Tronsmart Bang Max – galingas 130W bluetooth garsiakalbis. Pliusai, minusai, verdiktas!

2023-11-09

Tronsmart Bang MAX

Vertinimas:

Customers served! 0 Customers served!

Kas mums patiko?

 • Tvirtas korpusas
 • IPX6 atsparumas
 • Komfortiška nešimo rankena
 • Patogus mygtukų išdėstymas
 • LED šviesos iš šonų 
 • Veikia kaip "power bank"
 • Gitaros / mic jungtys
 • Nustatymai per APP'są

Kas mums nepatiko?

 • Neturi USB įkrovimo jungties
 • Ganėtinai sunkus ~ 6kg
 • LED šviesos neturi programos reaguojančios į muzikos ritmą
 • Žemi dažniai galėtų būt gilesni ir švaresni

Unboxing

Nešiojama kolonėlė Tronsmart Bang Max atkeliavo iš EU sandėlio. Po išsiuntimo iš Vokietijos, praėjo 4 dienos ir siuntinys jau buvo mūsų rankose. Iš pradinio taško pajudėjo su DHL kurjerių pagalba, o Lietuvoje, kaip jau įprasta, perėmė Itellos darbuotojai. Siuntinys atkeliavo iki pat namų durų. Galiu tik pagirti už tokį greitą prekės pristatymą!

Prekė papildomai buvo įvilkta į vadinamąjį transportavimo voką. Kadangi kelionė nebuvo labai ilga, tai siuntinys neturėjo didelių transportavimo žymių, tačiau pati dėžė buvo šiek tiek deformuota. Atplėšus voką ir atidarius dėžę jos turinys buvo toks: pati kolonėlė, įkrovimo blokelis, 3.5mm audio laidas, instrukcija, garantinė kortelė bei nedidelė informacinė kortelė.

Kokybė

Tronsmart Bang Max kolonėlės korpusas pagamintas iš tvirto plastiko. Patogi rankena, iš apačios turi guminius išsikišimus, jog nešant neslidinėtų iš pirštų. Visas kitas paviršius aptrauktas medžiaga.

Pagrindiniai valdymo mygtukai išdėstyti priekyje, šalia rankenos: keturių taškų baterijos likučio indikatorius, įjungimo / išjungimo, BT, VOL +/-, Play / Pause, Stereo pairing, EQ, TuneConn, Echo. Iš galo, po storu guminiu uždangalu paslėptos papildomos jungtys bei jų valdymas: Micro SD kortelių lizdas, USB-A, Aux-in, 2 x 6.3 jungtys, reset mygtukas, įkrovimo lizdas, 2xGain skirti mikrofonams arba gitarai. 

Bang Max kolonėlė sukomponuota iš trijų skirtingiems dažniams skirtų garsiakalbių, kurie išdėstyti priekyje po medžiaga. Vieninteliai judantys pasyvus garsiakalbiai yra kolonėlės šonuose, kurie papildomai turi LED juostas. Kolonėlės matmenys: 470 x 199 x 260mm, svoris: 5.98kg. Gamintojas suteikė IPX6 atsparumą drėgmei ir dulkėms.

Funkcionalumas

Tronsmart deklaruoja jog Bang Max bendras 6 garsiakalbių galingumas yra 130W. Įmontuotos baterijos talpa 18.000mAh. Šios baterijos įkrovimo laikas 5 val. Pilnai įkrautos baterijos turėtų pakakti iki 24 val. muzikos grojimui, neviršijant 50% garso lygio bei nenaudojant LED lempučių. Naudojant kolonėlę karaokei, baterijos turėtų pakakti iki 10 val. neviršijant 60% garso lygio.

Šią kolonėlę galima valdyti keliais būdais. Vienas iš jų - valdymas fiziniais mygtukais ant pačio kolonėlės. Šie mygtukai yra standartinio žymėjimo, todėl lengva suprasti kas ką daro. Papildoma naujovė kuri yra tik keliuose Tronsmart gamintojo gaminiuose – TuneConn.

TuneConn mygtuko pagalba galima sujungti 100+ tokių pačių kolonėlių. Didžiausia naujovė kuri atsirado šiame modelyje - Echo mygtukas. Echo mygtukas turi trijų lygių Echo, dar kitaip muzikoje vadinama „Delay“, kai garsas sklinda su tam tikru aidėjimų.

Antras būdas valdyti Bang Max kolonėlę – naudojant išmanųjį telefoną ar planšetę. Programėlė palaiko tiek IOS tiek Android platformas.  Atsidarius APP’są ir pasirinkus šį kolonėlės modelį, nukelia į pradinį valdymų meniu, kuriame galima daryti garso bei dainų perjungimo pakeitimus. Taip pat šiame ekrane matomas baterijos likutis procentais.

Viršutiniame dešiniajame kampe nuspaudus nustatymų mygtuką, galimi šie pasirinkimai: automatinio išsijungimo po tam tikro laiko, programinės įrangos atnaujinimas, atsijungimas nuo BT, vartotojo instrukcija.

Sugrįžus į pradinį ekraną, apačioje matomi trys pasirinkimai: sugrįžimas į pagrindinį (home) ekraną, EQ valdymas, bei papildomų nustatymų mygtukas. Šie papildomi nustatymai atitinka mygtukų funkcijas kurios yra ant pačios kolonėlės viršutinėje dalyje. Be to papildomai galima valdyti EQ kai yra pajungti mikrofonai / gitara naudojant 6.3 jungtis iš galo.

Kas patiko?

Kolonėlės korpusas atrodo ganėtinai tvirtas, panašu jog turėtų puikiai atlaikyti vakarėlius. Nors šios kolonėlės svoris nėra iš lengvesnių, tačiau jos rankena yra komfortiška gabenimui. Jos apačioje esantys guminiai paminkštinimai, pirštams leis stabiliai išlikti savo pozicijose.

Patogus valdymo mygtukų išdėstymas kolonėlės viršutinėje dalyje. Šalia įjungimo mygtuko esantis baterijos 4 nedidelių lempučių indikatorius informuos apie baterijos likutį. Patogu, kai nereikia telefone atsidaryti programėlės norint apie tai sužinoti.

LED juosta išmaniai paslėpta pasyviuose garsiakalbiuose. Nesimato jokių lempučių kontūrų, juostos bėgioja / pulsuoja lyg upelis. Spustelėjus fizinį išjungimo mygtuką, galima keisti tarp 3  režimų arba vėl išjungti. LED mirksėjimo rėžimus galima keisti ir programėle.

Kas nepatiko?

Man asmeniškai nepatrauklus gamintojo pasirinktas įkrovimo sprendimas. Manau būtų kur kas paprasčiau jeigu Bang Max palaikytu visiems jau puikiai žinomą USB-C įkrovimo tipą, kadangi dauguma tikrai turi šį laidą namuose. Imant kolonėlę dabar teks nepamiršti pasiimti ir įkrovimo blokelį kartu.

Gamintojas nurodo, jog kolonėlė pasižymi „Extra Bass“, tačiau mano ausimis toli gražu iki to. Žemas garsas išryškėja tik tada kai garso lygis yra nemažiau ~40%. Palyginimui tai Bang Max groja tikrai labai panašiai kaip Trosmart Force Max. Jos galingumas 80W, kas yra net 50W mažiau.

Mano nuomone Force Max sklindantis garsas yra kur kas švaresnis ir ryškesnis, turi mažiau triukšmo. O Bang Max atrodo lyg grotų dusliau. Naudojant lauke, tenka pasigarsinti, o jeigu garso takelyje yra daug žemo, tai girdisi kaip garsiakalbiai vargsta ir todėl tenka patildyti.

Bang Max taip pat turi ir powerbank funkciją, tačiau norint ja pasinaudoti, reikia kolonėlę būtinai laikyti įjungta. Automatinis išsijungimas suveikia po 30 minučių. To pasėkoje powerbank funkcija išsijungia. Todėl norint pilnai įkrauti telefoną, reikės nepamiršti kas 30 min ateiti ir vėl įjungti.

Kolonėlės LED juostos turi tris mirksėjimo pasirinkimus, tačiau jos visai „nešoka“ pagal muzika. Šio funkcionalumo įgyvendinimas nemanau jog būtų labai didelis „raketų“ mokslas. Šviesų „šokis“ buvo puikiai realizuotas Tronsmart Halo 100 kolonėlėje.

Verdiktas

Teko išbandyti ne vieną Tronsmart nešiojamą kolonėlę. Ar primygtinai siūlyčiau imti būtent Bang Max modelį? Nemanau...

Išpakavus iš dėžės, maniau jog „va šis modelis tikrai bus bomba“ dėl anot gamintojo nurodyto „Extreme Bass & Loud Sound“.  Iki tokio „Extreme Bass“ palyginimo tikrai toli, taip sutinku jog tam tikro dažnio žemas skamba patraukliai, tačiau dainos skirtingos, tad prie minkštesnio „bass“ teks dar ir pritildyti.

Šį modelį siūlyčiau rinktis tokiu atveju jei jau tikrai kompanijoje mėgstami karaoke vakarėliai. Jeigu iš aplinkinių draugų taip pat turi būtent šį modelį, tada sujungus į komplektą turėsite stipresnį garsą.

Aš siūlyčiau rinktis Tronsmart Force Max. Ši kolonėlė pasižymi tikrai švariu garsu, o pastačius labiau kur į kampą išryškinsite žemą dažnį stipriau. Be to šio modelio korpusas yra aptrauktas guma, tai papildomai sudaro įvaizdį jog lauko sąlygos jam nėra baisu. Be to už Bang Max kaina būtų galima įsigyti dvi Force Max kolonėles.

Tronsmart BT kolonėlė
Tronsmart Bang MAX (130W)
Tronsmart Force MAX (80W)
EU sandėlis
229 €139 €
Kuponas: NNNTSBMAX
Pirmą kartą užsakinėji iš Geekbuying? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Jokių papildomų mokesčių ar muitų perkant iš EU sandėlio
Siuntimas iš EU sandėlio vidutiniškai trunka apie 1-2 sav. Jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia, viskuo pasirūpina pardavėjas.
EU sandėlis
129 €89 €
IŠPARDUOTA
Pirmą kartą užsakinėji iš Geekbuying? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Jokių papildomų mokesčių ar muitų perkant iš EU sandėlio
Siuntimas iš EU sandėlio vidutiniškai trunka apie 1-2 sav. Jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia, viskuo pasirūpina pardavėjas.

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

X
X