Segway Ninebot D28E
Vertinimas:
Kas mums patiko?
Kas mums nepatiko?
Unboxing
Viskas labai standartiškai ir saugiai supakuota, kaip ir visi kiti Ninebot / Xiaomi paspirtukai! Dėžėje rasime visko ko reikės: manual book, pompos adapteris, vairo prisukimo varžtukai, suktuvas na ir svarbiausia pats paspirtukas bei kroviklis! Gal ir smulkmena, bet pati paspirtuko dėžė visai gražiai išmargina iš vienos pusės, tai irgi kiek labiau atkreipia akį nei standartinės dėžės.
Surinkimas / paruošimas
Viskas labai elementaru, paprasta ir greita. Prisukam 4 vairo varžtukus (1 varžtukas įdėtas kaip extra - atsarginis). Tada nuimam nereikalingus visokius apsauginius lipdukus, pripučiam padangas iki 50 PSI su praktiška Xiaomi 1S elekrine pompa ir jungiam pakrauti. Pakrovus (arba meanwhile) - prisjungiam prie Segway APP'so ir aktyvuojame paspirtuką!
Pirmi Įspūdžiai
Kadangi pašonėje turėjau Xiaomi 1S paspirtuką, tai lyginau pagrinde su juo. Taigi... Ninebot D28E savo gabaritais yra kiek didesnis už Xiaomi 1S. Ninebot turi didesnes ir komfortiškesnes 10" padangas, kai Xiaomi 1S - mažesnes 8,5". Pats rėmas atrodo taip pat masyvenis ir tvirtesnis, na o papildomi raudonos spalvos rėmo akcenai tik dar labiau atkreipia dėmesį į paspirtuką. Jeigu Xiaomi 1S galima vadinti "pilka miesto pelyte", tai D28E sakyčiau "stilinga miesto voveryte"
Vietos ant stovėjimo bazės yra daugiau ant Ninebot D28E. Nors pačios bazės ilgis gal ir vienodas gaunas, bet ant Ninebot paspirtuko tiesiog praktiškiau išnaudojama ta vieta, nes bazės rėmo ir vairo strypo sujungimas padarytas iš apačios (2 raudoni vamzdžiai). Taigi sakyčiau, jog visai smart ir geras sprendimas. Tuo pačiu, vairas yra ~2cm aukštesnis ir ~5cm platesnis, taigi visumoje - patogesnis.
Sulenkimo mechanizmas identiškas ant abiejų paspirtukų - problemų su tuo nėra. Varikliukas ant D28E yra 300W, kai tuo tarpu Xiaomi 1S eina su 250W, bet apie performance įžvalgas bus atskiras kitas post'as. Dar vienas skirtumas, jog Xiaomi naudoja diskinius stabdžius, kai tuo tarpu Ninebot - būgninius. Kurie geresni - dar reikės patestuoti daugiau. Visi kiti aspektai gan idetiniški, abu turi ekraniukus su info, žinoma Ninebot apvalesnis ir stilingesnis.
Kas patiko?
Ninebot D28E paspirtukas tikrai patraukia dėmesį dėl savo modernaus dizaino bei ryškios raudonos spalvos. Man asmeniškai tikrai gražus modelis ir išsiskiria iš minios. Pati paspirtuko konktrukcija taip tvirtėsnė lyginant su Xiaomi 1S, ratukai didesni - 10" todėl šiek tiek smagiau ir komfortiškiau rieda.
Kas dar patiko tai platesnė, ilgesnė stovėjimo bazė bei aukštesnis + platesnis vairas. Šitie aspektai dar labiau prisideda prie didesnio komforto ir patogumo važiuojant bei manevruojant paspirtuką. Xiaomi 1S atžvilgiu jaučiasi tarsi toks "suspaustas" modelis, vairas gerokai siauresnis ir tas yra juntama, ypač jeigu esi didesnis / aukštesnis žmogeliukas.
Maža detalė, bet patiko, jog krovimo lizdas yra įmontuotas viršuje, todėl įkišti pakrauti laidą yra patogiau nei ieškot jungties pirštais po stovėjimo baze. Na ir šiaip, pats krovimo jungties kamštukas atrodo solidesnis ir tikrai patikimesnis nei ant Xiaomi 1S.
Kas galėtų būti geriau?
Ninebot D28E modelis atkeliauja su 300W varikliuku (tokia pati galia kaip Xiaomi Pro 2 modelio), tačiau greitis yra apribotas iki 25km/h ir, deja, bet šiuo metu nėra galimybės "nulaužti" / pasididinti momentinės galios bei greičio... Aišku, jeigu pagrinde važinėsi mieste ir esi ramus rider'is- tai tos turimo galios turėtų užtekti (na nebent sveri 80kg+ ir dar koks statesnis kalniukas paklius kelyje, tada rinktis kokį Ninebot G30).
Dėl idomumo įrašiau CFW ant Xiaomi 1S paspirtuko (padidinau galią ir greitį) ir tada padariau keletą įsibėgėjimo ir hill climb testų. Rezultatai tokie, jog į kalną geriau traukia Xiaomi 1S su CFW, ant drag'o Ninebot D28E greičiau įsibegėja, tačiau dėl didesnio max. speed (iki 27-28km/h) galiausiai Xiaomi 1S vis tiek pasiveja ir aplenkia savo "konkurentą". Žinoma, vos tik atsiras būdas įrašyt CFW ant Ninebot "D" serijos modelių, rezultatai turėtų pasikeisti Ninebot'o naudai.
NiuxTech įvertinimas
- Dizainas - Ninebot D28E
- Komfortas - Ninebot D28E
- Kokybė - Ninebot D28E
- Kompaktiškumas - Xiaomi 1S
- Customization - Xiaomi 1S
- Galia / greitis - Xiaomi 1S (su CFW)
Kurį paspirtuką pirkti?
Viskas priklauso nuo poreikių ir biudžeto. Jeigu reikia kompaktiško, patikimo, pigaus paspirtuko iki €300 - rekomenduoju Xiaomi 1S. Jeigu norisi šiek tiek daugiau galios, didesnio range, daugiau komforto - tuomet rinkis iš Xiaomi Pro 2 / Ninebot D38E / Ninebot F40. Na o šiaip, iš kokybiškų mid-range iki €600 - TOP1 pasirinkimas yra Ninebot MAX G30.
Nori sužinot daugiau apie geriausius 2023 metų elektrinius paspirtukus skirtingose kainų kategorijose? NiuxTech sudarė asmeninį TOP paspirtukų sąrašą ir palyginimą su kitais modeliais!
Geriausi 2023 elektriniai paspirtukai!
Patarimai
2023-03-16
Geriausi 2023 metų elektriniai paspirtukai – by NiuxTech
Patarimai
2024-04-15