Išbandėme pripučiamas SUP irklentes iš gshopper. Dalinamės savo įžvalgomis!

2022-08-07

Wowspeed pripučiama SUP irklentė

Vertinimas:

Customers served! 0 Customers served!

Kas mums patiko?

  • Gera surinkimo kokybė
  • Daug extra priedų komplekte (kuprinė, pompa, dėklas telefonui)
  • Patogi transportavimo kuprinė
  • Kompaktiška - užima ne daug vietos, patogu transportuoti ir sandėliuoti
  • Labai smagi pramoga
  • Puikus kainos / kokybės santykis

Kas mums nepatiko?

  • Silpnokas irklo fiksatorius
  • Transportavimo kuprinės kokybė galėtų būti geresnė
  • Reikalauja nemažai pastangų ir laiko pripūsti su komplekte pridedama rankine pompa

Unboxing

Irklentė atkeliavo vidutinio dydžio dėžėje. Pats siuntimas užtruko apie 7-8 dienas, pristatė kurjeris tiesiai į namus. Dėžėje atskirai buvo supakuota SUP irklentė (kuprinėjė) ir tuomet visi kiti priedai: pompa, irklas, telefonas dėklas, pelekas, repair kit'as - atskirai. Gaila, bet viename komplekte pompa buvo neveikianti - tai informavom apie tai pardavėją ir sakė, jog atsiųs naują pompą. Na bet gerai, jog užsakėm 2 vnt. - tai su antra pompa viskas OK.

Kokybė

Atvirai pasakius, neturėjau visiškai jokių aukštų lūkesčių šioms SUP irklentėms, bet kai kaina ~170€, tai nusprendžiau tiesiog pabandyt, nes dabar šios lentos visiškai ant "bangos". Na ir kaip už tokią kainą - sakyčiau tikrai 100%+ verta ir pačios irklentės kokybė tikrai gera. Surinkimas, suklijavimo linijos tvarkingos, pati medžiaga irgi tvirta, atrodo tikrai atspari. Paminkštinimas ant viršutinės lentos dalies taip pat kokybiškas, pūtimo anga tvarkinga, žodžiu pirmi įspūdžiai labai teigiamai nuteikia. Yeee!

Pasiruošimas

Pirmą kartą išpakuoti, susipažinti, pripūsti SUP lentą, uždėti peleką, surinkti irklą užtruko kažkur apie 20 min. Sunkiausia ir ilgiausia dalis buvo, žinoma, pompavimas rankine mechanine pompa, ypač prie didesnių karščių. Na ir sunkiausia pasidaro pačioje pabaigoje, kai reikia pasiekti 10-15PSI lygį. Tuo metu iškart pagalvojau ir nusprendžiau, jog reikės ieškotis ir pirkti elektrinę pompos šitam reikalui bei pasilengvinti sau gyvenimą. Irklas susideda iš 3 dalių, jis yra reguliuojamo ilgio, o surinkti jį užtruko vos keletą sekundžių. Pagrindinis pelekas taip pat ganėtinai lengvai įvažiuoja į jam skirtą vietą ir užsifiksuoja papildomu plastikiniu saugikliu.

Plaukimas

Jeigu vis dar skaitote šitą apžvalgą, reiškias, jog SUP irklentės atlaikė plaukimo testus, nepaskendo, o NiuxTech komanda vis dar gyva! Haha. O jeigu rimčiau, tai labai smagiai pasiplaukiojom 2 dienas iš eilės Žaliuosiuose Ežeruose. Antrą dieną bandėm ir su draugais, tai bandėm plaukiot 2 saugusieji žmonės ant 1 irklentės. Tai galiu drąsiai sakyt, jog šita wowspeed lenta atlaiko 140kg be problemų. Irklai sveiki, niekas nesulūžo, niekas neprakiurio, jokių detalių nepamėtėm, o tai ir svarbiausia!

Verdiktas

Iš esmės, apart vienos neveikiančios pompos - jokių nusiskundimų dėl kokybės neturiu. SUP irklentė labai smagi pramoga, ypač vasaros sezonu, kai tik ir norisi pabėgti ir atsigaivinti kažkur prie vandens! Į komplektą įeiną viskas ko reikia, tik aš asmeniškai iš karto siūlau susirasti kokią mašininę elektrinę pompą, kurį galėtų pilnai pripūsti iki reikiamo 1BAR / 15PSI (yra Decathlone už 52 EUR arba iš AliExpress kiek pigiau). Pompos skirtos čiužiniams netiks, nes jos per silpnos ir dažniausiai neturi reikiamo antgalio. Šiaip labai fainas sprendimas tos kuprinės, į kurią gali viską patogiai susidėti ir gaunasi labai patogu transportuoti / nusinešti. Liux!

Nori sužinoti TECH pasaulio naujienas ir geriausius pasiūlymus pirmas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Stebėkite šio produkto kainą

Kai tik turėsime naują kuponą, informuosime jus el. paštu. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kuriuo metu.

X
X