Yra tokia produktų kategorija, iš kurios prekę mes perkame tik tuomet, jei senasis sugenda arba tik įsigytas nepatenkina lūkesčių. Viena iš tokių prekių trumpoje šiandienos apžvalgoje - tai Uniorange H6 plaukų džiovintuvas.
Uniorange H6
Vertinimas:
Kas mums patiko?
Kas mums nepatiko?
Unboxing
Simpatiška, elegantiška ir mažai aprašinėta, Uniorange H6 dėžutė taip pat ir pakankamai paprasta savo turiniu. Jos viduje saugiai supakuotus rasite plaukų džiovintuvą, magnetinį antgalį ir trumpą vartotojo instrukciją.
Pirmi įspūdžiai ir kokybė
Tik paėmus į rankas juntama šio džiovintuvo kokybė. Pasirinktos medžiagos (korpusas iš plastiko) atrodo nepriekaištingos, o surinkimas tvirtas. Džiovintuvo rankenoje įmontuoti du mygtukai turi išgraviruotą raštą, tad naudotis jais paprasta net ir drėgnomis rankomis.
Žiūrėdami į korpusą iš galo, taip pat pamatysite veidrodėlį ir dar vieną mygtuką, o ši dalis slepia vieną neįprastą funkciją - tai spalvotas informacinis ekranėlis. Galbūt svarstote, kam džiovintuvui ekranėlis? Plačiau apie tai skaitykite “kas patiko?” skiltyje.
Uniorange H6 džiovintuvo antgalis pagamintas iš tokios pačios medžiagos, kaip ir pats džiovintuvas, tad jame taip pat juntama kokybė. Rankenos apačioje įmontuotos grotelės oro įsiurbimui, o jas išvalyti tereikia lengvai pasukti viena ranka.
Džiovintuvo laidas į korpusą įvestas su sutvirtinimais, tad lankstant jis lūžti neturėtų. Deja, tačiau laido spalva neatitinka korpuso spalvos ir jis nėra tradiciškai juodas ar baltas - jis pilkas ir mūsų nuomone prie šios spalvos džiovintuvo netinka.
Savo dizainu H6 džiovintuvas stipriai primena Dyson džiovintuvus. Įsitikinimui, pasiskolinome ir Dyson HD07 džiovintuvą testavimui ir iš tiesų, jie labai panašūs, bet taip pat turi ir kelis esminius skirtumus. Dyson džiovintuvai savo korpuse tuščiaviduriai, o visą informaciją apie džiovinimą perduoda kelios LED lemputės esančios korpuso gale.
Tuo tarpu Uniorange džiovintuvas šią vietą išnaudoja įmontuodamas informacinį ekranėlį. Fiziniai mygtukai praktiškai identiški, tačiau Dyson pagal pūtimo greičio pasirinkimus turi 1 lygiu daugiau (iš viso 3). Abiejų džiovintuvų antgaliai jungiami magnetiniu būdu, o Uniorange nuimti ir uždėti antgalį gerokai lengviau.
Kas patiko?
Vienas labiausiai patikusių šio džiovintuvo aspektų, tai jo dizainas. Vizualiai, tai labai patrauklus produktas ir atrodo “premium”. Jei džiovinantis plaukus norite pasikalbėti su šalia esančiu žmogumi, tai padaryt tikrai pavyks net neišjungiant džiovintuvo. Iš patirties, kaip itin tylūs reklamuojami daiktai dažniausiai nėra tokie tylūs, tačiau Uniorange H6 savo reklamą pateisino.
Patiko tai, kad šiame džiovintuve rasite keletą džiovinimo pasirinkimų: pastovios temperatūros, trumpų ir ilgų plaukų, vaiko ir varijuojančios temperatūros. Vaiko režimas labiausiai patiko - pūtimas tampa ne toks galingas, o tuo pačiu ir skleidžiamas garsas gerokai silpnesnis. Taip pat, šiame džiovintuve yra 3 karščio pasirinkimai: vėsus, šiltas ir karštas. Pasirinkus tam tikrą režimą, spalva aplink ekranėlį pasikeičia atitinkamai į mėlyną, oranžinę ir raudoną.
Uniorange H6 turi lietimo jutiklį, kuris įmontuotas rankenos priekyje, ten kur laikomi pirštai / delnas. Aktyvavus funkciją ir džiovintuvą padėjus į šoną, ar tiesiog atleidus sensoriaus vietą, džiovintuvas išsijungia, o vėl jį paėmus ir palietus jutiklį - įsijungia. Ši funkcija veikia nepriekaištingai, tačiau gaila, kad ją reikia aktyvuoti ilgu paspaudimu kiekvieną kartą įjungus džiovintuvą į elektros lizdą.
Komplekte esantis antgalis prie džiovintuvo jungiasi magnetiniu būdu, o tai yra puiku norint pakeisti jo kryptį į bet kokią padėtį. Labai patiko tai, kad net pasinaudojus karščiausiu režimu, šis antgalis stipriai neįkaista, tad kryptį naudojantis galima pakeisti be jokių susižalojimų.
Gamintojas teigia, kad šiame džiovintuve veikia plazmos ir jonizatoriaus technologijos. Paprastiems vartotojams tai gali skambėti kaip dar vienas marketingo triukas, tačiau tai ne tik skambūs pavadinimai.
Dėl šių džiovintuvo savybių plaukai mažiau veikiami statinės elektros (labiau jaučiama žiemos sezonu, tad pilnai ištestuoti nepavyko), plaukai švelnesni, mažiau skeldėja ir nepasišiaušia po džiovinimo. Apie šias technologijas ir funkcijas naudodamiesi nepagalvojome, tačiau po kurio laiko pastebėjome, kad tai iš tiesų yra juntama. Išbandžius ir Dyson HD07 rezultatas lygiai toks pats.
Kas nepatiko?
110,000 variklio apsukų per minutę atrodo įspūdingai, tačiau realiame panaudojime, tai nėra taip jau įspūdinga. Pagal savo dydį, pūtimo galia (greitis) atrodo gerai, tačiau galėtų būti šiek tiek didesnė.
Džiovintuvą visada naudojame jo galingiausiu režimu ir deklaruojamos laikas plaukų džiovinimui realybėje dažniausiai būna šiek tiek ilgesnis. Lyginant su Dyson HD07, Uniorange džiovintuvas savo galingumu prilygsta Dyson 2 lygį, o pastarasis jų turi 3, ir plaukus išdžiovina kiek greičiau.
Nepaisant pūtimo greičio, Uniorange H6 plaukų džiovintuve rasti neigiamų funkcijų pakankamai sunku. Visi paminėti toliau paminėti dalykai yra labiau smulkmenos, nei tikri neigiami dalykai, kurie verstų gerokai svarstyti apie šio džiovintuvo pirkimą.
Šalto oro režimu pučiamas oras vistik yra šiek per karštas. Tiek Dyson HD07, tiek asmeninis daugiau nei 10 metų senumo džiovintuvas pučia bent keliais laipsniais šaltesnį orą. Asmeniniam naudojimui Uniorange H6 laido ilgio pakanka, tačiau džiovinant kitą žmogų, jo gali šiek tiek pritrūkti.
Verdiktas
Uniorange H6 plaukų džiovintuvas puikiai atlieka savo pagrindinę džiovinimo funkciją. Vizualiai, tai labai patrauklus prietaisas, o visos papildomos funkcijos gerai apgalvotos ir naudingos.
Akivaizdu, kad šio džiovintuvo konkurentas yra Dyson, tačiau pastarieji kainuoja bent porą kartų daugiau. Dažnai skubantiems išsidžiovinti galvą Dyson būtų geresnis pasirinkimas, tačiau nenorint investuoti įspūdingos sumos už plaukų džiovintuvą, Uniorange H6 taps puikiu pasirinkimu.