Surron Ultra Bee – naujas elektrinis motociklas su 12,5kW galia ir 74V 55Ah baterija

2023-01-26

Surron Ultra Bee tai naujas elektrinis motociklas pristatytas 2022 metų pabaigoje! Iki šiol gamintojas buvo išleidęs 2 visiems puikiai žinomus modelius: Surron Storm Bee ir Surron Light Bee. Pastarasis ypač išpopuliarėjo visame pasaulyje dėl savo nedidelio svorio, puikaus manevringumo bei patrauklios kainos atsižvelgiant į motociklo parametrus.

Surron Light Bee

Tiesa, reikia pabrėžti, jog Surron Light Bee modelis buvo gal kiek per mažas pasaulinei rinkai, dėl to greitu metu atsirado daug modifikacijų ir žmonės pradėjo keisti motociklo komponentus, tam, jog šis elektrinukas taptų galingesnis, komfortiškesnis ir ergonomiškesnis (ypač aukštesniems rider'iams). 

Matydamas šią tendenciją - gamintojas greičiausiai dėl to ir nusprendė į rinką išleisti dar vieną modelį Surron Ultra Bee, kuris savo gabaritais bei techniniais parametrais yra tarsi tarpinis - vidurinis variantas tarp Light Bee ir Storm Bee motociklų. 

Surron Ultra Bee

Naujasis Surron žvėriukas ant popieriaus atrodo iš tiesų labai simpatiškai. Net 6kW centrinis variklis sugeba išvystytį maksimalią 12.5kW (440 N.m.) momentinę galią, o 74V 55Ah baterija anot gamintojo leidžia nuvažiuoti iki 140km. Toks deklaruojamas atstumas buvo ištestuotas su 70kg apkrova, važiuojant lygiu keliu 40km/h greičiu prie 27'C lauko temperatūros. 

Maksimalus Surron Ultra Bee motociklo greitis sieka 90km/h, įsibegėja nuo 0-50km/h per maždaug 2.3 sec., sinewave kontroleriai užtikrina tolygų ir sklandų veikimą, o sustabdyt šį triperiuką padės 4 pistonų hidrauliniai stabdžiai. Krovimas nuo 0-100% trunka apie 4.5 val., o motociklo svoris yra 85-88kg (off-road / road legal modelis). 

Kadangi naujasis Surron modelis yra didesnis bei ergnonomiškesnis, tai reiškia, jog nereikės ieškotis būdų ir modifikacijų kaip, kad reikėjo su Light Bee. Be to, patys komponentai tokie kaip amortizatoriai, grandinė, stabdžiai - taip pat jau rimtesni, normalaus motociklo lygio. Gamintojas taip pat pasirūpino ir tokiomis smulkmenomis, kaip kad daiktadėžė, kurioje tilps kroviklis bei įrankių komplektas.

Video - pirmi įspūdžiai

Kainos ir užsakymai

Surron Ultra Bee motociklas turi dvi komplektacijas: "off-road" modelis, skirtas važinėt specialiomis trasomis, bekėlėmis, miškais ir pan. ir "road legal" modelis, kuris gali būt registruojamas, turi posūkių signalus, veidrodėlius, atšvaitus ir laikiklį valstybiniams numeriams.

Europos rinkai skirti modeliai yra gerokai brangesni, tačiau jeigu neplanuojate motociklo registruoti  ir važinėti labiau off-road'u, trasose ir pan. tuomet galima nemažai sutaupyti ir užsisakyti Surron Ultra Bee tik už €5899 iš DHgate el. parduotuvės.

Surron elektrinis motociklas
Surron Ultra Bee 12.5kW
Surron Light Bee 6kW
Surron Storm Bee 22.5kW
Kinijos sandėlis
6999 €6089 €
Kuponas: KLAUSTI NIUXTECH
Kuponas: DHAPR300OFFDEAL
Pirmą kartą užsakinėji iš DHgate? Sužinok, kaip užsakyti!
Kinijos sandėlis
4799 €4090 €
Kuponas: KLAUSTI NIUXTECH
Kuponas: DHAPR220OFFDEAL
Pirmą kartą užsakinėji iš DHgate? Sužinok, kaip užsakyti!
Kinijos sandėlis
8999 €7600 €
Kuponas: KLAUSTI NIUXTECH
Pirmą kartą užsakinėji iš DHgate? Sužinok, kaip užsakyti!

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

X
X