0-100 km/h per 2.78s! Pristatytas pirmasis Xiaomi SU7 elektromobilis ir jo parametrai

2023-12-28

Haha, su balandžio 1-ąja! Kolkas pasiūlymų Xiaomi SU7 / SU7 Max elektromobiliams neturime... bet ką gali žinoti, galbūt ateityje pasiūlysim su spec. nuolaidos kodais! 😄

___

2023 metų gruodžio 28 dieną buvo oficialiai pristatytas Xiaomi SU7 elektromobilis! Panašu, kad Xiaomi tikrai nejuokavo ir pristatė rimtą konkurentą elektra varomų automobilių rinkoje. Ar tai būsimas Tesla "killer'is"? Apžvelkime parametrus plačiau.

Xiaomi SU7 ir SU7 Max

Bazinis, galu varomas Xiaomi SU7 modelis iki 100km/h įsibegės per 5.28 sec., deklaruojamas nuvažiuojamas atstumas iki 668km ir max. išvystomas greitis 210km/h. Tuo tarpu SU7 Max bus gerokai galingesnis ir greitesnis. Šis elektromobilis 0-100km/h pasieks per įspūdingą laiką - vos 2.78 sec., nuvažiuos net iki 800km ir "išspaus" 265km/h max.

Taipogi, brangesnis Xiaomi SU7 Max elktromobilis, kuris pasižymi 495kW galia, pasižymės ir efektyvesne stabdžių sistema. Xiaomi deklaruoja, jog būtent šio modelio stabdymo kelias važiuojant 100km/h greičiu iki pilno sustojimo 0km/h yra 33.3 metrai, kai bazinio modelio - 35.5 metrai.

Kaip žinia, pastaraisias metais Xiaomi daug laiko skyrė naujai savo operacinei sistemai HyperOS (sukurta and Android pagrindo), kuri skirta ne tik telefonams, planšetėms, išmaniems namų įrenginiams, bet ir Xiaomi elektromobiliui! Taigi, reikia tikėtis, jog funkcionalumas ir integracija su kitais Xiaomi ekosistemos įrenginiais bus labai sklandus.

Na ir kaip gi be autonomių važiavimo bei parkavimo funkcijų. Xiaomi SU7 automobilis yra aprūpintas kokybiškais sensoriais, radarais, kameromis bei aukšto našumo lustais, kurie kartu su AI pasirūpins pažangiausiomis funkcijomis, kaip automatinis automobilio parkavimas, išmanus vairavimas ir pan.

Žemiau pateiktame demonstraciniame video įraše galima pamatyti, kaip šis elektromobilis realiomis sąlygomis, be vairuotojo pagalbos, užkyla į parkavimo aikštelę, realiu laiku vertina atsiradusias kelyje kliutis, vertina situacijas ir galiausiai sėkmingai prisiparkuoja.

Šiai dienai, Xiaomi iš savo pusės pristatė 3 spalvų variacijas pirmąjam savo elektromobiliui. Man asmeniškai gražiausiai žiūrisi ir labiausiai išskirtinė yra "Aqua Blue" spalva, tačiau kitos "Verdant Green" ir "Mineral Gray" taip pat suras savo klientus.

Na ir pagrindinis klausimas - kiek gi kainuos? Deja, bet pristatymo metu apie kainas nieko nebuvo pasakyta, tuo tarpu kiti šaltiniai spekuliuoja jog kainos už bazinį SU7 modelį su 73.6kWh baterija gali siekti apie €25.000, o SU7 Max (su 101kWh) gali kainuot apie €40.000. 

O ką Jūs manote apie naująjį Xiaomi SU7 elektromobilį? Ar patinka dizainas, kuri spalva asmeniškai gražiausia? Ar gali Xiaomi mesti iššūkį TESLAI ir kitiems automobilių gamintojams? Pasidalinkite savo nuomone mūsų Facebook puslapyje!

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

X
X