NEWTRAL MagicH-BPro ergonominė kėdė – ar verta investuoti į patogumą ir komfortą?

2024-03-28

Dirbantiems iš namų bei ilgą laiką praleidžiantiems prie kompiuterio, labai svarbu pasirūpinti patogia ir komfortiška darbo vieta. Šį kartą NiuxTech komanda nusprendė ištestuoti NEWTRAL MagicH-BPro ergonominę kėdę, apie kurios privalumus bei trūkumus sužinosite šioje apžvalgoje.

NEWTRAL MagicH-BPro

Vertinimas:

Customers served! 0 Customers served!

Kas mums patiko?

 • Daug skirtingų zonų, kurios reguliuojasi pagal poreikius
 • Orui pralaidi medžiaga nugaros ir galvos atramai
 • Minkšta ir patogi sėdynė
 • Reguliuojama apatinės nugaros dalies zona (fiksuotas ir prisitaikantis)
 • Tylūs ir lengvai važiuojantys ratukai
 • Faina "pa'chill'inti" atsilošus bei užsidėjus kojas ant kojų atramos
 • Geras kainos / kokybės santykis

Kas mums nepatiko?

 • Kai kurios detalės turi skirtingą pilkšvą atspalvį
 • Šviesios spalvos modelis linkęs labiau išsitepti (juodos spalvos modelis praktiškesnis)
 • Po kelių savaičių atsirado girgždėjimas ties sujungimo vietomis
 • Spyruoklė adaptyviam juosmens prilaikymui pasirodė per minkšta

Unboxing

NEWTRAL MagicH-BPro kėdė atkeliavo iš Geekmaxi elektroninės parduotuvės. Pristatymas iš europos sandėlio į Lietuvą truko kiek daugiau nei savaitę, o tuo pasirūpino DPD kurjeris. Tranportavimo metu siunta nenukentėjo, viskas gražiai ir kompaktiškai sutalpinta į vidutinio dydžio dėžę, kuri sveria virš 30kg. Tiesa, viena detalės dėžė viduje buvo kiek praplyšusi, bet tai jokios žalos nepadarė.

Pačioje dėžėje radome: atskirai supakuotas kėdės dalis, baltas pirštines (o kodėl gi ne?), surinkimo instrukciją, varžtus bei reikiamus įrankius, jog būtų galima surinkti šią MagicH-BPro ergonominę kėdę. Pats surinkimas užtruko apie 15 minučių.

Pirmi įspūdžiai

Surinkimo kokybę vertinu teigiamai. Panaudotos medžiagos tikrai atitinka kainą. Nėra to nusivylimo jausmo, kad galėčiau prisikabinti dėl pigaus plastiko, nesueinančių detalių ar panašiai. Viskas gražiai susidėjo, užsitvirtino, atsisėdęs jauties stabiliai ir komfortiškai.

Tiesa, vienintelis dalykas, kuris krito į akį surinkinėjant kėdę buvo tai, jog tam tikrų detalių plastiko / metalo spalva skiriasi. Pavyzdžiui ta vieta, kur išsitraukia ir atsilenkia atrama kojoms galima pamatyti, jog yra net 3 skirtingi atspalviai. Gražiau žiūrėtųsi, jeigu spalvos sutaptų ir būtų vientisumas.

Na ir atvirai kalbant, pati spalva tokia “savotiška”. Grąžina 25 metus atgal kai buvo tie dideli CRT monitoriai ir vat ta tokia pilkšva kreminė spalva kaip tų monitorių plastikas. Aišku, čia gal subjektyvus dalykas dėl tos spalvos, bet jeigu dabar reiktų rinktis - tai tikrai imčiau juodos spalvos modelį, kuris būtų ir praktiškesnis, nes ne taip lengvai susitepa.

Ergonomija

NEWTRAL MagicH-BPro kėdė turi nemažai zonų, kurias galima pasireguliuoti ir prisitaikyti pagal save. Mano ūgis apie 185cm ir kėdę visada esu nusistatęs aukščiausioje pozicijoje. Keliai gaunasi sulenki apie 90° laipsnių, o sėdimoji vieta patogiai atsiremia į minkštą pagrindą. Darau prielaidą, jog kėdė idealiausiai tiktų žmonėms iki 190cm.

Pati sėdynė minkšta, audinys malonus ir kokybiškas. Tikrai nejaučiu kažkokio nuovargio ar kad būtų nepatogu sėdint net ir ilgas valandas prie darbo stalo. Rankų atramos turi 4 skirtingas aukščio pozicijas, kuriose užsifiksuoja ir taip pat juda į priekį bei šonus.

Nugaros atrama tvirta, tinklelis patvarus bei tuo pačiu suteikia gerą oro pralaidumą. MagicH serijos modeliai naudoja spyruoklės principu paremta technologiją apatinės nugaros dalies atramai. Galima pasirinkti statinę poziciją, kuomet spyruoklė užsifiksuoja ir nejuda, arba nustatyti, jog atrama automatiškai prisitaikytų prie juosmens.

Tuomet dar galima pasireguliuoti pasipriešinimo lygį sukiojant gale įmontuotą oranžinės spalvos “ratuką” į vieną arba kitą pusę. Aš asmeniškai pasirinkau fiksuotą poziciją, nes nustatęs net ir ant MAX (didžiausio) pasipriešinimo - man spyruoklė kiek per minkšta, per lengvai juda.

Žinoma, kaip ir ant kitų ergonominių kėdžių, galima pasirinkti nugaros pasvirimo kampą. Iš viso yra net 4 užsifiksuojančios padėtys. Jeigu sugalvotumėt ant kėdės pasidaryti pertraukėlę - galima atsilenki pilnai iki 136° laipsnių kampo, išsitraukti kojų atramą ir komfortiškai pagulėti ar net pasnausti.

Galvos atrama turi tokį pat audinio tinklelį kaip kad nugaros atrama, tik čia jis kiek mažiau įtemptas. Reguliuojasi tiek aukštis, tiek gylis, tiek pakreipimo kampas, tad tikrai atrasite sau patogiausią ir komfortiškiausią tašką.

Apatinė kėdės dalis (kojos) tvirta, metalas padengtas sidabriniais blizgiais dažais, ratukai - aliuminiai su minkštesnio plastiko padengimu. Juda, važinėja lengvai į visas puses, nestringa. Kolkas nepastebėjau, jog liktų kažkokie subraižymai ant parketo. Pati kėdė aplink savo ašį sukiojasi sklandžiai, su pakelimo / nuleidimo hidraulika irgi viskas tvarkoje.

Kas patiko?

NEWTRAL MagicH-BPro kėdę tikrai galima vadinti ergonomine kėde. Patogu kai gali viską komfortiškai susireguliuoti pagal savo poreikius: aukšti, nugaros, rankų, galvos atramas. Sėdynė minkšta, nesijaučia nuovargis net ir užsibūnant ilgesnį laiko tarpą. Patiko, kad nugaros atrama pralaidi orui, todėl nesudarys diskomforto dėl prakaitavimo.

Kas nepatiko?

Pilkos spalvos modelis ganėtinai teplus, ne toks praktiškas kaip juodas. Ir ta spalva man asmeniškai tokia blanki, nesuteikia vizualinio “premium” įvaizdžio. Po kelių savaičių naudojimo atsirado tokie tarškėjimai, kurie greičiausiai sklinda iš sujungimo vietų, kurios reguliuojasi (nugaros atramos). Bet čia turbūt normalu, nes ir anksčiau turėta brangesnė ergonominė kėdė skleidė panašius garsus.

MagicH-BP vs MagicH-BPro

Šiuo metu rinkoje galime rasti 2 skirtingus šios NEWTRAL MagicH kėdės modelius. Esminiai skirtumai yra tokie, jog “BPro” modelis turi labiau reguliuojamą galvos atramą, ratukų pagrindas iš aliuminio (BP modelio iš geležies). Tai pat “BPro” modelio pagrindas (kur susideda ratukai) susideda iš dviejų detalių, tad turėtų būt kažkiek stabilesnis ir patvaresnis.

Verdiktas

Jeigu dirbate sėdimą darbą ar praleidžiate ilgas valandas žaisdami kompiuterinius žaidimus ir dar neturite kokybiškos ergonominės kėdės - tikrai siūlyčiau pradėt apie tai galvoti. NEWTRAL MagicH-BPro, mano nuomone, yra puikus kainos / kokybės pasirinkimas. Panašūs modeliai Lietuvoje kainuoja gerokai daugiau.

Asmeniškai gal netgi labiau rekomenduočiau rinktis pigesnį MagicH-BP modelį, kuris rašant šią apžvalgą su akcija kainuoja €199. “BPro” modelis gal vizualiai kiek labiau atrodo premium dėl sidabrinių kojų pagrindo ir turi įvairiapusiškiau reguliuojamą galvos atlošą, bet nežinau ar tikrai verta mokėti už tuos “upgrade’us” €60 daugiau.

NEWTRAL MagicH ergonominė kėdė
BPro (Juoda)
BP (juoda)
EU sandėlis
399 €259 €
Kuponas: SI57QAUS
Pirmą kartą užsakinėji iš Geekmaxi? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Jokių papildomų mokesčių ar muitų perkant iš EU sandėlio
Siuntimas iš EU sandėlio vidutiniškai trunka apie 1-2 sav. Jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia, viskuo pasirūpina pardavėjas.
EU sandėlis
339 €199 €
Kuponas: F7M4H2FD
Pirmą kartą užsakinėji iš Geekmaxi? Sužinok, kaip užsakyti!
INFORMACIJA:Jokių papildomų mokesčių ar muitų perkant iš EU sandėlio
Siuntimas iš EU sandėlio vidutiniškai trunka apie 1-2 sav. Jokių papildomų mokesčių ar muitų mokėti nereikia, viskuo pasirūpina pardavėjas.

O norit dar labiau pasirūpinti sveiku gyvenimo būdu, reguliuojamo aukščio stalas, toks kaip ACGAM būtų puikus derinys prie patogios ergonominės kėdės. P.S. būtent ACGAM stalas ir buvo įkomponuotas šios apžvalgos metu, šalia NEWTRAL kėdės.

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

X
X