Striukės su šildymo funkcija – ar tinkamos jos lietuviškai žiemai?

2023-01-27

Striukės su šildymo funkcija - kičas ar vis dėlto verta dėmesio? NiuxTech ištestavo ir palygino net 3 skirtingus modelius: PMA KULAX, COTTNSMITH ir 90GO. Įdomu? Tuomet skaitom toliau!

Unboxing

Pirmoji gauta striukė 90GO brand’o iš DHgate. Kelionės trukmė ~2 savaitės iš EU sandėlio. Pradžioje kelione rūpinosi DHL, vėliau perdavė „partneriui“ Lietuvos paštui. LP prireikė 3 darbo dienų jog „surastų“ adresą ir įteiktų į rankas. Jokių muitų ar papildomų mokesčių pritaikyta nebuvo.

Didelis pliusas siuntėjui kadangi striukės pakuotė buvo įdėta į kartoninę dėžę. Pati pakuotė yra plastikinio maišelio tipo su užspaudžiamu užsegimu todėl nieko plėšyti nereikia.

Antroji PMA (KULAX) ir trečioji Cotton Smith striukės atkeliavo iš Banggood - vienoje plastikinėje transportavimo pakuotėje. Kelione rūpinosi Itella, taipogi iš EU sandėlio. Buvo problemų dėl nenurodyto tel. numerio, bet žinant „Tracking Nr.“ pavyko ją išspręsti.

Kelionės trukmė kaip ir pirmosios ~2 savaitės. Atsiėmiau iš Itella paštomato. Nieko papildomai mokėti nereikėjo. Praplėšus transportavimo pakuotę, radau striukes supakuota į atskiras transportavimo pakuotes. Prekių pakuotės kaip ir 90GO taip pat su užspaudžiamu užtrauktuku - patogu.

PMA KULAX STRIUKĖ

Vertinimas:

Customers served! 0 Customers served!

Kas mums patiko?

 • Šildymo elementai išdėstyti efektyviau, negu kiti bandyti modeliai
 • Viena iš kišesnių turi šildymo zoną
 • Mažiau pastebimas valdymo ekranėlis
 • Nusegamos rankovės
 • Sportiškas stiliaus dizainas
 • Pakankamai platus kapišonas su užtraukimo funkcija

Kas mums nepatiko?

 • Minusinėje temperatūroje striukės medžiaga pradeda čežėti
 • Lieka apie 1 cm mažas tarpas rankovių užsegimo vietoje (juntamas vėjas)
 • Nepasieka deklaruojamos 63°C šilumos lygio (max 55°C)

PMA KULAX

Striukė pagaminta iš 100% poliesterio pluošto. Iš visų trijų atrodo ploniausia ir lengviausia. Dizainą priskirčiau labiau sportiško tipo, spalva juoda. Esant žemesnei temperatūrai nei -5’C, medžiaga pradeda čežėti lyg plastikinis maišelis. Neskirta žiemai, labiau tiktų rudeniui / pavasariui.

Nedidelis lietus nėra baisu, audroje stovėti nebandžiau. Lietaus lašai „nurieda“ nuo medžiagos, nesusigeria. Medžiaga nėra pakankamai atspari žvarbiam vėjui. Nugaroje dešiniajame apatiniame kampe yra nedidelis šviesą atspindintis logotipas. Mano ūgis 179 cm, svoris ~82 kg, todėl buvo užsakyta XL. Ši yra vienintelė iš gautų 3-ijų striukių kuri geriausiai atitiko mano dydį.

Rankovės šalia riešų turi lipnius užsegimus susiaurinimui. Rankovės nusisega todėl lengvai virstą į liemenę. Nepatiko jog rankovių užsegimas nėra pilnas, lieka apie 1cm dydžio skylutė. Esant dideliam vėjui ar šalčiui jaučiamas „skersvėjis“ pro ją.

Kapišonas nėra siauras todėl nesudarė problemų nešioti ausis uždengiančias ausines. Šonuose esantys kapišono „sutraukėjai“ vėjui neleis jo nukelti. Taip pat turi užtrauktuką nusegimui. Išorėje, aukščiausioje vietoje yra lipduko spaudas, jo panaikinti nepavyks. Apykaklė nėra aukšta, pučiantis vėjas gali pakutenti gerklę. Užtrauktukai smulkūs, ypač paslėptos kišenės. Kiek tarnaus sunku pasakyti. Turėjau striukę su tokiu užtrauktuku, deja atlaikė tik sezoną. Pagrindinio užtrauktuko spynelė segant vaikšto lengvai.

Kišenės – išorėje dvi didelės ir viena mažesnė paslėpta. Vidinės - dvi. Kairėje vidinė kišenė turi šildymo elementą bei metalinę, apvalią sagtį. Dešinė jos briauna turi užtrauktuką, atsegus bei perlenkus į kitą pusę galima prisisegti dešinėje striukės pusėje. Keistas sprendimas, kadangi gaunasi lyg varteliai / barjeras ties pilvu. Nusirenginėjant reikia nepamiršti atsegti papildomai.

Dešinėje esanti vidinė kišenė su prilimpančiu užsegimu, pakankamai plati jog tilptų telefonas horizontalioje padėtyje. Ši kišenė neturi jokio šildymo elemento. Norėtųsi jog abi kišenės turėtų šildymo elementą, būtų galima pasišildyti pirštus.

Išorinės kišenės plačios, vienoje iš jų lengvai telpa tiek telefonas, tiek raktai ar kepurė su pirštinėmis. Užtrauktukai ilgi su dvejomis spynelėmis, segantys iš abiejų galų užtikrins jog daiktai neiškris. Už kairės kišenės yra paslėpta kišenėlė skirta Power Bank’o nešiojimui. Vilkint striukę tenka vos ne „apsikabinti“ save norint ją atsegti.

Jos viduje yra elastingas USB laidas pajungimui. Suprojektuotas taip jog bet kuri pusė telpa į USB lizdą. Į kišenėlės vidų lengvai telpa Xiaomi Mi Power Bank 3. Šildymo funkcijos mygtukas su nedideliu ekranėliu tarp kairės kišenės ir paslėptos. Vieta taip pat nėra patogi, nes tiesiog nuleidus galvą nesimato.

Šildymo funkcija įsijungia nuspaudus ir palaikius mygtuką 2s. Energijos vartojimas ~ 5V 1.6A, išjungus energijos nevartoja. Šildymo elementai yra 3: minėtoji vidinė kišenėlė, nugaroje ties juosmeniu bei žemiau pečių juostos. Galima rinktis iš 3 temperatūros režimų: 63°, 55°, 46° C.

Šylant ekranėlyje rodo kokia šiuo metu yra šilumos elemento temperatūra. Stovint vietoje esant nulinei lauko temperatūrai, vilkint maikutę bei džemperį, šiluma pradeda jaustis po ~8-10 min, pažiūrėjus į ekranėlį tuo metu rodo ~45° - 50° C. Iki 63° C taip ir nepavyko pakelti būnant ar lauke ar patalpoje, max 55°C. Taip pat einant spartesniu žingsniu ar pučiant dideliam vėjui šiluma pradeda kristi.

COTTON SMITH

Vertinimas:

Customers served! 0 Customers served!

Kas mums patiko?

 • Storesnė striukė, labiau atspari vėjui ir lietui dėl specialaus padengimo
 • Greičiau įšyla šildymo zona palyginus su kitomis triukėmis
 • Patogios ir talpios kišenės
 • Klasikinio stiliaus dizainas

Kas mums nepatiko?

 • Kapišonas siauresnis, todėl patogiai užsidėti ausinių nepavyks
 • Kaklo srities šildymas nėra juntamas
 • Net ir neįjungus šildymo - striukė naudoja energiją iš power bank'o

COTTON SMITH STRIUKĖ

COTTON SMITH striukė pagaminta taip pat iš 100% poliesterio pluošto, minusinėje temperatūroje čeža daug mažiau nei KULAX. Dizainą priskirčiau klasikinei, spalva taipogi juoda. Nors dydis buvo užsakytas toks pats kaip KULAX, rankovės šiek tiek trumpesnės, o ties juosmeniu plačiau.

Be to, pati striukė yra truputi storesnė už KULAX. Lietaus lašai taip pat lengvai nukrenta nuo striukės, atrodo lyg būtu ištepta „NANO“ danga. COTTON SMITH striukė labiau atspari vėjui. 

Rankovės šalia riešų, kaip ir KULAX, turi lipnius užsegimus susiaurinimui. Pačios rankovės neatsisega. Vidinė medžiaga priglundanti ties riešu yra plona ir panaši į moteriškas „tampres“. Neteko dar tokio dizaino matyti.

Ant kairės rankos priklijuotas guminis ženkliukas. Ties kaklu kapišonas yra siauresnis, todėl nepavyko užsidėti kartu su Soundcore Q45 ausinėmis. Norint tai padaryti teks pirmiau užsidėti ausines ir kapišoną, o po to užsegti pagrindinį užtrauktuką. Kapišono sutraukėjai savo funkciją atlieka gerai.

Apykaklė, anot gamintojo nuotraukų, turi šildymo elementą, tačiau aš kažkaip jo veikimo taip ir nepajutau. Na ir šiaip kodėl šildyti tą vietą jeigu vis tiek būni su šaliku? Nepatiko pagrindinio užtrauktuko spynelė, atrodo lyg reikėtų „sutepti“, sunkiai sega, turi panašumų į KULAX. Reikia žiūrėti kai segi jog neužkliūtu už medžiagos. Kišenių užtrauktukų spynelės juda lengviau.

Kišenės – išorėje dvi didelės ir viena mažesnė paslėpta. Vidinėje pusėje – dvi. Vidinė kairė turi užtrauktuką, lengvai telpa telefonas ar piniginė. Dešinėje be jokio užsegimo, mažesnė. Išorėje esančios turi po vieną užtrauktuką, užsegimas nėra ilgas tačiau pati kišenė talpi. Be vargo tilps pirštinės, kepurė, telefonas ir panašūs daiktai. Ties krūtine pagal dizainą atrodo lyg yra dar dvi vertikalios kišenės, o va ir ne, tiesiog FAKE.

Paslėptojoje kišenėje lengvai telpa Xiaomi Mi Power Bank 3. Laidas su dviem antgaliais, vienas iš jų USB-C, kitas USB-A, kurio jungimas toks pats kaip KULAX - dvipusis. Pats laidas nėra elastingas. Šildymo mygtukas yra šalia dešinės išorinės kišenės. Palenkus galvą lengviau pastebėti kokia spalva šviečia. Pati šildymo funkcija įsijungia iš karto kai prijungiamas Power Bank‘as. Energijos suvartojimas 9V, 1.46A. 

Šilumos stiprumas keičiasi pagal spalvas: 53°C raudona, 48°C purpurinė, 43°C žalia, 38°C balta. Anot gamintojo šildymo elementai yra du, vienas minėtas apykaklėje, dėl kurio veiksmingumo labai abejoju, o kitas nugaroje ties juosmeniu.

Nustačius raudoną spalvą, šiluma pasijunta perpus greičiau nei KULAX striukės. Labai nustebau jog iš vakaro prijungus Power Bank‘ą, ryte šilumos įjungimo mygtukas buvo šiek tiek šiltas. Pamatavus energijos suvartojimą išjungtam šildymui, šokinėja tarp 0-240 mA. Kitaip tariant ramybės būsenoje sodiną bateriją! 

90GO STRIUKĖ

Vertinimas:

Customers served! 0 Customers served!

Kas mums patiko?

 • Dvigubas pagrindis užtrauktas, galima patogiai prasisegti apačią
 • Ilgesnis striukės modelis uždengia didesnę kūno dalį
 • Iš viso net 8 skirtingos kišenės
 • "Parka" stiliaus dizainas
 • Plati ir aukšta apykaklė, galima lengvai uždengti kaklą ir smakrą

Kas mums nepatiko?

 • Neatitiko dydis pagal aprašymą
 • Nėra kapišono sutraukėjų
 • Net ir neįjungus šildymo - striukė naudoja energiją iš power bank'o

90GO STRIUKĖ

90GO striukė pagaminta iš 100% poliesterio pluošto, lygiai taip pat kaip ir prieš tai bandytos. Užsakytas dydis L, tačiau apsivilkus šiek tiek paskęstu joje. Spalva - juoda. Pastebėjau jog gamintojo nuotraukose medžiagos struktūra skiriasi nuo realybės. Pateikiamos labiau matinės, tačiau taip nėra. Striukės tipas „parka“. Ši striukė yra storiausia iš bandytų KULAX / COTTON SMITH, tačiau vis tiek nepriskirčiau žiemos sezonui. Gamintojas deklaruoja IPX4 atsparumą drėgmei.

Rankovės šalia riešų taipogi turi lipnius užsegimus jeigu norima susiaurinti. Užtrauktukų atsegimui taip pat nėra. Ant kairės rankovės 90GO guminis ženkliukas. Turi tokią pačią „tamprės“ medžiagą ties riešais. Vaikštant prie -13°C ties bicepsais juntamas šaltis. Neatrodo jog pašiltinimas būtų sukritęs, manyčiau gamintojas tiesiog „pataupė”. 

Kapišonas didelis, sakyčiau didžiausias iš bandytojų striukų. Sutraukėjų nėra, čia dedu minusą. Kadangi kapišonas talpus todėl nešioti ausinės – ne problema. Apykaklė plati, puikiai galima paslėpti smakrą nuo vėjo. Pagrindinis užtrauktukas didelis su dvejomis plačiomis spynelėmis todėl duodu pliusą. Pilnai užsisegus galima prasisegti apačią, labai patogu kai reikia sėstis kad ir į automobilį.

Kišenės – viso net 8! Išorėje 7-nios, viduje tik viena - kairėje pusėje - skirta piniginei. Išorėje ties krūtine esančios dvi kišenės pakankamai plačios jog būtų galima įsikišti sušalusius delnus. Žemiau esančios vertikalios turi tik lipnių juostelių užsegimus taip pat talpios, šone jų esančios kišenės neturi jokio užsegimo. 

Paslėptoji Power Bank‘o kišenėlė su užtrauktuku, sprendimas toks pat kaip ir KULAX / COTTON SMITH. Pajungimo laidas nėra elastingas, toks kaip COTTON SMITH tačiau tik su vienu, dvipusiu USB kištuku. Kišenėlė padaryta taip jog Power Bank‘as kištųsi į nugaros pusę horizontaliai. Taip pat puikiai telpa Xiaomi Mi Power Bank 3.

Šildymo funkcijos veikimas toks pats kaip COTTON SMITH. Didelis mygtukas šalia dešinės kišenės, keičiantis spalvą. Temperatūrų režimai: 53°C raudona, 48°C purpurinė, 43°C žalia, 38°C balta. Ši striukė sušyla panašiu greičiu kaip KULAX modelis. 90GO iš viso turi 3 šildymo elementus: nugaroje aukščiau juosmens ir du ant abiejų pečių. Na ir didžiausias minusas - ta pati situacija su baterijos sodinimu, suvartojimas ramybės būsenoje tarp 0-120mA, šiek tiek mažiau nei COTTON SMITH. Įjungus šildymą vartoja ~5V 1.6A galios.

Kuri striukė patiko labiausiai?

Renkant asmeninės nuomonės mintis apie šildomų striukių viziją, ilgai svarsčiau. Visiems žinoma jog striukės skirstomos į sezonus. Ar šioms striukėms duočiau štampą - žieminė? Vargu. Na nebent, gyvenate kažkur šiltai, o žiemos metu temperatūra daugiausiai nukrenta iki +10 C. Ar galbūt praleidžiate daugiau laiko keliaujant skirtingu transportu, tada šildymo funkcija pasitarnaus einant iki ar laukiant transporto priemonės.

Kalbant apie patį šildymą tarsiu žodį „BET“. Kadangi nemėgstu prisikišti daiktų į kišenes, todėl daugiau nešioju kuprinę. Šių striukių pagrindinė šildymo vieta yra nugara. Man pačiam einant ilgesnį atstumą su kuprine, nugara sušyla pati, o tai kam tada dar atskirai šildyti? Kaistanti nugara pučiant vėjui nėra gerai, lengvas kelias iki greito peršalimo ar kitų nugaros problemų. 

Iškyla klausimas, o jeigu be kuprinės? Mano pastebėjimas jog atskiras šildymas išryškėja labiausiai tada kai striukė gerai priglunda prie kūno. Kadangi striukė nėra maikutė tai suprantama jog taip nepriglus. Jeigu po striuke dar dėvimas džemperis, šiluma iš kaitinimo elemento ilgai skinasi kelią iki kūno. Judėjimas duoda didesnį efektą šilumos generavimui nei šildymo elementas.

Kurią rinkčiausi aš? Einant į lauką ranką tiesiu į KULAX striukę. Nors ir žemoje temperatūroje ji tampa lyg plastikinis maišelis, tačiau man ji labiausiai “prilimpa”. Labiausiai patinka tas faktorius jog šildymo elementai išdėstyti tikrai efektyviau.

Na priekyje esantis galėtų būti ir iš abiejų pusių tačiau persegus į vidurį ir sukišus delnus į kišenes galima pasišildyti pirštus. Šildymo ekranėlis mažiau yra pastebimas aplinkiniams. Kitų striukių šviečiantys mygtukai “blynai” ryškiau krenta į akis. Na, o atsisegančios rankovės tikrai pravers atėjus šiltesniems orams. 

Ar verta pirkti?

Striukes su šildymo elementais nebijočiau pavadinti apynauju produktu rinkoje. Įprastinė striukė kainuoja panašiai, tai kodėl gi neįsigijus tokios, kuri dar ir turėtų papildomų funkcijų? Neįjungus šildymo puikiai atliks ir pirminę jos paskirtį.

Net nustebino jog bandytų striukių kokybė tikrai yra puiki. „Turginės“ panašių kainų dažnai būna net prastesnės kokybės, dėl išlendančių siūlų ar iširinėjančių užtrauktukų. Lietuvos žiemos sezonui manyčiau nelabai skirtos, tačiau rudeniui / pavasariui bus kaip tik!

Jeigu renkantis iš apžvelgtų variantų ir norint turėti šildymą ir priekyje vertėtų rinktis KULAX striukę. 90GO dėl prailginto dizaino, uždengs daugiau kūno nuo rudeninių / pavasarinių vėjų. COTTON SMITH klasikinis dizainas puikiai tiks tiek einant į darbą, tiek į šventę.

Striukės su šildymo funkcija
Xiaomi 90GO [EU]
PMA KULAX [EU]
Xiaomi COTTONSMITH [EU]
EU sandėlis
79 €57 €
Kuponas: DHGATEOCT8
Pirmą kartą užsakinėji iš DHgate? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Jokių papildomų mokesčių ar muitų perkant iš EU sandėlio
Siuntimas iš EU sandėlio vidutiniškai trunka apie 1-2 sav. Jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia, viskuo pasirūpina pardavėjas.
EU sandėlis
79 €55 €
Kuponas: BG8c9350
Pirmą kartą užsakinėji iš Banggood? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Jokių papildomų mokesčių ar muitų perkant iš EU sandėlio
Siuntimas iš EU sandėlio vidutiniškai trunka apie 1-2 sav. Jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia, viskuo pasirūpina pardavėjas.
EU sandėlis
99 €73 €
AKCIJINĖ KAINA!
Pirmą kartą užsakinėji iš Banggood? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Jokių papildomų mokesčių ar muitų perkant iš EU sandėlio
Siuntimas iš EU sandėlio vidutiniškai trunka apie 1-2 sav. Jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia, viskuo pasirūpina pardavėjas.

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

NiuxTech tikslas - padėti tau sutaupyti ir įsigyti norimą prekę už žemiausią kainą rinkoje! Kasdien dalinamės išskirtinėmis akcijomis, nuolaidos kodais bei atsakome į tavo rūpimus klausimus.

© 2022 NiuxTech. Visos teisės saugomos

X
X