Xiaomi Air Compressor 2 – perkamiausia elektrinė pompa. Ar iš tiesų ji tokia gera?

2024-05-16

Prisipažinimo akimirka - išgirdęs apie sekantį produktą skirtą apžvalgai iš karto pagalvojau, kad tai tik dar vienas nereikalingas daiktas, kuris namuose užims vietą. Ratas jau išrastas, o ratus pripūsti irgi mokame, ką daugiau šioje vietoje galima sugalvoti? Tokiomis nepasitikėjimo kupinomis mintimis pasitiktas elektrinis oro kompresorius Xiaomi Air Compressor 2, kuri po pirmųjų naudojimų akimirkų priminė posakį – nespręsk apie knygą iš jos viršelio. 

Xiaomi Elektrinė Pompa 2

Vertinimas:

Customers served! 0 Customers served!

Kas mums patiko?

  • Gera kaina
  • Dydis / portabilumas
  • Itin greitai pripučia paspirtuko ar dviračio padangas
  • Greito fiksavimo adapteris pranoko visus lūkesčius
  • Ryškus ekranėlis, kuris matomas saulėtą dieną
  • Žibintuvėlio funkcija

Kas mums nepatiko?

  • Svoris ~500g
  • Negalima išsaugoti savo pasirinkimų

Kas dėžėje?

Tipiškai visiems Xiaomi produktams, produktų įpakavimas yra paprastas, bet gerai apgalvotas. Dėžutė, kurioje atkeliavo Xiaomi Air Compressor 2 yra mažo dydžio, tačiau viskas supakuota saugiai, tad jei ir būtų numesta siuntimo metu, greičiausiai viduje esantys produktai išliktų sveiki.

Dėžutės viduje rasite patį kompresorių, antgalį automobilio ir dviračio jungties tipams, adatą kamuoliams pūsti, bei medžiaginį krepšelį kompresoriui ir jos aksesuarams susidėti.

Pirmi įspūdžiai

Pats kompresorius nustebino savo nemažu svoriu, kuris siekia beveik pusę kilogramo. Surinkimo kokybė, kas įprasta Xiaomi produktams, yra nepriekaištinga. Korpusas iš kieto plastiko, jame niekas nekliba ir nebraška.

Jo viršuje yra prožektorius ir kompresoriaus oro žarnelė, kurios galą ištraukus, kompresorius įsijungs. Šios žarnelės ilgis yra apie 19 cm (naudojantis ilgio pilnai pakako). Kompresoriaus priekyje įmontuotas ekranėlis ir keli fiziniai mygtukai kompresoriaus valdymui. Apačioje – USB C tipo jungtis įkrovimui.

Palyginkime su Xiaomi Air Compressor 1S kompresoriumi, kuris šiek tiek siauresnis ir turi trumpesnę (16cm) žarnelę, bet vizualiai labai panašu į Xiaomi Air Compressor 2. 1s komplektacijoje nerasite tik greito sujungimo automobilinio antgalio.

Veikimas ir oro pūtimo greitis

Abu Xiaomi kompresoriai (2 ir 1S) veikia tuo pačiu principu – įsijungia vos tik ištraukus žarnelės antgalį iš korpuso. Naudojant mygtukus, galite įjungti prožektorių, naviguoti meniu ir keisti slėgio nustatymus. Vos įjungus, pirminis slėgio nustatymas yra pilnai pasirenkamas PSI.

Keliaujant per meniu, rasite keletą paruoštukų su jau nustatytais rekomenduojamais ar dažniausiai naudojamais slėgiais. Tarp jų, rasite dviračio, motociklo, automobilio, paspirtuko ir kamuolio nustatymus. Tai tėra tik rekomenduojami slėgiai, kuriuos galite koreguoti pagal poreikį. Naudojami slėgių matavimai yra 2 – tai PSI ir BAR.

Testų rezultatai

Atlikau bandymus tiek su 1S ir 2 Xiaomi kompresoriais, o rezultatams pateikiu vidutinį laiką:

2-oji Xiaomi oro kompresoriaus versija visais atvejais yra greitesnė, o komplekte esanti greito prijungimo automobilinio antgalio jungtis veikia tiesiog nepriekaištingai. Ją labai lengva prijungti ir atjungti, o dėl greitumo atjungiant prarandama labai maža dalis oro padangoje.

Baterija

Jei šį oro kompresorių naudosite tik dviračiams, paspirtukams ir kamuoliams, turbūt net pamiršite, kad yra baterija ir ją reikia įkrauti. Xiaomi teigia, kad ties idealiomis sąlygomis, vienu įkrovimu galima pripūsti iki 10 kartų automobilinę padangą nuo 2.0 iki 2.5 BAR. Man tai pavyko padaryti 8 kartus, tačiau sąlygos ir padangos nuo gamintojo deklaruotų skyrėsi.

Vienu įkrovimu, galima tikėtis apie 20 minučių veikimo (oro pūtimą), kas atrodo išties solidžiai. Abiejų versijų bateriją įkrauti nuo 0 iki 100 proc. užtrunka nuo 2 iki 3 valandų, o įkrovimo metu kompresoriumi pasinaudoti nepavyks.

Kas nepatiko?

Ko gero vienintelis ir didžiausiais šių kompresorių minusas yra jų svoris. Nors pusė kilogramo sąlyginai nėra daug, keliaujant tolimesnius atstumus ar jau su bagažu, jis tampa juntamas. Kita, galbūt labiau smulkmena, negalima išsisaugoti savo pasirinkimų, pvz. jog pasirinkus paspirtuko "preset" - slėgis automatiškai būtų nustatytas 55PSI.

Verdiktas

Nors buvau nusiteikęs prieš įkraunamus oro kompresorius, mano nuomonė pasikeitė po pirmos pripūstos padangos. Taip, kojinė pompa kurią paveldėjau prieš daugiau nei 15 metų veikia puikiai ir patikimai, bet norint pripūsti paspirtuko padangą tenka paplušėti. Su Xiaomi tai gerokai paprasčiau – keli paspaudimai, kompresorius į kuprinę ir leidžiamės į kelionę.

Xiaomi elektrinė pompa
Air Compressor 2
Air Compressor 1S
Kinijos sandėlis
49 €36 €
AKCIJINĖ KAINA!
Pirmą kartą užsakinėji iš AliExpress? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Pirkiniams iki €150 - jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia
Siuntimo iš Kinijos (CN) sandėlio trukmė priklauso nuo pasirinkto siuntimo metodo. Pirkiniams iki €150 - jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia.
Kinijos sandėlis
49 €32 €
AKCIJINĖ KAINA!
Pirmą kartą užsakinėji iš AliExpress? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Pirkiniams iki €150 - jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia
Siuntimo iš Kinijos (CN) sandėlio trukmė priklauso nuo pasirinkto siuntimo metodo. Pirkiniams iki €150 - jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia.

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

X
X