Tronsmart Force MAX – rimta 80W galios bluetooth kolonėlė su IPX6 atsparumu

2022-08-18

Trosnsmart Force Max

Vertinimas:

Customers served! 0 Customers served!

Kas mums patiko?

  • Groja ganėtinai garsiai ir švariai
  • Juntami gylūs ir sodrus žemi dažniai
  • Galima naudoti kaip Power Bank'ą
  • Labai solidi surinkimo kokybė, atrodo ir jaučiasi labai patvariai
  • IPX6 atsparumas vandeniui
  • MicroSD, 3.5mm jungtys

Kas mums nepatiko?

  • Baterijos testų rezultatai tik vidutiniai
  • Ganėtinai sunki, sveria ~ 2.5kg
  • Nustačius galingumo lygį 80-100%, garso kokybė nukenčia, atsiranda tarškėjimas, juntami iškraipymai

Unboxing

Tronsmart bluetooth kolonėlių unboxing'as tai visiška klasika, nes galima sakyt dėžučių dizainas būna identiškas, stilistika vienoda, pats dėžutės turinys ir priedai taip pat identiški. Viduje rasime: patogų nešiojimo dirželį, USB-C laidą, 3.5mm aux laidą, warranty card'ą ir naudojimo instrukciją. Viskas supakuota gražiai ir tvarkingai.

Surinkimo kokybė

Pati kolonėlė visai nemaža, o pats jos svoris (apie 2.5kg) nuteikia pozityviai. Šiaip, pati surinkimo kokybė solidi, jungtys gerai uždengtos apsaugine guma, fiziniai mygtukai gan dideli ir spaudžiasi patogiai. Šoniniai geležiukai - ausytės, per kurias eina nešiojimo diržas irgi atrodo stipriai bei patvariai. Bus matyt kaip laikys ilgalaikėje perspektyvoje.

Funkcionalumas

Apart įprasto naudojimo kaip standartinės BT kolonėlės - Tronsmart Force MAX galima taip pat naudot kaip power bank'ą (15.000mAh talpa) tai pasikraut telefoną ar kokią planšetę visai kartais praverčia. Jeigu yra poreikiai klausyt muzikos tiesiai iš pačios kolonėlės, galima įrašyt dainų į Micro SD kortelę ir tada tiesiai iš ten leisti, bet čia jau gal toks oldschool?! Ar ne? Haha.

Garso kokybė

Prieš tai testavau Tronsmart Bang 60W speaker'į, tai nelabai likau sužavėtas garso kokybė, kažkaip atrodė, kad nelabai yra balanso ir nėra pakankamai žemų dažnių (nors kolonėlė klasifikuojama kaip "party" speaker). Force MAX'ui irgi neturėjau aukštų lūkesčių, bet atvirai pasakius, man garso kokybė pasirodė geresnė nei ant BANG modelio. Atrodo, jog aukšti, mid ir žemi geriau subalansuoti, ir tie patys žemi visai tokie gilūs. Žodžiu, tikrai labiau patiko FORCE MAX'as už BANG'ą. 

Žinoma, reik paminėt, jog visų 80W (max volume ant 100%) turbūt nelabai norėsis klausyt, nes atsiranda namažai garso iškraipymų (kaip ir ant daugelio BT kolonėlių). Realiai, optimaliausia turbūt leisti iki 70-80% max volume, kad palaikyt geresnę garso kokybę. Pačio garso (garsumo) užtenka tiek klausant viduje, tiek lauke (gamtoje ir pan.). 

Baterija

Tronsmart oficialiai deklaruoja, jog šį Force Max 80W kolonėlė su 15.000mAh talpos baterija turėtų užtikrinti veikimą iki 13 val. Tiesa, man testuojant - gavau šiek tiek mažesnius rezultatus. Nustačius garso lygį maždaug ant 40% per pirmuosius testus buvo užfiksuotas apie 15% baterijos sumažėjimas po 1.5 val. klausimo. Tai kaip ir teoriškai gaunas 1 val. ~ 10%, bet baterijai einant prie galo, likus mažiau nei 20% išgirdau pirmą "low battery" perspėjimo signalą ir dar po keliolikos minučių Force Max pilnai išsijungė.

Nustačius mažesnį garso lygį - būtų galima pasiekti ir geresnių rezultatų, analogiškai - klausant ant 80% ir daugiau - baterijos veikimo laikas gerokai sutrumpės. Bet šiaip, vidutinėm naudijimo sąlygom (klausant vidutiniu garsu) - baterijos tikrai turėtų užtekti apie 7-8 val. Galbūt norėtų kažkiek ilgiau, bet daugeliui atvėjų tikrai turėtų būt pakankamai.

Verdiktas

Garso kokybė - vidutinė, geras balansas, galios užtenka. Žemi dažniai - juntami gan stiprūs ir gilūs žemi dažniai. Surinkimo kokybė - solidi, viskas atrodo patvariai. IPX6 atsparumas vandeniui - gerai, tikrai gali praversti. Baterija - vidutinė, realiai iki ~ 8 val. veikimas / grojimas. Portabilumas - 2,5kg svoris, tai tikrai ne iš lengvųjų, ne visoms kelionėms. Funkcionalumas - puikus, veikia kaip power bank, palaiko MicroSD korteles, turi 3.5mm jungtį, patogmūs mygtukai viršuje. Kaina / kokybė - vienas iš geresnių testuotų Tronsmart modelių iki šiol.

Tronsmart Force MAX
EU sandėlis
99 €79 €
Kuponas: NNNTSMFROMAX
Pirmą kartą užsakinėji iš Geekbuying? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Jokių papildomų mokesčių ar muitų perkant iš EU sandėlio
Siuntimas iš EU sandėlio vidutiniškai trunka apie 1-2 sav. Jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia, viskuo pasirūpina pardavėjas.

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

X
X