Roborock S7 Max ULTRA robotas siurblys – geriau už S7 MaxV Ultra ir S7 Pro Ultra?

2023-06-15

Roborock S7 Max ULTRA

Vertinimas:

Customers served! 0 Customers served!

Kas mums patiko?

 • Padidinta iki 5500Pa siurbimo galia užtikrina kokybišką siurbimą
 • Naviguoja ir siurbia apie 20% greičiau nei Roborock S7 modelis
 • "Reactive Tech" priekinis sensorius gerai identifikuoja ir apvažiuoja įvairias kliūtis
 • Multifunkcinė ULTRA stotelė pasirūpina pilnu roboto aptarnavimu
 • „Quick Mapping“ dėka, siurblys greitai apvažiuoja namų erdves ir iš karto sudaro tikslų žemėlapį
 • Vibruojanti drėgno valymo šluostė yra žymiai efektyvesnė nei įprasta šluostė (pvz. Roborock S5 / S6 serija)
 • Išmanus valdymas bei daugybė naudingų nustatymų per Roborock arba Mi Home APP'są
 • ULTRA stotelė gerai išvalo bei išdžiovina roboto šluostę

Kas mums nepatiko?

 • Kiek nepatogus ULTRA stotelės vandens talpų rankenėlių dizainas (kaip ir S7 Pro / MaxV Ultra)
 • Stotelės dulkių surinkimo variklis skleidžia didžiulį triukšmą
 • Drėgno valymo šluostė pasikelia tik 5mm į viršų, todėl gali sudrėkinti ilgesnio plauko kilimus
 • Norint pakeisti drėgno valymo šluostę, reikia apversti robotą siurblį. Nėra ištraukiamo dizaino kaip pvz. ant Roborock S7

Unboxing

Roborock S7 Max ULTRA robotas siurblys apžvalgai atkeliavo iš Geekbuying internetinės parduotuvės. Pristatymu į namus pasirūpino DPD kurjeris, kelionė truko kiek mažiau nei 2 sav.

Gaminio pakuotė papildomai buvo įtalpinta į transportavimo dėžę. Ši dėžė teturėjo labai nedidelius brūkštelėjimus, tokie manau net nesiskaito kaip pažeidimai. Pati pakuotė atrodė puikiai, jokių transportavimo žymių.

Komplektacija: siurblio aptarnavimo stotelė bei jos rampa siurblio užvažiavimui, pats robotas siurblys, elektros tinklo laidas, instrukcija, papildomas dulkių maišelis stotelei. Pačioje stotelėje yra trys atskiros talpos skirtos: švariam vandeniui, purvinam vandeniui, ištrauktoms šiukšlėms / dulkėms.

Kokybė

ULTRA stotelė -  visos vandens talpos, kurios skirtos Roborock S7 Max ULTRA aptarnavimui, įsistato tvarkingai ir standžiai. Patys talpų dangteliai užsidaro sandariai ir dėl to jog turi gumines tarpines, todėl jokių pratekėjimų neturėtų nutikti.

Surinktų šiukšlių / dulkių talpa užsidengia plastikiniu dangteliu. Talpos viduje naudojamas vienkartinis medžiaginiai maišelis, šiam užsipildžius tereikės pakeisti į naują. Kadangi komplekte yra dar vienas papildomas, tai turėtų užtekti pirmiems keliems mėnesiams.

Kaip ir vandens taip ir surinktų dulkių „nuotėkio“ aplinkui nematyti. Tad stotelės surinkimo bei pačio plastiko kokybei kažkokių pastabų neturiu. Vienintelė smulkmena ko pasigedau tai žymėjimo kiek pilti švaraus vandens į jai skirtą talpą. Nešvaraus vandens talpa viduje turi plūdę, todėl užsipildžius talpai, robotas atitinkamai apie tai praneš.

Priekinėje dalyje yra LED indikacinė lemputė, galinėje dalyje jungiasi maitinimo laidas. Laido perteklių galima suvynioti tam skirtoje vietoje. Taip pat nugarinėje dalyje matomas guminis uždangalas, jį nuėmusi radau micro USB jungtį bei atskirą kištuką su šalia jo pažymėtų maitinimo išėjimo simboliu. Micro USB jungtis labai tikėtina jog skirta „firmware“ perrašymui, tačiau įdomu ką papildomas maitinimo kištukas turėtų daryti?

Ant Roborock S7 Max ULTRA viršutinės dalies matomi trys mygtukai: įjungimo / valymo, „spot cleaning“ / užrakinimui nuo vaikų, grįžimui į „dock‘ą“. Viršuje integruotas 360 laipsnių besisukantis  lazeris yra skirtas navigacijai bei žemėlapio piešimui. Tikslesniam kliūčių aptikimui, šis Roborock modelis priekyje turi 3D sensorių.

Šiukšlių konteineris kaip ir daugumoje išsiima prieš tai pakėlus roboto viršutinį dangtelį į viršų. Volelis skirtas surinkti šiukšles nuo žemės yra pilnai guminis, be šerelių. Vidinėje dulkių dėžutėje  esantį filtrą galima plauti, tik po plovimo būtina pilnai išdžiovinti.

Grindų šluostė užsideda ant roboto dugno. Švariu vandeniu Roborock S7 Max ULTRA pasipildo pats, įvažiuojant į stotelę siurblio užpakaline dalimi, o surinktų šiukšlių išsiurbimą į stotelėje esantį šiukšlių maišelį bei baterijos įkrovimą robotas atlieka įvažiuojant priekine dalimi.

Funkcionalumas

Stotelės paskirtis ir funkcijos: surinkti šiukšles iš roboto, išplauti purviną šluostę, išdžiovinti drėgną šluostę, pasipildyti švariu vandeniu bei įkrauti roboto bateriją. Prieš kiekvieną valymą robotas automatiškai pasipildo švariu vandeniu į savo mažesnę talpą. Po kiekvieno siurbimo, siurblys grįžtą į stotelę išsivalymui.

Įvažiavus galu išplaunama medžiaginė šluostė, tam stotelėje yra įtaisytas šepetys kuris besisukant valo šluostę. Vėliau, po „vonios“ procedūros, robotas išvažiuoja ir apsisuka, jog galėtų įvažiuoti priekiu. Tokioje padėtyje iš jame esančio šiukšlių konteinerio ištraukiamos šiukšlės / dulkės. Galiausiai, Roborock S7 Max Ultra lieka tokioje padėtyje jog galėtų įkrauti bateriją ir išdžiovinti drėgną šluostę.

Roborock S7 Max Ultra gali būt valdomas Xiaomi Home arba Roborock APP’sų pagalba. Su kiekvienu modeliu šiose programėlese atsiranda vis daugiau funkcijų ir galimybių. Labai į detalumą nesileisiu, tačiau paminėsiu kas tikrai man pasirodė „smart“.

Stotelės nustatymų meniu lange, galima pasirinkti po kiek laiko grindų plovimo robotas grįžtų į stotelę išsiplauti šluostės. Mažiausias nustatymas kas 10 min., didžiausias kas 50 min. Automatinis šluostės džiovinimas – po kiekvieno plovimo šluostė bus išplauta ir išdžiovinta. Galima nustatyti laiko intervalą valandos tikslumu nuo 2 iki 4 val.

Reaktyvus kliūčių vengimas (ROA) – šiame nustatyme yra du galimi pasirinkimai. ROA algoritmas realiu laiku aptiks kliūtis ir sumažins patekimą į susidariusius „spąstus“. Mažesnio susidūrimo režimas - iš anksto numatykite sienas ir baldus, kad sumažintumėte priekinių susidūrimų skaičių, angliškai vadinama “less collision mode”.

Siurbimas

Šiam testui nustačiau tik siurbimo funkciją (be drėgno valymo) ant galingiausio “MAX+” režimo. Ant grindų pabėriau šiek tik smėliuko iš lauko. Robotas kuo puikiausiai susidorojo su šia užduotimi. Rezultatu esu patenkintas labiau nei lyginant su Roborock S7.

Naujasis S7 Max Ultra šį darbą atliko ne tik kokybiškiau, bet ir greičiau. Kadangi grindys išklotos plytelėmis, tai senasis Roborock S7 (2500Pa) dažniausiai palikdavo nešvarumų tarp plytelių tarpų, o šiam S7 Max Ultra problemų tarpai nesudarė. Taigi, šioje vietoje įsitikinome, jog 5500Pa siurbimo galia nėra tik marketinginis triukas.

Drėgnas valymas

Drėgno valymo bandymui ant tų pačių grindų plytelių užlašinau kakavos gėrimo. Šiek tiek padžiovinau naudojant plaukų feną, jog dėmės labiau pridžiūtų. Bandymo tikslas pasižiūrėti kiek kartų robotukui reikės pravažiuoti su drėgna vibruojančia šluoste, jog pilnai viską išvalytų.

Panašaus tipo bandymas buvo atliktas ir su Roborock S7 modeliu. Šio modelio apžvalgos video galite rasti čia. Jog nereikėtų ilgai laukti, programėlėje pažymėjau pasirinktos zonos valymą. Po pirmojo važiavimo Roborock S7 Max Ultra nuvalė apie 35% dėmių. Antruoju važiavimu, nuvalė apie 70%, 3-iasis važiavimas buvo galutinis ir po jo dėmių aplamai neliko.

Tiek S7 tiek S7 Max Ultra, nepakako vieno važiavimo. Tiesa, reikia paminėti, jog šis testas buvo gal kiek “perspaustas” ir realybėje tokių didesnių pridžiūvusių situacijų greičiausiai nepasitaikys. Na ir kiek “off-topic”, bet palyginimui bei idomumo dėlei - Roborock Dyad Pro rankinis modelis panašaus tipo dėmes valo žymiai efektyviau.

Dulkių surinkimas į stotelę

Šio bandymo tikslas patikrinti ar „reaktyvinis“ variklis kokybiškai sutraukia į stotelėje esantį maišą šiukšles / dulkes iš roboto siurblio vidinės dėžutės. Siurbiami buvo tiek kilimai, tiek grindys ant kurių buvo išbarstyta šiek tiek smėlio. Po atlikto siurbimo patikrinau, kiek pavyko surinkti šiukšlių.

Esamo kiekio pilnai pakako bandymui atlikti. Po įsiurbimo į stotelę atidarius siurblio plastikinę talpą radau tik kelis plaukus, kurie prikibo prie oro filtro. Patraukus pirštais jie lengvai atkibo. Testavimo metu dulkių išsiurbimui programėlėje buvo parinktas „SMART“ nustatymas, tad jeigu būčiau nustatęs ant “MAX”, labai tikėtina, jog roboto dulkių dėžutė būtų tik dar švaresnė.

Kliūčių apvažiavimas

Pats įdomiausias bei, mano nuomone, aktualiausias testas. Kadangi gamintojas priekyje roboto įtaisė "Reactive Tech" sensorių kuris fiksuoja kliūtis, verta buvo pabandyti kaip reaguos į atsiradusias kliūtis ant grindų. Bandymo tikslui buvo pasirinkti 3 daiktai: vaikiškas žaislas, vaikiško dydžio batas bei telefono kroviklis.

Visus šiuos daiktus robotas identifikavo ir apvažiavo be didesnių priekaištų. Nebuvo jokių bandymų nustumti ar pervažiuoti objektų su savo korpusu. Tiesa, vienu momentu minimaliai prisilietę prie kroviklio laido su savo šoniniu šepetėliu.

Kas patiko?

Prieš kuriant naują žemėlapį, programėlė pasiūlo pirmiausiai pasidaryti „quick mapping“. Tokiu būdu robotas greitai apvažiuoja bei nuskenuoja namų erdves ir sudaro žemėlapį. Galiu tik patvirinti, kad testavimo metu tikrai greitai apvažiavo ir tiksliai subraižė ribas, kurios vėliau buvo matomos APP’se.

Savaiminis šluostės išvalymas. Labai patogu, jog nereikia po kiekvieno atlikto valymo nuiminėti šluostės ir jos plauti rankiniu būdu arba mesti į skalbimo mašiną. Po bandomojo grindų plovimo testo, nuėmiau šluostę nuo roboto ir perploviau su muilu. Vanduo tikrai buvo pakankamai švarus.

Prie kokybiškai išvalytos šluostės,  kaip didelį pliusą, dar paminėčiau ir džiovinimo funkciją. Nereikia sukti galvos kaip nepamiršti po valymo išplauti ir išdžiovinti šluostę. Lyginant džiovinimo garsą su bandyta „šluotsiurbe“ Roborock Dyad Pro, tai šio S7 Max Ultra garso lygį prilyginčiau uodo zvimbimui (veikia ganėtinai tyliai).

Pradžioje, buvau gal kiek skeptiškai nusiteikęs dėl ULTRA stotelėje naudojamų vienkartinių dulkių maišelių. Tačiau žiūrint iš higienos ir patogumo pusės tai yra kur kas pranašiau už daugkartinį konteinerį. Juk dažnai „išpurtant“ iš jo sukeliamas dulkių kamuolys bei dalis tikrai patenka ant grindų. O čia - išmetei ir pamiršai. Kaina papildomų maišelių taip pat “nesikandžioja”, ypač pakaitalų, ne Roborock. Na ir aplamai keisti reikės maždaug tik kas 3-6 savaites.

Siurbimo greitis. Namuose kurį laiko karaliavo Roborock S7, tai šis naujokas Roborock S7 Max ULTRA tą patį namų plotą išsiurbė per 19 minučių, kai senasis S7 per 26 minutes. Net ir tiesiog stebint robotą darbą, matosi jog jis juda daug užtikrinčiau ir sparčiau.

Kas nepatiko?

Dulkių iš roboto konteinerio išsiurbimas į stotelės dulkių maišą. EINA SAU kaip jis garsiai tai daro. Net jeigu rankiniu būdu paspaudi tuštinimo mygtuką, programėlė išmeta pranešimą apie keliamą didžiulį triukšmą valymo proceso metu.

Šluostės nuėmimas nuo roboto apačios. Jeigu lyginant su Roborock S7, tai jame atskirai nusiima platforma ant kurio medžiaginiais lipdukais tvirtinasi šluostė. Šiame Roborock S7 Max ULTRA reikia ištraukti robotą iš įkrovimo stotelės, tada jį apversti ir tik tada galima nuimti šluostę.

Ir nors tai nėra pats patogiausias sprendimas, iš kitos pusės - šluostės keitimas bus atliekamas tik kas kelis mėnesius. Juk ULTRA stotelė pati kaskart pasirūpina, jog ši šluostė būtų kruopšiai  išplauta ir išdžiovinta. Tai sakyčiau, čia maža smulkmena.

Jeigu namie turite ilgesnio plauko kiliminę dangą, deja, bet didelė tikimybė, jog drėgno valymo metu, kilimas bus lengvai sudrėkintas. Taip gali nutikt dėl to, jog roboto šluostės platforma pakyla tik 5mm, o tokio aukščio dažniausiai užtenka tik trumpo plauko kilimams. Iš kitos pusės, galite per programėlę nustatyti, jog jeigu siurblys aptiks kiliminę dangą - jis ant jos nevažiuos.

Na ir galiausiai, šiek tiek užkliuvo vandens talpų rankenos. Kai norima pripildyti ar ištuštinti reikia pirmiausiai nulenkti rankeną, ir tik tada galima atidaryti talpos dangtelį. Pildant vandenį, nieko tokio, ištuštinant šiek tiek nepatogu.

Verdiktas

Turbūt daugelis iš mūsų ieškome sprendimų, kaip pasilengvinti namų buities darbus. Naujasis robotas siurblys Roborock S7 Max ULTRA šiuo klausimu tikrai pagelbės. Didelė siurbimo galia bei vibruojanti drėgno valymo šluostė pasirūpins kokybiška kasdiene grindų švara.

Priekyje esantis "Reactive Tech" sensorius aptiks didžiąją dalį kliūčių jūsų namuose ir apvažiuos jas be didesnių sunkumų. ULTRA stotelė savo ruožtu pasirūpins, jog robotas visada išvažiuotų tiek su švaria šluoste, tiek su tuščia dulkių dėžute, bei pilnai užpildyta vandens talpa pastoviam šluostės drėkinimui ir efektyviam valymui.

Gamintojas savo produktų šeimos sąraše turi kelis panašius parametrus turinčius robotus: Roborock S7 Pro Ultra, Roborock S7 Max Ultra, Roborock S7 MaxV Ultra. Šių modelių skirtumus bei palyginimų lentelę galite matyti žemiau.

Kodėl verta rinktis S7 Max Ultra?

1. Roborock S7 Max Ultra priekyje turi "Reactive Tech" sensorių, o ne įprastą kamerą. Tai užtikrina daugiau privatumo bei saugumo duomenų nutekėjimui. Tuo pačiu, šis naudojamas Roborock sensorius užtikrina gerą funkcionalumą bei veikimą apvažiuojant įvairias kliūtis.

2. Roborock S7 Max Ultra turi automatinį šluostės džiovinimą. Tuo tarpu S7 MaxV ULTRA bei S7 Pro ULTRA šios funkcijos neturi (arba reikia papildomai įsigyti modulį prie stotelės). Su šia džiovinimo funkcija sumažinsite tikimybę turėti blogą kvapą ir tuo pačiu užkirsite kelią drėgnoje terpėje mėgstantiems veistis mikrobams.

3. Roborock S7 Max Ultra kaina yra gerokai mažesnė nei S7 MaxV Ultra modelio, o funkcionalumas beveik toks pats. Dėl šios priežasties naujasis S7 Max Ultra gaunasi geresnis kainos / kokybės / parametrų pasirinkimas. Žinoma, jeigu 3D kliūčių sensorius nėra aktualus jūsų namams bei šluostės džiovinimo funkcija nėra svarbi - tuomet galite dar labiau sutaupyti įsigiję Roborock S7 Pro Ultra modelį.

Roborock S7 Max ULTRA
S7 Max ULTRA (Gshopper)
S7 Max ULTRA (DHgate)
Dulkių maišai stotelei (20 vnt.)
Priedų rinkinys
EU sandėlis
999 €871 €
Kuponas: gshopper150
Pirmą kartą užsakinėji iš Gshopper? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Jokių papildomų mokesčių ar muitų perkant iš EU sandėlio
Siuntimas iš EU sandėlio vidutiniškai trunka apie 1-2 sav. Jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia, viskuo pasirūpina pardavėjas.
EU sandėlis
999 €809 €
Kuponas: NIUXTECHS7
Pirmą kartą užsakinėji iš DHgate? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Jokių papildomų mokesčių ar muitų perkant iš EU sandėlio
Siuntimas iš EU sandėlio vidutiniškai trunka apie 1-2 sav. Jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia, viskuo pasirūpina pardavėjas.
Kinijos sandėlis
29 €21 €
AKCIJINĖ KAINA!
Pirmą kartą užsakinėji iš Geekbuying? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Svarbu pasirinkti "Priority Line" siuntimo metodą
Siuntimas iš Kinijos (CN) sandėlio vidutiniškai trunka apie 3-4 sav. Svarbu pasirinkti "Priority Line" siuntimo metodą, jog nebūtų jokių papildomų mokesčių ar muitų.
Kinijos sandėlis
29 €19 €
AKCIJINĖ KAINA!
Pirmą kartą užsakinėji iš DHgate? Sužinok, kaip užsakyti!

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

X
X