
X