NiuxTech išbandė Roborock H7 rankinį belaidį siurblį. Dalinamės savo įspūdžiais!

2022-11-05

Roborock H7

Vertinimas:

Customers served! 0 Customers served!

Kas mums patiko?

  • OLED ekrane matoma informacija apie siurbimo galią ir baterijos likutį
  • Universalus pagrindinis šepečio antgalis - tinka įvairiai dangai
  • Komplektacijoje daug visokių papildomų antgalių ir priedų
  • "MagBase" - patogus magnetinis antgalių sukabinimo sprendimas
  • Pastovaus siurbimo fiksavimas (lock), kad nereikėtų pastoviai laikyt power mygtuko
  • Galimybė naudoti vienkartinius maišelius - ypač aktualu, jeigu turite alergijų dulkems ir pan.

Kas mums nepatiko?

  • Nėra galimybės išjungti automatinio siurbimo galios didinimo funkcijos
  • Komplektacijoje nėra papildomo  drėgno valymo antgalio
  • Norint naudoti vienkartinius dulkių maišelius - teks papildomai nusipirkti ir išleisti daugiau pinigų 

Unboxing

Roborock H7 užsakėm iš Geekbuying el. parduotuvės. Siunta iš EU sandėlio atkeliavo per 5 darbo dienas, pristatė kurjerisi tiesiai į namus. Jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikėjo. Siurblio dėžė buvo saugiai supakuota į papildomą transportavimo dėžę, todėl jokių pažeidimų nebuvo.

Atidarius pagrindinę dėžę - viduje radome viską tvarkingai sudėta į savo vietą. Kiekviena detalė, kiekvienas siurblio antgalis ir kiti priedai taipogi supakuoti į apsauginius plastikinius maišelius, žodžiu high quality unboxing patirtis. 

Kokybė

Nuo pat pirmų unboxing akimirkų Roborock H7 pasirodė kaip aukštės klasės produktas. Gera surinkimo kokybė, tikrai nesijaučia kažkokių "cheap" medžiagų ar detalių, visi sujungimai tvarkingi, gražiai sueina. Dizainas lygiai taip pat solidus ir malonus akiai. Patiko, jog yra OLED ekraniukas, visi mygtukai savo vietoje, patogūs naudoti.

Komplektacija

Iš esmės dažniausiai namuose išnaudojami priedai/atngaliai buvo tik du: pagrindinis "V-formos" motorizuotas šepetys (kietai ir kiliminei dangai) ir trumpas antgalis su šereliais (mažesniems paviršiams nusiurbti). Žinoma, testo metu taip pat išbandėm ir siauresnį motorizuotą antgalį sofai. Tai realiai Roborock H7 komplektacijoje rasi visko ko reikia, apart drėgno valymo priedo (kurį galima įsigyti atskirai).

Siurbimo kokybė

Pasijungus ant 160AW galingiausio mode - siurblį kartais būna tikrai sunku atplėšti to vidutinio plauko kilimo, nes įsisiurbia stipriai. Žinoma, naudojant MAX galią - baterijos užteks vos apie 10 min., bet taip jau yra ant visų belaidžių siurblių. Tiesa, MAX mode prireiks tik labai extra atvėjais, asmeniškai dažniausiai naudoju vidutinį lygį ir jo pilnai užtenka. Taigi, Roborock H7 siurbia gerai ir kokybiškai, ant "V-formos" šepečio neužsikabina per daug ilgų plaukų, tad ir nukrapštyt tenka retai. 

Kas patiko?

"MagBase" priedai - iš esmės tai prie kiekvieno antgalio primontuoti magnetai, kurie greitai ir lengvai užsideda tiek ant komplekte pridedamos krovimo / laikymo stotelės, tiek ant bet kokio kito metalinio paviršiaus, pvz. šaldytuvo. Revoliucija? - Ne. Patogumas? - Taip. Kažkas naujo? - Taip.

OLED ekraniukas suteikia tikslios informacijos apie baterijos likutį, pasirinktą siurbimo mode ir žinoma rodo - minutėm ir sekundėm - kiek laiko dar užteks siurbti pasirinktu vienu ar kitu galingumu. Prie viso šito dar pridėčiau atskirą "lock" mygtuką, kurį paspaudus - nebereikia pastoviai laikyti siurbimo mygtuko. Patogu ir praktiška.

Galimybė naudoti keičiamus dulkių maišelius, kurių deka išvengsite dulkių nubirėjimo / išsisklaidymo kai tuštinate įprastą dulkių surinkimo talpą. Jeigu esate jautrus, alergiškas dulkėms ir norite daugiau patogumo / pedantiškumo - tuomet tokia opcija turėtų jus pradžiuginti. Tiesa, maišelių kainos apie 50 cnt. / vnt., o keisti teks gan dažnai.

Kas nepatiko?

Automatininis kiliminės dangos aptikimas / automatinis galios padidinimas. Nors šią funkciją iš esmės pridėčiau prie privalumų, bet asmeniškai norėčiau turėt galimybę išjungt / įjungti ją kada aš noriu. Jeigu kilimas yra mažesnis ar lengvenis, jis gali nesunkiai įsisukti į šepetį ir tuomet šepečio motoriukas bus blokuojamas. Taigi, tokio tipo kilimėlius bus labai sunku išsiurbti, nes galia automatiškai pasididina.


Pagrindinys šepetys galėtų būt su įmontuota LED šviesa, tam, jog tamesniu paros metu arba po baldais (kur nėra apšvietimo) būtų galima geriau matyti dulkes. Tokį sprendimą jau yra pasiūlę keli ROIDMI siurblių modeliai, o ir ant naujojo Dreame V12 (trumpo siauro antgalio) yra įmontuota praktiška šviesytė.

Būtų sveikintina, jeigu Roborock H7 iškart dėžėje atkeliautų ir su drėgno valymo antgaliu. Žinant, jop pats siurblys akcijos metu kainuoja apie 250 EUR + drėgno valymo antgalio kaina sieka apie 80-90 EUR, tai jau gaunas visai nemaža pinigų suma...

Verdiktas

Jeigu ieškote aukštos kokybės, galingo rankinio belaidžio siurblio, su gera siurbimo kokybe, tinkamo naudojimui tiek ant kietos, tiek kiliminės dangą, norite extra privalumų ir patogumų, tokių kaip dulkių maišelių naudojimas, patogiai ir lengvai magnetų pagalba prilimpantys priedai - tuomet Roborock H7 tikrai bus nuostabus pasirinkimas.

Jeigu ieškote kažko panašaus, bet Jums nereikia anksčiau išvardintų privalumų ir norite gaut geriausią kainos / kokybės variantą - rekomenduočiau pasižvalgyti į Dreame T20 / V11 modelius (~ 230 EUR). Jeigu turite namie robotą siurblį, ir ieškote extra paprasto pagalbinio rankinio siurblio iki 180 EUR - turėtų puikiai tikti Dreame T10 / V10.

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

X
X