Wanbo T2R Max – vos 1kg sveriantis mini projektorius su 1080P raiška!

2022-08-31

Wanbo T2R Max

Vertinimas:

Customers served! 0 Customers served!

Kas mums patiko?

  • Stilingas ir akį traukiantis dizainas
  • Full HD 1080P raiška (native)
  • Android 9.0 operacinė sistema: veikia Netflix, Go3, F1 TV, YouTube, etc.
  • Labai portabilus - užima nedaug vietos, sveria tik 1kg, tinka kelionėms!
  • Turi visas pagrindines reikiamas jungtis: HDMI, 3.5mm, USB, Bluetooth
  • Komplekte yra pridedamas nuotolinis valdymo pultelis

Kas mums nepatiko?

  • Komplekte nėra pridėtų AAA baterijų  nuotolinio valdymo pulteliui
  • 350 ANSI ryškumo mažokai jeigu aplinka bent kiek šviesesnė
  • Integruotų garsiaklabių kokybė prasta
  • Nėra automatinio vaizdo fokusavimo funkcijos

Unboxing

Wanbo T2R Max atkeliavo iš Banggood el.parduotuvės, siuntimas iš EU sandėlio užtruko apie 1 sav., viskas gražiai, tvarkingai, pakuotė be jokių pažeidimų. Viduje radau patį projektorių, veikimui reikiamus laidus, manual knygutę bei pultelį. Iki pilnos laimės pritrūko tik 2x AAA baterijų, kurios reikalingos būtent pulteliui. Ech!

Kokybė / dizainas

Ištraukus Wanbo T2R Max projektorių iš dėžutės - pirma mintis buvo: "O koks fainas, koks mažiukas, smagus dizainas". Ir iš tikrųjų, man asmeniškai tai labai fainas toks modernaus retro stiliaus dizainas, savo dydžiu tikrai nustebino, nes galvojau, jog bus žymiai didesnis. Surinkimo kokybė tokia budet level, nes pats projektorius kainuoja apie €180, tai kažko premium tikėtis būtų naivu. Pultelis basic, irgi toks truputi cheap, bet svarbiausia, jog veiktų sklandžiai.

Pajungimas

Pajungiam maitinimo laidą, spaudžiam viršuje įjungimo mygtuką ir projektorius pradeda krautis. Aišku, tuo pačiu susirandam AAA baterijas, nes kito būdo apart pultelio - valdyt projektoriaus, naviguoti po Android ir pan. - nėra. Po keliolikos sekundžių įsijungia pagrinidinis HOME ekranas ir jau galime pradeti apsiuostyti bei testuoti, kas ir kaip veikia, kokios projektoriaus galimybės.

Vaizdo kokybė

Turint galvoje, jog čia biudžetinės klasės mini projektorius - vaizdo ryškumas ir kokybė visai teigiamai nustebino. Aišku, negaliu palyginti su kitais panašiais modeliais, anksčiau teko testuoti tik 3x brangesnį Xiaomi 2 Pro, bet pabandysiu perteikti tai ką mačiau savo akimis. Bandom!

Wanbo T2R Max turi 350 ANSI ryškumą, kas nėra daug bendrame kontekste, bet tokio ryškumo pilnai užtenka prie mažesnio apšvietimo arba dar geriau, žinoma, be jokio apšvietimo (tamsoje). Iš esmės tai geriausia su tokiu projektoriumi daryt filmų vakarus, kai jau lauke sutemsta, o kadangi artėja žiema, tai tokių vakarų būs labai labai daug... Dienos metu, kai daugiau saulės / apšvietimo - vaizdas bus blankus, neryškus (žiūrėti foto nuotraukas, palyginimas prie skirtingo apšvietimo).

1080P raiška tokio dydžio aparačiukui yra tikrai pakankamai ir optimalu. Pasidarius maždaug 75" dydžio ekraną - net ir mažesnio šrifto raidės yra gan gerai įskaitomos, ryškumo pakankamai (tamsioje aplinkoje) ir galimai mėgautis Netlix, YouTube ar kitu mėgstamu turiniu. Bendrai vertinant - vaizdo kokybėi atsižvelgiant į projektoriaus kainą duočiau ~ 8,5/10. 

Funkcijos / Android

Nors parametrai nieko neišsiskiriantys, tik 1GB RAM, 16GB vidinės atminties, bet Android 9.0 sukasi visai padoriai. Nėra kad užknisančiai lagintų, pultelis responsive, po meniu naviguoti, pasirinkti APP'sus ir pan. - viskas tikrai normaliai. Aišku, tam tikri APP'sai užtrunka ilgiau, kol užsikrauna, būna kažkiek to loading time, bet tikrai viskas kantrybės ribose. Išbandyti ir veikiantys APP'sai: Go3, Netflix, YouTube, F1 TV. O iš neveikiančių kolkas tik buvo "Miracast". Jei domina kažkas specific - parašykit komentaruose, išbandysiu!

Vaizdo fokusavimas vyksta manual būdu, projektoriaus viršuje yra įmontuotas ratukas. Taip pat galima pasireguliuoti ir ekrano kraštines (keystone), jeigu tarkim projektorius stovi ne visiškai per patį centrą (sienos / ekrano atžvilgiu), tam jog išgauti tvarkingą stačiakampį. Galima taip pat flipint į visas puses vaizdą, tad jeigu nori - gali prikabinti patį projektorių ir ant lubų.

Projektoriaus galinėje pusėje yra 3.5mm audio, USB ir HDMI jungtys. Bet realiai kai yra Android ir visi pagrindiniai APP'sai veikia - tai nereikia nieko pajunginėti per HDMI laidą. Na bet esant poreikiui - jis yra. Žaidimų nežaidžiau tai apie input lag'ą negaliu pakomentuoti (bet turbūt stebuklų nebus). Haha.

Garso kokybė

Wanbo T2R Max turi visiškai basic 2* 3W garsiakalbius, kurie tikrai nieko gero... Gan prasta garso kokybė ir mažokai garso stiprumo. Gera žinia, jog galima pasijungti kažką rimtesnio per 3,5mm / HDMI jungtį arba be laidų per Bluetooth. Na kad ir kokią galingesnę Tronsmart ar kitą BT kolonėlę - ir iškart žiūrėjimo experience iškart išaugs bent keletą kartų. Trust me!

Bonus - idėja

Kadangi pašonėje turėjau BlitzWolf 500W power station'ą - patestavau, kaip veikia projektorius su juo. Ir viskas puikiai, jokių problemų. Toks combo manau būtų visai fainas jeigu važiuoji kažkur į kelionę ir vakare gamtoje gali su antra puse, vaikais ar tiesiog draugais pasijungti pažiūrėt filmą. Ir kadangi pats projektorius sveria tik 1kg, užima mažai vietos - gaunas labai portable variantas.

Ar verta pirkti?

Jeigu ieškai pigaus, kompaktiško, lengvo, smagaus dizaino "mini" serijos projektoriaus su Android palaikymu, Full HD 1080p raiška ir pakankamu 350 ANSI ryškumu (naudojimui tamsesnėje aplinkoje) - tuomet Wanbo T2R Max būtų puikus pasirinkimas. Smagesniems filmų vakarams patarčiau būtinai pasirūpinti geresne garso kokybe na ir žinoma, daug popkornų!

Iš kitos pusės - jeigu "portability" nėra pagrindinis aspektas ir biudžetą gali pakelti iki 250 EUR - tuomet gal labiau rekomenduočiau Wanbo T6 Max modelį, kuris turi kiek galingesnius garsiakalbius ir tuo pačiu didesnį 550 ANSI ryškumą. Nuorodas ir nuolaidos kuponus abiems šiems modeliams rasi komentaruose!

Wanbo projektorius
Wanbo T2R Max
Wanbo T6 Max
Wanbo TT
EU sandėlis
229 €139 €
AKCIJINĖ KAINA!
Pirmą kartą užsakinėji iš TOMTOP? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Jokių papildomų mokesčių ar muitų perkant iš EU sandėlio
Siuntimas iš EU sandėlio vidutiniškai trunka apie 1-2 sav. Jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia, viskuo pasirūpina pardavėjas.
EU sandėlis
299 €239 €
AKCIJINĖ KAINA!
Pirmą kartą užsakinėji iš Geekbuying? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Jokių papildomų mokesčių ar muitų perkant iš EU sandėlio
Siuntimas iš EU sandėlio vidutiniškai trunka apie 1-2 sav. Jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia, viskuo pasirūpina pardavėjas.
EU sandėlis
299 €259 €
Kuponas: NNNCPWANBO
Pirmą kartą užsakinėji iš Geekbuying? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Jokių papildomų mokesčių ar muitų perkant iš EU sandėlio
Siuntimas iš EU sandėlio vidutiniškai trunka apie 1-2 sav. Jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia, viskuo pasirūpina pardavėjas.

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

X
X